Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Мерси за инфото, Ники !
    Излезе, че не е нищо особено, тъй ли ?
    На снимките добре изглежда
    Тъй и тъй си там, освен да ти дам една друга задача.
    Казаха ми за друга пътека скоро.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    До: Кърнарската пътека

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Мерси за инфото, Ники !
    Излезе, че не е нищо особено, тъй ли ?
    На снимките добре изглежда
    Тъй и тъй си там, освен да ти дам една друга задача.
    Казаха ми за друга пътека скоро.
    Сигурно има доста които не знам Ама има и доста които само аз знам ,взимайте противогазите и елате да покараме
    Между другото на закриването на сезона като се източи навалицата може да минем няколко пъти ''Долината на смъртта''ама на обратно.Голям кеф е

    Коментар


    • #3
      До: Кърнарската пътека

      Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
      В събота след малка почерпка (по едно кюфте и половин кола на човек ) на рокерския събор в Сопот решихме да видим откъде се хваща и може ли да минем аджиба по тая пътека.Намерихме я лесно и след като объркахме работата на местната ловна дружинка (тъкмо откриваха сезона на едрия дивеч)поехме нагоре.В началото голям кеф камъни прагчета коренища ,обаче нагоре пътеката се изглади стана по равна и подкарахме като на крос и аз нали бях пръв пък и съм зле с навигацията пропуснах едно разклонение и се забих в едно дере ..............
      Колега моля ти се обясни от къде започва тази пътека.
      Търсил съм я ама безуспешно
      Мерси
      born to be wild
      Кольо Ковачев

      Коментар


      • #4
        До: Кърнарската пътека

        Ники май ще ти идваме скоро на гости
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: Кърнарската пътека

          Вие що си мълчите, че Стефан Евертс ви е приятел и кара с вас, а?
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #6
            До: Кърнарската пътека

            ами защото той е кросист не се справя добре с ендурото все още

            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: Кърнарската пътека

              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
              Вие що си мълчите, че Стефан Евертс ви е приятел и кара с вас, а?
              Ние не си мълчим ние си караме,преди два месеца развеждахме един англичанин бивш вицешампион на Англия по супермото направо му се взе акъла ,такива красоти не беше виждал.Познава Дейвид Кнайт, викам му доведи и него ама дали ме разбра незнам много ми е слаб английския

              Коментар


              • #8
                До: Кърнарската пътека

                интересно ми е дали може джип да мине по тая пътека.
                наклона не е проблемен.как е със ширината.може ли джип да се провре.

                Коментар


                • #9
                  До: Кърнарската пътека

                  Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                  Сигурно има доста които не знам Ама има и доста които само аз знам ,взимайте противогазите и елате да покараме
                  Между другото на закриването на сезона като се източи навалицата може да минем няколко пъти ''Долината на смъртта''ама на обратно.Голям кеф е
                  верно ще е кеф ама аз ще ви гледам
                  crf450 supermoto

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кърнарската пътека

                    Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                    интересно ми е дали може джип да мине по тая пътека.
                    наклона не е проблемен.как е със ширината.може ли джип да се провре.
                    Джип едва ли ,ATV ще мине.В гората пътеката не е широка.
                    Който иска да пробва като се излезе от Кърнаре по пътя за ''Беклемето'' на първия ляв завой има черен път надясно дойто води до едни вили след тях на североизток следва орехова градина и чешма.От чешмата пак на север североизток пътеката е на 50-ина метра.Оттам нагоре няма да обяснявам ще ви оставя малко да се помъчите.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кърнарската пътека

                      точно така е както николай казва.стигнете ли ореха и чешмата оттам вече е лесно.
                      в един мой разказ " ръчкане на стара планина по яки пътеки " бях споменал за тази
                      пътека по която минах.голям кеф е.но после тия камъни където са преди пешовата
                      мъка са си супер екстремче.аз ги минах без да бутам мотора.а хижата се казва така,
                      защото бай пешо с голяма мъка я е построил.бай пешо е бащата на кольо ,който сега
                      държи ханчето бай пешовото ханче.от това ханче тръгва черния път за пътеката към
                      мъката.когато бях там и хапнах биволско мляко,кольо ми даде в шише 200гр. крушова
                      ракия 80 градуса.е такове не бех пил.супер си изкарах.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кърнарската пътека

                        В неделя вероятно пак ще се качва пътеката ако има мераклии да пишат на Шумански.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кърнарската пътека

                          няма да е. другите колеги се отказаха. но като гледам няма и др. мераклии. НАПРОЛЕТ
                          crf450 supermoto

                          Коментар


                          • #14
                            Мнения, коментари и организационни въпроси по темите с репортажи!

                            Брей Наско, това е велико нещо което сте го направили. Имам в предвид, че сте успяли да извадите мотора от там. Само който не е ходил на Амбарица, няма да разбере за какво става дума. Ми та то от север е почти отвесно . Пък и южният скат не е много приятен за изкачване, по простата причина, че е на стъпала. Браво.

                            П.П. Забравих да напиша, че заглавието е много вярно написано. Планините са доста опасни. Винаги трябва да се има едно на ум. Повечето от паметниците, в Стара Планина са на спасители. Предполагам, че се получава така, защото те са много уверени в себе си. Мислят че са подготвени за всички ситуации, ама уви фактите говорят. 90% от загиналите са спасители.
                            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 29-01-09, 14:18.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Брей Наско, това е велико нещо което сте го направили. Имам в предвид, че сте успяли да извадите мотора от там.
                              Жоро извадихме го, но само ние 3-мата знаем какъв зор беше.Тази пролет пак ще ходим,че един приятел е мераклия да се пусне там и да излезе сам. Ще се заредим с фотоапарати и ще снимаме какво ще излезе.Ако не успее ще му го извадим разбира се и после на Дерменка на бира
                              0888 074 049

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X