Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • uzuna
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Поздрвления и за двете групи. Аз за жалост не можах да се включа към курбанджиите.
    Последно редактирано от viki terzieva; 01-03-10, 15:47.

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро


    Спускането също бе на места много вълнуващо, но техниката се наводни и продължавам репортажа от паркинга с камерата на телефона.
    Препятствия могат да се намерат навсякъде !


    Бяхме превъзбудени, удари ни нещо и хормона ...


    Мартин като по-малък го изби пък на техники.


    Така мръсен в махалата лесно можеха да го объркат с местно момче.


    Лесно поставяне на мотора на платформата.


    Време е за малко стриптийз ...


    ... обяд и ...


    ... go home. Който си е забравил дрехи, облича каквото има под ръка и си топли премръзналите крака на парното. Разбира се, Мартин.


    Пътуваме към Стара Загора. Любимото ми занимание докато карам е да пия кафе, да пуша и да говоря по телефона. Не го правете това, ако не ви се налага спешно !


    Вече сме пред града. От запад се изяснява, но не беше лошо това да стане преди няколко часа !
    Нищо де, ако беше лесно, нямаше да има какво да си спомняме след време !

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Мдам, карането в събота се състоя, въпреки че беше на косъм, заради лошото време. Да, но уговорката си е уговорка, пък и като обещаем най-вече пред себе си, няма връщане назад, ако ще и камъни да валят !
    Хълмът с кръста край Сливен ни очакваше предизвикателно и всеки от нас му се бе наточил яко.


    Точно в 9:14 часа се събрахме на бензиностанцията ... OMV (изненада): Кокера, Данчо, Марти и аз. Цеко Сифоня, Радо и Вилхелм щяха да ни чакат на изхода на града. Изпихме си кафето и ...


    ... към Сливен. Хубави места има там за каране. Дъждът още повече се усили към Нова Загора.


    Мартин не беше се наспал през нощта заради бурни занимания с жени ... в нета.


    Голям тандем сме с Марти като сме на път и функциите са разпределени стриктно ! Аз карам, а той се грижи за всичко останало.


    Любимата ми марка ! Само дето било шоколад.


    Чакаме Вилхелм на входа на Сливен. С червената точка е отбелязана целта ни.


    Два буса и една платформа с мотори.


    Спираме на импровизиран паркинг край Gypsy neighborhood.


    Докато разтоварвахме мина загрижено циганче и ни попита, защо не караме на летището, ами ще ходим в гората. Всъщност за това време идеята май не беше никак лоша ...


    Ей там, зад последните къщи започваше височината - 800м, но нищо не се виждаше, всичко бе потънало в мъгла.


    Вече сме готови, но Бат Дак за всеки случай пита местен жител къде има пътека за нагоре. "Ей там е" - махна гайда с ръка към мъглата и всички го разбрахме идеално.


    Цеко си намери приятел в гората. Студено е в "квартала на богатите", трябва спешно отопление !


    Аз пък намерих това в джоба си. Не, не, беше останало от Троянската воина !


    Оказа се, че има около 100 пътеки на прима виста, а нагоре още около 1000 разклонения. Избрахме си една.


    Да, ама то пътека като не ни влече, хайде направо през тръните, че е по-интересно. Мартин.


    Кокера. Ще се извиня за качеството на някои от снимките, но сапунерката през цялото време плуваше във вода !


    Пак Кокера.


    Бат Дак.


    Без да иска кой знае колко Влхелм също премина на мотор. Имали да му изплащат някаква сума и я замениха с натура, така че ... ясно е предполагам. Yamaha WR 450 F - 2008.


    Нагоре беше осеяно с драки яко !


    Дъждът се усили още повече. Теренът стана много лигав, а пътеката заприлича вече на любимите ни.


    Изчакваме се.


    Червените мотори започнаха да падат.


    Страничен наклон с кал. Кофти комбинация !


    Марти


    Убих да вървя надолу-нагоре пеш, че да снимам. Каталясах !


    ... пък Радо се кефи.


    Новата Ямаха на Вилхем много палава.


    Друго си е да си с дълги крака !


    Навалица по тясната пътечка.


    Кокера постоянно експериментираше някъде и ту се губеше, ту се появяваше.








    Цеко кара Ямаха. Теренът става хлъзгав след третият минал мотор.


    Нещо не ще хич да тръгне тоя мотор !


    Вярно, че е много хлъзгаво, ама чак толкова ...


    Оказа се, че папионът е изпуснал и виншната гума превърта в каплата. Шибана работа ! Чао и Вилхелм се отправя към репатрака.


    Не, не показвам това, за което си мислите ! И аз не знам какво показвам тука ...


    Цеко е набрал скорост, но скоро пак ще спре, защото има тапа.


    На Радо не му е вече толкова весело. На всичко отгоре днес пак направи още един адвенчър, но това е друга тема.


    Май и на мен вече не ми е твърде весело ...


    На една от кратките почивки. Вижте на какво приличам от тръните, а на всичко отгоре запалката ми беше плувнала във вода и не искаше да запали.


    Посленото "прагче" преди кръста. Кокера го оглежда внимателно.


    Газ, прехвърляне на тежестта и ...


    ... горе. Не е никак лесно това упражнение, повярвайте !


    Марти е като попивателна. Да, ама се иска добра техника и здраво дупе за това, не е шега работа отвесния бряг !


    Ура, вече сме до кръста на върха ! Голямо е удовлетворението след покорената цел. Покоряването от южната страна не беше лесно, вярвайте, особено в такова шибано време !


    Под кръста бяхме: моя милост


    Бат Дак


    Кокера


    Марти


    и Цеко Сифоня
    Радо се загуби някъде по трасето и мечките го изядоха.

    СЛЕДВА МАЛКО ОЩЕ >>>

    Остави коментар:


  • Чичко Фър
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Еййй оправдавате си името!!!КУРбанджии таквиз!! Само тъй!!

    Остави коментар:


  • Dimitar.Dimitrov
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Благодаря бучка, заслужава си разходка до там с Ендурото

    Поздрави!

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    между село Сърневец и Пъстрово,неочаквано близо до Ст.Загора
    Последно редактирано от buchkata; 28-02-10, 20:51.

    Остави коментар:


  • Пенко
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
    Ти в такава ситуация би ли тръгнал срещу подобен идиот, виждайки оръжието на съседната седалка, при положение че физическите му данни бяха смешни (около 50-те, на не повече от 75-80 кг.), т.е. заплахите бяха изречени именно на база ловната пушка до него?

    Мисля че благоразумието да запаля мотора и да продължа, бе най-добрата реакция в тази ситуация.

    И какво като има пушка, да няма да те застреля хаха.. Все пак секи сам си решава, аз бих защитил интереса и достойството си.

    Остави коментар:


  • Dimitar.Dimitrov
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Колеги кое е мястото изобразенно на снимките?

    Остави коментар:


  • H.D
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Добра почерпка сте си направили.Поздрави!

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    сори че нямам снимки на нашите мотори но това е превилегия на Жоро,така че от мен само снимки на маса

    бяхме любезно поканени на скара и ние естествено не отказахме на тази ловна хижа

    мястото беше уникално и много красиво

    красота

    паркинга

    компанията

    ето за това ставаше въпрос,нали сме от КУРБАН ДЖОБ

    имахме и компания-разгонена кучка

    има ли нужда от коментар

    любезните ни домакини,на които благодаря и от името на другите

    това беше човека който се грижеше Иван и Николай да не умрат от глад

    градуса е вече повдигнат,но не и нашия

    много гладен тоя Иван беееееееее
    \



    глааааааааааааааааад

    и аз бях много гладеннннннн

    а човека на скарата продължаваше да носи прясно изпечени мръвки

    обезвъздушаване и.......

    и водата потича

    Остави коментар:


  • Rotor
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
    Защо не го лепна, толкоз ли е страшен
    Ти в такава ситуация би ли тръгнал срещу подобен идиот, виждайки оръжието на съседната седалка, при положение че физическите му данни бяха смешни (около 50-те, на не повече от 75-80 кг.), т.е. заплахите бяха изречени именно на база ловната пушка до него?

    Мисля че благоразумието да запаля мотора и да продължа, бе най-добрата реакция в тази ситуация.

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
    ЛОВНИЯ СЕЗОН НЕ СВЪРШИ ЛИ ВЕЧЕ!!!???
    Между Казанка и Остра могила днес беше завардено като че ли се готвеха да правят "залавянето на В. Левски".
    ... при това един кав..л след като пробва да ме блъсне с джипа и се наложи да скачам с мотора в съседния коловоз, почти тръгна да вади пушката която лежеше на предната седалка сред приказки от рода как ще бъда оставен на чакалите ...
    ... носеше екипировка от марката която Николай Шопов продава в ловния си магазин в Ст. Загора, джипа беше ISUSU пикап. Яд ме е че не се осетих да му видя номера .
    Хм, ще видим тая работа !

    Остави коментар:


  • Пенко
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
    ЛОВНИЯ СЕЗОН НЕ СВЪРШИ ЛИ ВЕЧЕ!!!???
    Между Казанка и Остра могила днес беше завардено като че ли се готвеха да правят "залавянето на В. Левски".
    ... при това един кав..л след като пробва да ме блъсне с джипа и се наложи да скачам с мотора в съседния коловоз, почти тръгна да вади пушката която лежеше на предната седалка сред приказки от рода как ще бъда оставен на чакалите ...
    ... носеше екипировка от марката която Николай Шопов продава в ловния си магазин в Ст. Загора, джипа беше ISUSU пикап. Яд ме е че не се осетих да му видя номера .
    Защо не го лепна, толкоз ли е страшен

    Остави коментар:


  • Rotor
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    ЛОВНИЯ СЕЗОН НЕ СВЪРШИ ЛИ ВЕЧЕ!!!???
    Между Казанка и Остра могила днес беше завардено като че ли се готвеха да правят "залавянето на В. Левски".
    ... при това един кав..л след като пробва да ме блъсне с джипа и се наложи да скачам с мотора в съседния коловоз, почти тръгна да вади пушката която лежеше на предната седалка сред приказки от рода как ще бъда оставен на чакалите ...
    ... носеше екипировка от марката която Николай Шопов продава в ловния си магазин в Ст. Загора, джипа беше ISUSU пикап. Яд ме е че не се осетих да му видя номера .
    Последно редактирано от Rotor; 28-02-10, 17:54.

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    След няколко часа ще качваме този връх.


    Нядавам се, снимки ще има, стига да съумия да си сглобя съпунерката до сутринта, защото сега в 2:40 е в това състояние, след като оптиката и блокира.


    Ще стане ясно колко ми се отдава фината механика.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X