Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ! Алекс
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Точно и аз го гледах и останах
    Явно е бил на бело,иначе няма как да си го обесня

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    гледахте ли новините тази вечер??? колегата демонстрира абсолютен непокизъм и безразсъдност.имаше ли смисъл и то с ендуро

    Остави коментар:


  • Geri_sz
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Имах възможността лично да поздравя Кокера за това, което е направил. Не напразно си е №1.... Разбрах, че и Мартин е минал прага. Той също заслужава поздравления. Искам да благодаря и на Жоро, без който ние нямаше да имаме удоволствието да се насладим на тези невероятни снимки.
    Бучка, ето и ние покарваме по малко





    май повече си стоим




    ама какво да се прави.... Правим каквото можем, но пък с голямо удоволствие . За съжаление снимките са само това.

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    Евала на Кокера.Невероятно изпълнение.
    Но той просто няма право да не може,нали за това си е шампион на България.Като гледам терена ,бих могъл да му предоставя такова местенце за изява,обаче всички останали ще ревнат.
    Джарта, от нашите няма да ревне никой, гаранция ! Виж какво ще направиш по въпроса.

    Ванка, ето Марти на същото място:


    Малкият вече също няма проблем с такива места !
    Е, трябва му още опит, но бързо ще го натрупа при това интензивно каране.

    Остави коментар:


  • Петьо Джартов
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Евала на Кокера.Невероятно изпълнение.
    Но той просто няма право да не може,нали за това си е шампион на България.Като гледам терена ,бих могъл да му предоставя такова местенце за изява,обаче всички останали ще ревнат.

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Първо трябва да си подготвил мотора, като го вкараш в необходимата скорост за засилка и оптимални обороти на двигателя, за да може да те изстреля яко нагоре. След като почти целият мотор е над ръба, вече само едно леко отнемане на газта го сваля, като по този начин освобождаваш и дърпането с ръце на кормилото, т.е. пренасяш тежестта напред.
    Това е по принцип, но зад успеха стои колям кураж, много добър баланс и много, много опити и търкаляния !
    Жоре мерси за отговора, ще пробвам това, което каза на някое доста по-леко място, като за мен!
    За сега права бекфлипове без да го желая

    Остави коментар:


  • kriko
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Съжалявам, Kriko, този път не взех GPS-a, но тракът започва от водохранилището над квартала и от там все нагоре по склона. Има много стръмни места в горната част, но в сухо време предполагам, че няма да са чак такъв проблем.
    На връщане се спуснахме точно през сърцето на квартала. Извинявай, но къщите бяха много колоритни ... нали разбираш ?! Не ти обиждаме квартала, само го описваме !
    Поздрави !
    Няма нищо, знам за какво става дума. Вие явно сте слезли баш през "гетото". Като гледам накрая и дрехите са ви взели . Ако сте разгледали по обширно, трябва да сте забелязали една болница, аз съм точно там и "негри" в близост все още няма . Пътят от болницата нагоре води право при пътеките, незнам вие от къде сте минали. Жалко за трака. Някои по-сух ден ще се опитам и аз да го изкача.
    Поздрави!

    Остави коментар:


  • Радето
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Браво!
    Хубаво каране сте направили.

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от kriko Преглед на мнение
    Еее, защо така ми обиждате квартала
    Страхотна разходка сте си направили, макар, че времето не ви даде ръка. Баща ми е видял част от моторите до лукоила. Началото на пътя които хващате за пътеките, точно там е моята къща и почти всеки ден карам точно по този маршрут, но до кръста не съм се качвал от там.
    Може ли ако не е проблем да качите трака.
    Поздрави от Сливен!

    П.П. Отвестното изкачване накрая ме остави без думи.
    Съжалявам, Kriko, този път не взех GPS-a, но тракът започва от водохранилището над квартала и от там все нагоре по склона. Има много стръмни места в горната част, но в сухо време предполагам, че няма да са чак такъв проблем.
    На връщане се спуснахме точно през сърцето на квартала. Извинявай, но къщите бяха много колоритни ... нали разбираш ?! Не ти обиждаме квартала, само го описваме !
    Поздрави !

    Остави коментар:


  • kriko
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Еее, защо така ми обиждате квартала
    Страхотна разходка сте си направили, макар, че времето не ви даде ръка. Баща ми е видял част от моторите до лукоила. Началото на пътя които хващате за пътеките, точно там е моята къща и почти всеки ден карам точно по този маршрут, но до кръста не съм се качвал от там.
    Може ли ако не е проблем да качите трака.
    Поздрави от Сливен!

    П.П. Отвестното изкачване накрая ме остави без думи.

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    както винаги Кокера доказа,че е направил правилния избор като смени пистака с ендуро,колко пъти ми е изкарвал мотора от трудни за мен места,но да не се връщам в миналото,че да не извадя пак някой стар вестник,браво на профи лигатапак както винаги са избрали най-трудния терен и най-лошото време за каране
    Гери хайде качвай снимките от нокията,че да се види че сме стояли и до моторите а не само на маса

    Остави коментар:


  • Rotor
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Браво на Кокера, и изпълнението и снимката са уникални!

    пп Някой друг от групата не се ли опита да го повтори?

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение

    Какво може да каже човек за тва изпълнение, ЕВАЛА...
    Просто не е истина. Аз лично не бих си и помислил да мина това място по-този начин
    Само да попитам, как точно е прехвърлил тежестта напред? Питам, ако не е тайна.
    Първо трябва да си подготвил мотора, като го вкараш в необходимата скорост за засилка и оптимални обороти на двигателя, за да може да те изстреля яко нагоре. След като почти целият мотор е над ръба, вече само едно леко отнемане на газта го сваля, като по този начин освобождаваш и дърпането с ръце на кормилото, т.е. пренасяш тежестта напред.
    Това е по принцип, но зад успеха стои колям кураж, много добър баланс и много, много опити и търкаляния !

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро



    Какво може да каже човек за тва изпълнение, ЕВАЛА...
    Просто не е истина. Аз лично не бих си и помислил да мина това място по-този начин
    Само да попитам, как точно е прехвърлил тежестта напред? Питам, ако не е тайна.

    Остави коментар:


  • ChochoTDR
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Никога нямаше да повярвам ако някой ми каже,че може да качи този праг! Но ето доказателство,че при Crazy Job няма невъзможни неща... Моторизирани Алпинисти Ще стискаме палци за Ерцберг ! Благодарим на Жоро за репортажа с голям интерес гледахме снимките

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X