Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    Да пусна малко репортаж от днешната разходка за гъби
    И така Гошо ми се обади в петък за каране,аз нищо не му обещах понеже не знаех плановете на женатаВ събота му се обадих,че съм на линия за неделя,а той ми се оплака,че звънял на много хора и му отказли и си мислел да кара сам разбрахме се в 9ч. пред вкъщиПояви се още един мераклия Дебо със Сузуки 250 РМ

    Тука сме пред вкъщи като си видя камарата с дървата ми се докарва повече












    На Гошо КТМ-чето





    Дебо




    Тръгнахме в 9ч. посока нашата гора без посока на където духа вятарът и има повече гъбиВ тази жега само за разходки без екстрийм
    Посока язовира на Нейковци и там помпих предна гума ,че беше на мекица




    Тръгнахме посока с .Драгневци през едни дерета и сечища,само,че аз се оказах с предна спукана гума,а на Дебо не палеше масларката




    Само на Гошо мотора си беше на ред





    А тука си търся крик






















    Като разглобих установих ,че една стара лепенка ми е направила номер

    А Дебо и той дерзаеше покрай Сузукито
    И не можеше да намери тока










    И така качихме го на един байр и го пуснахме и то взе,че запали,но явно свеща му правеше проблем и нямаше резервна
    Изпратих ме го до асвалта и продължихме с Гошо да се разхождаме

    Към Българка от там към Дюлята и обратно към Кръстец
    Тука сме на табана на бившата мина Лев







    От там към Бъзовец,Станчов хан,Дамяновската пътека и обратно към Нейковци, иииии пак спуках предна гума и така до Трявна
    Като се прибрах от любопитство само я разглобих и се оказа пак същата лепенка,но утре на спокойствие,ще я направя

    Това е от менеПоздрави

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      майсторе , майсторе пипни тука майсторе, правиш го добре !

      Браво , хубаво сте се поразходили, жалко за отпадналите , ма какво да се прави , другия път повече.

      П.п Колегата Дебо да прави като мене и да си носи по 1-2 резервни свещи с него, че то в днешно време и частите толкова са части :Х . Поздрави !
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Така е иначе добре сте си покарали

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          На мен лично, разходката много ми хареса, въпреки жегата и другите спънки.
          Дебо, тъкмо мотора ти е зареден с гориво за следващият излет.
          Борка, имам израстване вече пиша във форума

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
            майсторе , майсторе пипни тука майсторе, правиш го добре !

            Браво , хубаво сте се поразходили, жалко за отпадналите , ма какво да се прави , другия път повече.

            П.п Колегата Дебо да прави като мене и да си носи по 1-2 резервни свещи с него, че то в днешно време и частите толкова са части :Х . Поздрави !
            Като ти гледам работата да та е............ в майстораЕ има и такива моменти някой да отпадне и на мене ми се е случвало, но какво да се прави другият път се наваксваПоздрави Жорка разходката беше като разходка

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от deb1no Преглед на мнение
              Така е иначе добре сте си покарали
              Да поразходихме се жалко,че ти се прибра Дебо,но другият път повече свещи в торбата

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от joro_tr Преглед на мнение
                На мен лично, разходката много ми хареса, въпреки жегата и другите спънки.
                Дебо, тъкмо мотора ти е зареден с гориво за следващият излет.
                Борка, имам израстване вече пиша във форума
                ами тогава и аз най накрая ще трябва да се науча да пиша в форума

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от belin. Преглед на мнение
                  ами тогава и аз най накрая ще трябва да се науча да пиша в форума
                  Ами крайно време беше да подосриш моливаАз се чудя до сега какво чакаПоздрави

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Опи в момента гърми и не знам само дали ще завалиама може да има гъби за неделяГъбари замислете се

                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      Оооо щом е за гъби там сме Аз съм на линия, въпреки че ще трябва да се прибера по навреме .

                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        след този дъжд ще излязат гъбите и аз идвам

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          Утре в 9.00 на поляната на МилевциСтава въпрос за каране някой ако не не разбрал

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Намислил си дълъг преход,щом искаш да сме толкова рано на полянатаДа не си решил да ходим към Сливен....ние със Сиромаха сме на линия

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                              Намислил си дълъг преход,щом искаш да сме толкова рано на полянатаДа не си решил да ходим към Сливен....ние със Сиромаха сме на линия
                              Не съм мислил нищорано защото някой да не ни изпревари за гъбите

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Ние защо не бяхме от поканените???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X