Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

    Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
    Много ми е интересно, при подобен развой на проверката и съотношение например 3-4-ма към 15 в превес на ендуристите, какъв ще е развоя на случката насред горите тилилейски?
    За първия път, да речем ще е добре. Мисля си какъв ще е развоя след първата победа?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #47
      От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Мисля си какъв ще е развоя след първата победа?
      Пробвано.Никакъв.
      Войника с непоръбения шинел .
      Човека със каска и мотор.
      За сега още ще е така,ама и ние ще идем в Австрия.
      Законите и разпоредбите трябва да се спазват,сиреч нямат право да използуват насилие срещу мен.

      Коментар


      • #48
        От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

        Чл. 5.
        (1) Конституцията е върховен закон и другите закони не могат да й противоречат.
        (2) Разпоредбите на Конституцията имат непосредствено действие.

        Чл. 17.
        (1) Правото на собственост и на наследяване се гарантира и защитава от закона.
        (2) Собствеността е частна и публична.
        (3) Частната собственост е неприкосновена.
        Не виждам мегдан за тълкуване. Като добавят "Частната собственост е неприкосновена, докато горския не реши друго по свое осмотрение" - ще се размотавате по съдилища до трета инстанция и обратно.

        Коментар


        • #49
          От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Пробвано.Никакъв.
          Войника с непоръбения шинел .
          Човека със каска и мотор.
          За сега още ще е така,ама и ние ще идем в Австрия.
          Законите и разпоредбите трябва да се спазват,сиреч нямат право да използуват насилие срещу мен.
          За сега е така, но не смятам ,че скоро този контрол ще е осъществим физически и технически. Колко пътеки ще завардят ... ..две, ..или ...? А, останалите двадесет и две ...? То няма бензин за патрулките и пари за тариране на дрегерите, а ще има ли за стражари, за хеликоптери и тн.. Тук не е Италия, Австрия или Испания. ВрАта у пОле
          Силата е нищо без контрол.

          Коментар


          • #50
            От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

            Отвличат ни вниманието , за да си развиват дърводобива , да секат наред докато нищо не остане ... тогава ще си караме на воля (ако въобще вече някой има желание...) , не се връзвайте , карайте си . "Кучето си лае , кервана си върви" .
            "Суетата, е любимият грях на дявола"!

            Коментар


            • #51
              От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

              Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
              ...докато нищо не остане...
              За това ще трябва да се потрудят доста повече. Горския фонд се увеличава, а не намалява
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #52
                От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                За това ще трябва да се потрудят доста повече. Горския фонд се увеличава, а не намалява
                Това от къде е изчерпано като информация?
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • #53
                  От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                  Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                  Това от къде е изчерпано като информация?
                  В гугъл информация бол, например:
                  http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/Li...nd_291211.aspx

                  Както и сайтове на министерства, агенции и прочие.

                  А и до сега не съм чул човек навътре в нещата да твърди друго.

                  Аз съм лаик по въпроса. Просто информации на които волно или неволно съм попадал.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                    Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                    За сега е така, но не смятам ,че скоро този контрол ще е осъществим физически и технически. Колко пътеки ще завардят ... ..две, ..или ...? А, останалите двадесет и две ...? То няма бензин за патрулките и пари за тариране на дрегерите, а ще има ли за стражари, за хеликоптери и тн.. Тук не е Италия, Австрия или Испания. ВрАта у пОле
                    Ами ще завардят точно една пътека ,не им трябват 22,и все веднъж ще паднем в капанчето.И тогава дупе да ни е яко.За протокола -миналата година полицията хвана двама приятели с атв-та в едно село на гъ.ъ на географията и тотала беше по 700лв на калпак и по един месец без книжка.
                    Вярно,бяха влезли в селото да питат за пътя но това хич не им е помогнало.
                    Та питането ми продължава да е в сила.
                    Ако ме спрат горски + полицай в гората,както се говори че ще е, кой за какво може да санкционира?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      Кой казва, че ще е без преглед или книжка? И докога като е за лошо виж - Австрия, та Англия. Като е за заплати - виж Китай, виж Индия, с тях се конкурираме. Тия с джиповете и моторите не правят сеч.
                      Ами по-горе казаха - няма регистрация, няма преглед мотора! А по повод лошо-добро - нали искаме да живеем добре като в Австрия например! Ама искаме и да ни е свободно като в Африка, да правим каквото си искаме! Ами май е невъзможно и двете!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #56
                        От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                        Пет години от както е влезнала забраната за каране на мпс в паркове и резервати,пет години как не се намери някой кадърен да ме спре и да ме глоби,омръзна ми да чакам вече,баш хващачката и конфискувачка Нона Караджова щом не устиска.Пет години обърнах целият Национален Парк Централен Балкан,няма и сантиметър свободно място където да не съм бил,картирал съм целият балкан,парковата охрана съм сигурен че не си познава района от колкото го познавам аз.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 051.jpg
Прегледи:2
Размер:426.5 КБ
ID:5500742Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 068.jpg
Прегледи:2
Размер:392.7 КБ
ID:5500743Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 210.jpg
Прегледи:1
Размер:431.3 КБ
ID:5500744Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 224.jpg
Прегледи:2
Размер:461.6 КБ
ID:5500745

                        Коментар


                        • #57
                          От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                          ...нали искаме да живеем добре като в Австрия например! Ама искаме и да ни е свободно като в Африка..
                          А-аа ,то не е лошо да живеем като във Австрия - лошото е ,че ни карат да живеем по техния тертип, ама с Африкански заплати..
                          Силата е нищо без контрол.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                            Ами по-горе казаха - няма регистрация, няма преглед мотора! А по повод лошо-добро - нали искаме да живеем добре като в Австрия например! Ама искаме и да ни е свободно като в Африка, да правим каквото си искаме! Ами май е невъзможно и двете!
                            Почваш с някакъв частен случай. За нередовно МПС си има действащи нормативи и в момента.
                            Някак грозно се получава как обобщаваш, вкл. и мен в кюпа. Аз искам законът да се спазва от всички. Другото само ще дойде. Това с конфискацията на общо основание си е противозаконно и противоконституционно отвсякъде. Дори не виждам нещо неясно и въобще какво има да се коментира по юридическата част. После ще плащат и разноски като губят дела. Ако въобще има спазване на закон в БГ. Щото всичко отива на фашимерия, вкл. и причината за темата. Джиповете и моторите не правят незаконна сеч. Изровили били 2 см. пръст! Лека кола, с която се ходи на работа всеки ден - прави хилядократно повече поражения на околната среда. Визирам изгорелите газове.
                            Последно редактирано от Rabin; 10-07-13, 17:00.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                              Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                              Почваш с някакъв частен случай. За нередовно МПС си има действащи нормативи и в момента.
                              Някак грозно се получава как обобщаваш, вкл. и мен в кюпа. Аз искам законът да се спазва от всички. Другото само ще дойде. Това с конфискацията на общо основание си е противозаконно и противоконституционно отвсякъде. Дори не виждам нещо неясно и въобще какво има да се коментира по юридическата част. После ще плащат и разноски като губят дела. Ако въобще има спазване на закон в БГ. Щото всичко отива на фашимерия, вкл. и причината за темата. Джиповете и моторите не правят незаконна сеч. Изровили били 2 см. пръст! Лека кола, с която се ходи на работа всеки ден - прави хилядократно повече поражения на околната среда. Визирам изгорелите газове.
                              Извинявай, не съм имал намерение да те обиждам или слагам в кюпа! Имах в предвид именно спазването на закона! А той забранява карането в националните паркове! Добър, лош, но е закон! И гордостта на някой, че не го спазват, и съветите на другите да си караме, пък ако ни подгонят да даваме газ и да бягаме някак не са ми по душа! Това исках да кажа! Т.е., че ще живеем така както ние си направим - дали ще е Австрия или Африка ние си решаваме! Ама да не се оплакваме тогава!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • #60
                                От: Конфискуват АТВ-та и коли, нахлули в резерват !!!

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                ... Горския фонд се увеличава, а не намалява
                                Не съм запознат с това , но ако е вярно , много ме радва!!
                                "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X