Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    ...Доколкото разбрах и двете точки са от закона за горите! Ся да ровя да ти търся текстове и да ти ги поднасям, няма да стане поради вродения ми мързел. Пък и засега не съм заинтересован. Ако наистина ни напънат това да го правиме, вервай че ще се подготвя доста по-добре теоретически!
    Ако си полицай би следвало да си подготвен теоретически, но доколкото имам наблюдения над полицията, то те са, че уважаемите г-да полицаи са крайно неподгот
    вени теоретически, относно нормативната уредба в България. В други държави полицията служи на народа, а не на началника си, но това е друга тема. Що се отнася до адвокоти, съдилища, сопи и т.н., по-внимателно, моля, с гръмките изказвания.

    Коментар


    • #92
      От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

      Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
      Ако си полицай би следвало да си подготвен теоретически, но доколкото имам наблюдения над полицията, то те са, че уважаемите г-да полицаи са крайно неподгот
      вени теоретически, относно нормативната уредба в България. В други държави полицията служи на народа, а не на началника си, но това е друга тема. Що се отнася до адвокоти, съдилища, сопи и т.н., по-внимателно, моля, с гръмките изказвания.
      И аз това му обяснявам на Даскалов че не познава закона,явно трябва да го пратят на училище.

      Коментар


      • #93
        От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

        Волю,неволю седнах да го прочета пустият му закон.
        И установих:
        1. ако полиция с горски ни спре по горски път загазваме много, защото в гората, колкото и да е гора важи закона за движение по пътищата
        „(7) (Изм. - ДВ, бр. 60 от 2012 г.) Движението по горските пътища на пътни превозни средства, извън посочените в ал. 1, се извършва при условия и по ред, определени с наредбата по ал. 11. Движението в горските територии на спортни мотори и четириколесни моторни превозни средства (ATV) се извършва само по горските пътища и по трасета, които са специално обозначени по ред, определен с наредбата по ал. 11. Достъпът с велосипеди, както и достъпът за езда в горските територии, е свободен с изключение на случаите, когато е ограничен по предвидения в закона ред”,можете да се движите по горски пътища, спазвайки Закона за движение по пътищата.

        Коментар


        • #94
          От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

          Не веднъж, съм съм чувал ,,не ми плащат , за да мисля...'' КОлго мъдро ,,... да те съборя с един кол...'' ...... а идва ли ти а ума ,че може да се случи и обратното? нямам думи....
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #95
            От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

            Момчета, по полека!!! Слави е един от нас, не е срещу нас.
            Той просто ни подава информация. Познавам го лично и знам, че не заслужава вашето негативно отношение.
            От тук насетне ще трия всички лични нападки, дискутирайте поредната държавна глупост, но с чест.

            Коментар


            • #96
              От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              Ако си полицай би следвало да си подготвен теоретически, но доколкото имам наблюдения над полицията, то те са, че уважаемите г-да полицаи са крайно неподгот
              вени теоретически, относно нормативната уредба в България. В други държави полицията служи на народа, а не на началника си, но това е друга тема. Що се отнася до адвокоти, съдилища, сопи и т.н., по-внимателно, моля, с гръмките изказвания.
              Това дали съм подготвен или не, има кой да преценява! Нищо обаче не ме задължава да ограмотявам форумните всезнайковци, но лошото е че все още от време на време допускам грешката да опитвам. А за целта си има дипломирани юристи, които си вадят хляба с това.
              Наплискай си лицето със студена вода да се свестиш малко, няма в света държава, в която полицията да служи на народа. Полицията в цял свят е държавна структура и като такава служи на интересите на държавата и законите и, която пък се отъждествява със съответните държавници! Даже и тия полиции (милиции) дето се зоват "Народни" и те не служат на народа, а на държавата! Нужда от превод или допълнително разяснение на някои термини имаш ли?
              Та защо ме молиш да внимавам? Да не би да ме застрашава нещо, за което не знам? Или може би наранявам крехката ти психика с груби но верни думи?
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #97
                От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                Не веднъж, съм съм чувал ,,не ми плащат , за да мисля...'' КОлго мъдро ,,... да те съборя с един кол...'' ...... а идва ли ти а ума ,че може да се случи и обратното? нямам думи....
                Брей, много закъсня с включването! А ако се опита да ме прегази да отстъпя и да му козирувам ли? С джип няма да се справя, с АТВ - трудно, но моторист, който не ми спре в гората когато изпълнявам служебните си задължения, и се опита да мине през мене, има твърде голяма и реална вероятност да падне от мотора. И ще го третирам като опитващ се да ме убие! Не ме е страх да си нося отговорноста за действията!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #98
                  От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                  Момчета, бегайте да пиете по една студена бира.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X