Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

    даниеле наред си е не съм се чул още с никой просто питам кой къде ще кара може да излезне нещо различно

    Коментар


    • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

      къде се покрихте бре никой не казва къде е карал в това хубаво време направихме една долина трасето беше сухо имаше доста мотори някои заминаха за панагюрски колони други се разхвърляхме по хижите беше много готино видях се с един колега от форума яха ямаха дано има още такива слънчеви дни да се събираме повече мотори

      Коментар


      • До: Кърнарската пътека

        Пътеката е медена, всеки ден по 2-3 пъти си я качвам14минути Кърнаре-Дерменка
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • До: Кърнарската пътека

          Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
          Да так е, не може да се мине от Кърнаре нагоре с джип пък бил той и супер специален! Мисля даже че и четириколка не може да мине по тази пътека...(абе това ги пиша по скоро да амбицирам някой 4колкаджия който да ме опровергае). Обаче отгоре през Беклемето може да се иде до х. Мъка и с кола!
          Питайте Кольо - сина на бай Пешо дали може или не да се качи джип
          Аз казвам каквото ми каза Кольо. Кольо е собственика сега на ханчето
          от което ханче/ което е над Кърнаре /тръгва пътеката .Кара се 100м. по асфалт и после в дясно е черния път за чешмата. Кольо ми каза,че
          баща му бай Пешо е минавал с джип този участък със скалите точно под хижата.

          Коментар


          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

            Нали неви пречеше времето бре
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

              Идния уикенд ако ще се ходи някаде не е зле да се организира нещо тук в темата да се знае хем повече мотори ще се съберат.За съжаления тази седмица дето мина неможах да карам дано идната да не е така
              0888 074 049

              Коментар


              • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
                Идния уикенд ако ще се ходи някаде не е зле да се организира нещо тук в темата да се знае хем повече мотори ще се съберат.За съжаления тази седмица дето мина неможах да карам дано идната да не е така
                Какво ще кажеш за малко по-далече?
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                  Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                  Какво ще кажеш за малко по-далече?
                  Не е зле само кажи каде и да не се налага да мъкнем бензин в раниците
                  П.п в събота съм зает ако може в неделя да е но ще се разберем
                  0888 074 049

                  Коментар


                  • До: Кърнарската пътека

                    До мъка джип никога не се е качвал.Само до поляната.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Лесна за тебе а за Радо
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                        Има ли желаещи за неделя? Дайте да се разберем по-рано, че да има време за подготовка!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                          Дайте един мотор и аз да карам бе ..... забравих ви физиономиите
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                            Дайте един мотор и аз да карам бе ..... забравих ви физиономиите
                            На тебе ще ти дам аз една тояга! Да се мяташ на нея като Баба Яга!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • До: Кърнарската пътека

                              Незнам за джип,но с АТВ с две задвижващи колела се качва напълно спокойно.

                              Коментар


                              • До: Кърнарската пътека

                                Мислиш ли Или си я минавал
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X