Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • viki terzieva
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Уау, козата е страхотна !
    В никакъв случай не оставайте на работа там, защото скоро ще овършеете острова надлъж и нашир и ще останем без репортажи
    А и козите сигурно са изброимо количество...
    Пожелавам ви весело каране, макар да ми се стори, че на снимките са Ади и Марти

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Привет от острова, където козите са по-хубави от жените !
    Само пускаме един анонс, че сме ОК. Повече като се приберем, но тук ни предлагат заплата от по 600 евро, така че, може и да останем на работа.









    За сега ... толкова !

    Остави коментар:


  • balkan_stz
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Супер ще си покарате там.
    Ако сте отседнали на северната част на острова препоръчвам до отидете до южната.
    Има много високи върхове който и лятото съм виждал заснежени.
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • krik4e
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Приятно прекарване и чакаме с нетърпение снимки и публикации от там.Поздрави!

    Остави коментар:


  • Pacharoza
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Приятно искарване и си слагайте каски.

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Здравейте !
    След 6 часа тръгваме с Гълъбин за о-в Крит (Гърция).
    Тук стана много студено и решхме да спестим някой друг лев от икономия на електричество, защото в Крит било 18-20 грауса.
    Връщаме се след седмица и навярно ще има мнного какво да разказваме, защото си вземаме ендурата и ще кръстосаме целият остров на длъж и на шир !
    До четвъртък, надявам се !

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Факт е, че някои хора имат дар да разказват в писмен вид така увлекателно!
    Евала Жоро!

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    За да не е постът ми хептем скучен, ще пусна малко снимки от карането ни на 3-ти март до връх Шипка. Не беше кой знае какво, повече за кеф, но си изкарахме весело !
    ако това са ти малкото снимки,не ми се мисли колко ще са ако кажеш примерно-няколко
    P.S.пак си се уреди с готина приятелка

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
    айде ендуристи днес е много яко времето за каране,аз ще си остана на компа,защото съм на работа,но ще чакам с нетърпение хроникьорите на групите(професионалисти,огледала,дебелите,курбанджии и т.н) да изложат преживяванията си от този прекрасен ден
    Прекрасен, ама от компа, Бучка !
    Иначе навън е около нулата и отмених тренировката за вчера и днес. Има дни и занапред, няма смисъл пичовете да ходят с антибиотика в джоба.
    За да не е постът ми хептем скучен, ще пусна малко снимки от карането ни на 3-ти март до връх Шипка. Не беше кой знае какво, повече за кеф, но си изкарахме весело !


    До Мъглиж решихме да минем по трака "покрай мрежата", защото предишната вечер валя. Калта изигра на някои голяма шега на места.


    Е, старите кучета знаят как да минават !


    The Big Iron


    Сега малко до мотора ...


    ... и следва кавга от страна на Ванката: "Защо ти е тоя съединител, като не го ползваш ?!"
    Не е лошо The Big Iron малко да влезе в час, че обича много да се бъзика с другите !


    Цеко Сифоня


    Навалица


    Джуниърът Коко, така и не успя да се качи, ама поне потренира.


    Гледам тука "Бети" разни ...


    Тц, много хлъзгаво !


    Ето го - Ерик Брандауер.


    На Радо носът е пострадал леко в борбата, ама не става иначе, нали вече е моторист ?!


    Джуманката този път не беше с най-вървежния мотор, а с една Ямаха и бая зор видя и той.


    Ванката поизкара няколко мотора, докато си почивше.


    "Доброто парче" - Борката


    Друг преквалифицирал се АТВ-ист (Вилхелм).


    ... но моторът като спре и пада за разлика от ATV-то.


    Успех за Вилхелм !


    Този ден много хора искаха да карат мотора на Борката и той му сложи 5 лв. за преотстъпване, нали си е бизнесмен, разбира ги тия работи.
    Кокера, Мартин и Ванката вече му дължат по около 20 лв.


    ... а междувременно опитите на Коко продължаваха, защото никой не искаше да кара Хонда.


    На Цеко обаче по едно време му се прикара ...


    Марти е вече почти "старо куче", няма проблем !


    ... и на "червената" вече е гладен.


    Основната група се отеба по обиколни пътища към с.Шипка, а аз и Коко минахме край могилите и бяхме вече на мегданя.
    Коко докладва всеки 5 мин. на баща си къде се намира.


    Не дочакахме основната група. Пристигнаха Цецо "Алианса", Студента, един трактор 4Х4 и тръгнахме нагоре към връх Шипка. Молех се само да няма преспи преди билото !


    Студента смело щурмува планинския поток.


    Да, ама дойдоха преспите и ATV-то трябваше да се върне. Жалко !


    С Коко минахме и нагоре се наложи да избегнем обичайния маршрут заради големите преспи. През гората беше по-лесно, но не чак толкова.




    Яка почивка за 33 секунди.


    Излязохме на пътя най-накрая, но снегът беше ем сбит, ем омекнал. Отврат !


    Вече сме преди билото, Коко е щастлив.


    От билото се вижда, че почти няма сняг, но в гората не е така.


    Вече сме в навалицата около паметника. Любопитни, духовити и палави фенки искаха да се снимат с мен.
    - Нали сте от "Крейзи джоб" ?
    - Да се събличам ли да се уверите ?


    Угасихме двигателите, за да не дразним хората и се спуснахме към ресторанта на Ненко.


    Снимките продължаваха ... Това е Димитър Илиев от www.motoclub.bg


    Бях решил да дам едно кръгче на Първанов, но се оказа, че е дошъл Ангел Марин, който си падал повече по ATV.


    Първата бира е най-гуд !


    С Коко хапнахме от специалните кИфтета на Ненко, пристигнаха Янчо терзиев и Ванката. Зачакахме останалите. Те се зададоха обаче пеш.


    Срамота ендурист да е спешен, но полицията поискала документите на нашите и те оставили моторите там. Бат Дак и Цеко.


    Марти


    Кокера и Радо


    Самият Ерик


    Бяхме организирали специално посрещане на групата, както се полага за национален празник ! Борката се кефи.


    Ха ! И Тодос е тук.


    И Жасмин беше вече с нас. Цяла година той не кара заради травма в коляното.


    Тоя Сифон сигурно е глух ... Кларинетът ще му изкърти тъпанчетата.


    Мартин пак хапна скромно 2 кюфтета, колкото да не е без хич.


    По едно време Янчо даваше на музикантите пари да свирят, а аз им давах да спират. Бая пари събраха ония !


    Накрая заявих, че разрешавам само да ми се пее на ухо ! Въпреки, че "основният вокалист" не уцели почти нито един верен тон, пак беше по-добре от кларинета.


    Гладните накрая влязоха в кръчмата да ядат на топло, а ние с Коко тръгнахме надолу.


    Тук пускам малко снимки от предишния ден, когато весела група начело с Янчо Терзиев без малко да спи между Узана и Шипка.




    Весело е било !

    На 4-ти имах пък рожден ден. Влизам в пубертета !


    За съжаление много бяхме напред и само на тази снимка са ме уцелили и съм с глава.
    Искам да благодаря на колегите за подаръците, които получих !
    Ето един от тях - ботуши, че било срамота да карам КТМ с друг цвят, освен оранжев.


    Това е от мен.
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 07-03-10, 18:25.

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    айде ендуристи днес е много яко времето за каране,аз ще си остана на компа,защото съм на работа,но ще чакам с нетърпение хроникьорите на групите(професионалисти,огледала,дебелите,курбанджии и т.н) да изложат преживяванията си от този прекрасен ден

    Остави коментар:


  • garkoff
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Има и друга гледна точка,всеки от "по-висшите" там е с поне 3ма охранители,които трябва да пазят от всичко,щом този е влязъл ей така,и то с доста шумен мотор,значи тая охрана нищо не става,а ако беше влязъл с някакво оръжие ? Кеф ти тоя,кеф ти он'я,и утре търсим нови политици..

    Остави коментар:


  • uzuna
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Тя темата май не е за тук ама като се ядосвам на тая КУХА ЛЕЙКА.Най-много да всее още умраза в полицаите към нас!

    Остави коментар:


  • Чичко Фър
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Ех тия бели прахчета брейййй!!
    Няма да се очудя ако някой се навре и в народното събрание!!

    Остави коментар:


  • kriko
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
    да, бил е дрогиран http://www.monitor.bg/article?id=234996


    http://vbox7.com/play:c7bbe030

    Остави коментар:


  • Rotor
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    да, бил е дрогиран http://www.monitor.bg/article?id=234996

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X