Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

    В подобна ситуация изпаднахме на слизане от вр.Ботев. Поради гъста мъгла пропуснахме разклон и по маркировката без малко да слезем някъде в южна България вместо в Априлци.На който му се случвало знае за какво става въпрос.

    Коментар


    • #47
      До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

      Снимките от първият пост,ако не се лъжа,са под лифта на Сопот.Миналото лято го щурмувахме с джипките и без малко да скоча преди станцията ако не беше един колега да направлява ,за което сам му благодарен во веки.Това е доста показателно ,че сам не се тръгва на никаде в планината.
      :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

      Коментар


      • #48
        До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

        На това място за което говориш преди са падали джипове и май му викат(посран камък)Аз знам и за едно търкаляно атв в един от ръкавите но не знам кои точно Беше издавено месец по късно

        Коментар


        • #49
          До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

          Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
          Снимките от първият пост,ако не се лъжа,са под лифта на Сопот.
          Снимките са правени доста по нагоре от лифта ,като тръгнеш да катериш Амбарица преди бараката.Там са правени снимките
          0888 074 049

          Коментар


          • #50
            До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

            от вр. Васил Левски като завиеш на ляво и отиваш на Кралимаркова
            дупка.Сигурно там някъде е станала работата.Аз като ходих до дупката не можах да изкача Амбарица ,та хванах пътеката за Добрила.

            Коментар


            • #51
              До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

              Поне пьрвите 5 са правени под лифта. Ето и моите > На парвата е тоно момента в които щяь да се тьрколя надолу.
              Прикачени файлове
              :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

              Коментар


              • #52
                До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

                Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
                Поне пьрвите 5 са правени под лифта. Ето и моите > На парвата е тоно момента в които щяь да се тьрколя надолу.
                Да тези са от там,но аз имах впредвид онези кадето дърпахме мотора
                0888 074 049

                Коментар


                • #53
                  До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

                  Няма да го забравя това място !
                  А и чисто новите гуми,които останаха по каманаците......
                  :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

                  Коментар


                  • #54
                    До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                    Някаква информация относно другата седмица?
                    Ще има ли откриване на сезона?
                    Къде, кога, в колко часа?
                    YAMAHA WR450F

                    Коментар


                    • #55
                      До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                      Даниелчо ти си доста далеч от хард карането караме сяка седмица пък ти ходиш да се снимаш като някои манекен над карлово поне веднъж направи нещо че почваш да ме дразниш

                      Коментар


                      • #56
                        До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                        Първоначално публикуван от Ambarev Преглед на мнение
                        Даниелчо ти си доста далеч от хард карането караме сяка седмица пък ти ходиш да се снимаш като някои манекен над карлово поне веднъж направи нещо че почваш да ме дразниш
                        Относно хард карането, приемам като предизвикателство и с радост бих полкарал след месец с вас!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • #57
                          До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                          Първоначално публикуван от Ambarev Преглед на мнение
                          Даниелчо ти си доста далеч от хард карането караме сяка седмица пък ти ходиш да се снимаш като някои манекен над карлово поне веднъж направи нещо че почваш да ме дразниш
                          Така е, наистина !
                          Как бих могъл да се меря с вас, даже и през ума не ми е минало, ама тъй е все пак за всеки представите за хард карането са различни, а пък помислете само какви ще са представите на един манекен Плачевно !
                          ----
                          ПП. Иване, според мен няма смисъл ! До колкото аз знам с теб сме май май почти на едно и също ниво, така че няма смисъл Но ако все пак си решил и пробваш вземи си апаратчето !
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #58
                            До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                            Да се намеся и аз, а като се прибера живот и здраве ще ви обясня.
                            Шегувам се,
                            айде да ме зарадвате с нещо, ще съм благодарен.
                            crf450 supermoto

                            Коментар


                            • #59
                              До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                              Няма кой ... и аз се надявам от сопалян време ама... уви.
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • #60
                                До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                                Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                                Няма кой ... и аз се надявам от сопалян време ама... уви.
                                Дани, тия дни може да се поразходим !
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X