Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Един джип се търка в едно дърво, друг го пита:- кво стаа? -полази ме едно ендуро! Малки бръмчила само шум и прах вдигате!
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

    Коментар


    • #77
      Тия дни открих отличен начин да давам по-добри времена на състезанията от ендуро шампионата Понеже не съм чак такъв егоист ше зема да го споделя и с вас тоя метод
      Минаваме си значи с Митков по обичайния маршрут - едни стръмни пътеки дето накрая излизат на паркинга на ресторант "Приказките" и там се спряхме да пием вода. Добре ама от ресторанта излезна едно ченге дето нещо не съм му симпатичен и почна да крещи да изчезваме от там :x . Обясняваме му, че смятаме да продължим по пътеката а той крещи че не може и да изчезваме :x . Митков каза "добре" пък на мене ми влезе една конска доза адреналин - палнах мотора и с мръсна газ тръгнах на там на където трябва - по пътеката дето тоя аптал каза че не може .
      По таз пътека има едни камъни дето се минават само с бутане, или поне така си мислех преди Тоя път минах само с едно-две пускания на краката Тва RED BULL или разните му други енрджи дринк нищо не струват пред едно крещящо ченге шъзнайте.
      Тоя трябва да го питам дали е навит да идва с нас на състезанията и да ми крещи на старта че на там не може Тогава и Бучака ше му е трудно да ме мине
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #78
        Хехе яко , колко ще е дълъг триала в Хасково?

        Коментар


        • #79
          Защо ли не правят окачването на ДР-а по-твърдо....или само на моя е така: http://htftp.offroad-bulgaria.com/Dido_DR/HPIM0104.mpg

          Представям си ако му набуча едни колове от РМ и по-твърда пружина отзад , ама сигурно трябва да сменям....тройната клампа
          No bike - no fun!

          Коментар


          • #80
            Дидо, ти сменял ли си до ся свеща. Искам и на моя китюк да му смена свеща. Коя според теб марка е най-добра. Смятам и амортисьора да смена, ориентирал съм се към Showa...

            Коментар


            • #81
              Само си купих резервна свещ NGK от Търново, не съм я сменял, защото за сега старата е добре. Струва 16лв.
              No bike - no fun!

              Коментар


              • #82
                Хубава цена. А Bosch прозвеждат ли свещи за мотори

                Коментар


                • #83
                  Най-добре си вземи NGK. Доколкото съм чувал са едни от най-добрите, пък и ти гарантирам че има за твоя мотор
                  Четох че има иридиеви свещи но не съм много запознат с тях. Ако някой знае нещо нека ни ограмоти
                  No bike - no fun!

                  Коментар


                  • #84
                    Вчера решихме да посетим събора в Ямбол, но да пътуваме по черно разбира се. В едната посока е 120 км, така че удархме 240 км преход в невероятен дъжд и кал! Разстоянието на връщане преодоляхме за 2 часа. Голямо шоу беше! При средна скорост от 60 км/ч си представяйте на правите отсечки с колко сме карали! Много съм доволен от Дънлопа,който Гълъбин ми уреди от София. Никъде не ме подведе! Моторът се държеше стабилно, е доколкото е възможно при тая кал, която на места беше толкова хлъзгава, че пеш се пързаляш надолу при малък наклон. Никога не тръгвайте на далечен преход с цветна слюда на очилата! Аз бях със синя и на връщане при плътната облачност едвам виждах само очертания, а без очила при тази скорост очите ти се пълнят с кал от предната гума.
                    Човек се учи докато е жив!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #85
                      Блазя ви !

                      Коментар


                      • #86
                        Пешо, да не си станал рекламен агент, бе?
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #87
                          Първоначално публикуван от Dido_DR
                          Само си купих резервна свещ NGK от Търново, не съм я сменял, защото за сега старата е добре. Струва 16лв.
                          Колко време си карал с таз свещ дето е добре?
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • #88
                            Жоре аз въобще никога не обичам да карам с цветна слюда
                            при оффроуда условията се менят постоянно освен това трябва да можеш да прецениш с поглед почвата пред тебе влажна ли е суха ли е и т.н. понякога едно влажно петно може да ти подскаже много
                            а като си с цветна плака няма как да ги забележиш тия работи
                            единственно според мен си заслужава да я сложиш в някои много слънчев ден на накой мотокросс който се провежда на песъчливо трасе което организаторите ги е домързяло да понамокрят

                            Коментар


                            • #89
                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                              Пешо, да не си станал рекламен агент, бе?
                              Тва вече ма разби! Как ти дойде на акъл

                              Коментар


                              • #90
                                Първоначално публикуван от "Dimitar
                                Колко време си карал с таз свещ дето е добре?
                                Ами с нея купих мотора Но я развих да я проверя и видях че е като нова. Понеже това го правих зимата, когато само припалвах мотора без да го карам, свещта беше със малък сух черен нагар, което мисля че е нормално за тази ситуация, но може и да съм с грешка.
                                Какво ще се подобри ако сложа новата свещ??
                                No bike - no fun!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X