Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

    Вече горите ще се ползват само за лов и сеч.
    http://m.inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB..._i.362130.html
    Диян Димитров

  • #2
    От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

    Съгласен съм!
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
      Съгласен съм!
      Разбираемо. Нали забраната не засяга други МПС-та.
      Диян Димитров

      Коментар


      • #4
        От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

        Поредната глупост!
        Другото добре ама какво им пречат моторите и АТВ-тата ?
        Явно трябва да се намалят "очите" в гората
        Uaz 469 2.4 D MB
        KTM 600 ROTAX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
        Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

        Коментар


        • #5
          От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

          Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
          Разбираемо. Нали забраната не засяга други МПС-та.
          Четох закона на диагонал и там няма тотална забрана и има визирани и регламентирани места.
          Доколкото горите са ловно-стопанска дейност са си в правото да определят правила!!!
          Ако си частен лесовъд как ще реагираш спрямо противното!
          Аз в моята гора ще реша кого да пускам!
          Това прави и държавата!Нямам нищо против визираните средства за придвижване/макар че не виждам никакъв смисъл в тях/!
          Но не искам да гръмна някой заблуден електрон както си стоя на пусия.....нито да ми плашат дивеча!
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            Съгласен съм!
            Колегата сигурно е ловец,ловците пеша не ходят,ако може от джипа дум.
            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

            Коментар


            • #7
              От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

              Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
              Но не искам да гръмна някой заблуден електрон както си стоя на пусия.....нито да ми плашат дивеча!
              Гората не е твоя, а национално богатство принадлежащо на всички.
              Ако смяташ че дивеча се плаши от мотор.. толко си и ловец.

              Ако такава забрана успее да се наложи ефективно, познай коя група ще го издуха при следващата промяна, точно така : Ловците.

              Защо ли тази новина не е в ОффНюз..

              Коментар


              • #8
                От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                Съгласен съм!
                Аз не съм съгласен,защо вие да можете ние да не можем,че вие унищожавате горите повече от нас,избихте всичките животни в гората.Какво лошо ще направи един мотор или АТВ за горските масиви.
                Прав е колегата Иво82,много очи гледат навсякъде.
                Последно редактирано от Rosen-shumen; 30-01-14, 13:35.

                Коментар


                • #9
                  От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                  Всички имаме до някъде вина,за това състояние на горите.
                  Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                  Коментар


                  • #10
                    От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                    [QUOTE=mihov_1969;2412986
                    Но не искам да гръмна някой заблуден електрон както си стоя на пусия.....нито да ми плашат дивеча![/QUOTE]

                    Е толкова ли не можеш да различиш дивеч и човек

                    Коментар


                    • #11
                      От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                      Ега ти ташака... Циганина с каруцата може да отиде и да краде, аз с кросовия мотор няма да имам право да премина по пътя през гората до другото село, където е пистата! Все едно Джуганите, ГАЗ-ките и Урал-ите вредят по-малко на гората, отколкото аз с мотора!!!
                      Ебах ти и държавата!
                      Георги Донев, 0889 437 687
                      Nissan Patrol Y60

                      Коментар


                      • #12
                        От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                        Заглавието...НС прие на първо четене промени в Закона за горите.....четем по_натам.....Депутатите отхвърлиха на първо четене измененията в Закона за горите, внесени от Димчо Михалевски от Коалиция за България. аз поне нищо не разбрах , а вие
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • #13
                          От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                          Заглавието...НС прие на първо четене промени в Закона за горите.....четем по_натам.....Депутатите отхвърлиха на първо четене измененията в Закона за горите, внесени от Димчо Михалевски от Коалиция за България. аз поне нищо не разбрах , а вие
                          Tо в тая държава така стават нещата по принцип "никой нищо не разбира" и после честито!
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            ... аз поне нищо не разбрах , а вие
                            Четеш избирателно- разбира се, че няма да схванеш нищо. А е безкрайно просто: Приети са промени, но НЕ всички които са предложени.
                            Просто идеята на депутат Х е отхвърлена и ей ти го "Приеха промени - отхвърлиха промени"- нищо сложно, ама като четеш внимателно...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                              На мен също не ми харесват тези забрани. В крайна сметка може да е много по лесно да преминеш от точка А до точка Б по черното и да си съкратиш пътя...или не говоря за каране, както колегите с кросаците правят а просто за преминаване по маршрут. И да ..съгласен съм,че не им трябват много свидетели на бракониерите...ловец съм , но спрях да ходя отдавна ....защото не ми се ловува със "хищници". Тези забрани и сега си съществуват в националните паркове.
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X