Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

    Някои да знае дали ще има клас АТВ на Слатина на мотокроса?

    Коментар


    • #77
      До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

      Хубава разходка сте си направили, само дето не разбрх къде е тази Певчанска хижа. мислех че ги знам всичките в района. Както и пътеките от Дерменка надолу
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • #78
        До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

        Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
        Хубава разходка сте си направили, само дето не разбрх къде е тази Певчанска хижа. мислех че ги знам всичките в района. Както и пътеките от Дерменка надолу
        Значи тръгва се от завода на Иганово от задната страна на завода и от там нагоре обаче пътечката не е много за подценяване,има много камани и си е доста стръмна
        0888 074 049

        Коментар


        • #79
          До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

          Пътечката е много готина и приятна според мен до певчанската и си е доста разнообразна и технична пътечка, но според мен няма места до там, където примерно би било нужно да се тика мотора, но АТВ до горе неможе да излезе ! От Певчанската хижа нагоре може но от хижата надолу пътеката е за мотор и нищо по-голямо...
          А от хижата нагоре ще е нужен и малко майсторлък + късмет, защото се кара върху шума, рохкав пясък, клони, камъни под шумата и има тук там някой по-голям камък, за който трябва да се помисли от далеч !
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #80
            До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

            Честито на Николай за новият мотор!Много безаварийни километри!
            Много добро пътешествие сте направили!
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • #81
              До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

              Сигурно става въпрос за Игановската пътека за която са ми казвали че е проходима само пеша и с кон. Аз съм минавал само по Кърнарската. Тя става и за АТВ, но само ако е 4х4
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • #82
                До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                Сигурно става въпрос за Игановската пътека за която са ми казвали че е проходима само пеша и с кон. Аз съм минавал само по Кърнарската. Тя става и за АТВ, но само ако е 4х4
                Да точно за игановската става въпрос ,за нея говореха че се излиза само с кон но от скоро вече и с мотори .За АТВ мисля че е тясна и доста гадна.
                0888 074 049

                Коментар


                • #83
                  До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                  Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
                  Да точно за игановската става въпрос ,за нея говореха че се излиза само с кон но от скоро вече и с мотори .За АТВ мисля че е тясна и доста гадна.
                  Живот и здраве да ми се пооправи ръката веднага искам да ме заведете там да видим какво е положението
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • #84
                    До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                    Пътечката е много яка и е за средно ниво по трудност няма да съжаляваш само бъди по внимателен на един два завоя че ако си по засилен и може да скочиш в дерето а там е малко отвесно така че бъди внимателен
                    Гората ражда хора полето тикви !

                    Коментар


                    • #85
                      До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                      Вчера я намерих и се пробвах. Уви бях сам и на въпросното стръмно дере не посмях да рискувам.
                      Днес реших да си направя една по лека дистинация и се разходих до х.Свежен. Минах през яз.Домлян, вр.Кадрафила, гроба на Хаджи Димитър. Срещнах колеги от Осетеново и Ведраре. Последните бяха тръгнали да си правят пикник а аз бях само с цигарите телефона в джоба, а тои се изтощи да търси обхват и успях да направя само 2-3 снимки
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • #86
                        До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                        Ето ги
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28052009.jpg
Прегледи:1
Размер:194.3 КБ
ID:5109019Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28052009(004).jpg
Прегледи:1
Размер:169.7 КБ
ID:5109020Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28052009(001).jpg
Прегледи:1
Размер:200.7 КБ
ID:5109021Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28052009(002).jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5109022Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28052009(003).jpg
Прегледи:1
Размер:122.8 КБ
ID:5109023
                        Последно редактирано от Chinela; 29-05-09, 09:21.
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • #87
                          До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                          Има ли нещо организирано за ходене на Слатина тази седмица?
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • #88
                            До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                            А за Казанлък?
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • #89
                              До: Кърнарската пътека

                              след повече от година приказки най-после днес след като посетихме мотокроса в Сопот решихме с брат ми да потърсим тн. Кърнарска пътека и да се върнем обратно на север по нов маршрут. Полутахме се малко и най-накрая намерихме една пътека която решихме че е търсената. Абе в началото насмалко да се откажем защото след дъждовете (или винаги си е така незнам) имаше много камъни но с повече упоритост излязохме от гората и разбрахме че сме на прав път. Е накрая стигнахме до участъка (под х. Мъка) дето се минава с много мъка но и с малко бутане (признавам си ) се качихме горе на пътя за Беклемето.
                              Искам да благодаря на неизвестните орнитолози (или с нещо подобно се занимаваха) които срещнахме на х.Мъка за това, че черпиха една студена бира веднага след изкачването-беше божествено!!!
                              Знае ли някой дали от ливадите под хижата ако се тръгне на запад ще се хване Римския път?
                              born to be wild
                              Кольо Ковачев

                              Коментар


                              • #90
                                До: Кърнарската пътека

                                Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                                интересно ми е дали може джип да мине по тая пътека.
                                наклона не е проблемен.как е със ширината.може ли джип да се провре.
                                Колега с много год. закъснение ти видях поста.Аз когато минах по пътеката тогава разбрах,че може да се мине с джип по тази пътека.
                                Именно бай Пешо на чието име е кръстена хижата - Пешовата мъка - е
                                минавал с джип.Друг не знам да е минавал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X