Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2 STROKE ENDURO ADVENTURE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

    ...то като си мисля имаме и ..родни примери ..с още по рязко моторче 2 такт 65 даже
    ..ето едни от първите снимки ...от края на миналата година









    __________________







    ..сега вече нещата са доста по улегнали.. ..трябва да пуснем май и ние клипче
    ..макар че тоя черния ..от клипчетата..е просто..уникален ..а и ..харманли не е -Балтимор ..НЕ че няма"чернокожи" ..граждани и при нас де
    Последно редактирано от mitkov; 12-09-08, 11:32.

    Коментар


    • До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

      всъщтност..ето още няколко 2 тактови отговора от харманли ..няма да се даваме тъй лесно на некъв си балтимор я









      и клипче
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...20ZAD%20F2.MOV




      клипчето
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...ROI%20FILM.MOV










      и..още по стари








      .


      https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...0ZAD%20MOV.MOV

      .оппсс то туй 4т..нищо де да стои да видят че и 4 т та караме в БГ












      ..ит.н.
      Последно редактирано от mitkov; 12-09-08, 12:11.

      Коментар


      • До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

        А бе Митков това синьото якенце на ямаха специално кинаджииско ли е И то само за снимки на задна гума.
        Гледам почти на всяка снимка си снего.
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

          А бе Митков това синьото якенце на ямаха специално кинаджииско ли е И то само за снимки на задна гума.
          Гледам почти на всяка снимка си снего.
          ...не бе това си ми бе дълги години любимото яке..произведено е в България и е едно от най хубавите и здрави неща които съм си купувал досега..с него и по заведения и на работа и по състезания и къде ли не ходих..сума ти години че и още си го нося даже макар и вече по рядко че малко му се прецакаха циповете..иначе още е здраво ..а що драки храсти трънки камъни и падания е преживяло..не знам...има си и подплата която може да се сваля -слага..така че става и за лятото и за зимата ..а бе ..чудесно е просто

          евала на момчето от плевен което ги произвежда..между другото има и протектори на лактите и гърба и малко и на рамената..от гърба съм ги махнал че ми изпотяват..но на лактите и рамото стоят

          ..повече по темата за якетата
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=40954
          Последно редактирано от mitkov; 19-09-08, 09:34.

          Коментар


          • От: До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

            Здравй Митков! С удоволствие прочетох темата и много ми допадна.Зарибих се много и по кдx модела на кавазаки и искам да те питам за мотора , който кара Митака КДХ 200 дали колегата го продава и дали ти знаеш някой , който продава читав кдх на прилична цена ? Мерси предварително!

            Коментар


            • От: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

              Здравейте и от мен от скоро съм в спорта купих си 2 тактов КТМ и сега си търся дружки за каране ако има как пишете като се събирате...

              Коментар


              • От: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                Те хората ще гадаят от кой град си.
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • От: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                  Първоначално публикуван от m1takus Преглед на мнение
                  Здравейте и от мен от скоро съм в спорта купих си 2 тактов КТМ и сега си търся дружки за каране ако има как пишете като се събирате...
                  Утре на бензиностанцията !!!
                  Ще те чакам !

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X