Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

    Четейки "новата" тема установявам, че всички правим няколко големи грешки /според мен/.
    1. Форумът наистина не е за злобарски спорове.
    2. Личностите, занимаващи се с реда в този форум / да не кажа "живеещи" в него/, се взимат малко ПО на сериозно и им убягва каквато и да е обективност /пак мое мнение/.
    3. Георги /Жоро/ Витлиемов хич не е ИЗКЛЮЧЕНИЕ.
    4. Това се вижда от прочет на новата тема "сапунка плевенчанка".
    5. Моторист /ендурист/ е всеки, който има желание да кара и важно условие да има мотор, който да язди. НЕ КОЙТО ИМА МОТОР И ФОТОАПАРАТ/ джиесем/ и се представя за единствен на дадено място.
    6. Когато има много хора е НОРМАЛНО да има и много различни мнения, които почти никога не съвпадат.
    Изводът какъв е - ... щом някой се взима на сериозно на дадено място и показва "тесногръдост", не му пречете и не му обръщайте внимание- НЯМА КАК ДА ГО ПРОМЕНИТЕ.
    Всеки, който иска да покара мотор, да го прави там, където му харесва и с когото му харесва, без да е нужно да носи фотоапарат.
    P.S. Да видим дали същите хора догодина, ще карат с Плевенския МОДЕРАТОР-Витлиемов или ще ги смени???
    Весело посрещане на Новата година и много здраве и късмет!
    Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:40.
    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

    Коментар


    • До: Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

      Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
      P.S. Да видим дали същите хора догодина, ще карат с Плевенския МОДЕРАТОР-Витлиемов или ще ги смени???
      !
      Асене, не знам в качеството на какъв даваш мнения и ми правиш оценки. Нали си сформирал своя група. Карайте си и не се занимавай с мен. Хората, на които им е приятно да карат с мен, го правят. Какво, нямаш фотоапарат ли ? Ами снимай и пускай снимки и ти. Докажете, че карате и вие. Ако пък не търсиш публичност на изявите си, по-добре не се обаждай.
      Айде стягайте се, че наближава 11:30. Мястото е въжената линия над ШЗО.
      Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:40.

      Коментар


      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

        АЙДЕ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!!

        Коментар


        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

          За много години! Поздрави на всички, здраве, щастие и безаварийни возения. Специални поздрави от Тошко и Ренди, и от мен.
          Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:41.

          Коментар


          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

            За много години на всички манияци на офроуда и спорна 2010год.
            Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:41.
            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

            Коментар


            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

              Браво, момчета, пожелавам ви през цялата 2010 много безаварийни и да сте все така многобройни
              Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:42.

              Коментар


              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Ееее голяма група, браво. Честита 2010г. на всички. Пожелавам по-големи групи и по-малко падания.
                Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:42.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • До: Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

                  ЧНГ на всички!!!!

                  ПС. Жоре не се впрягай, брато
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    и както каза някой на събора името на темата трябва да се промени на " Плевенската група Д'ге "

                    Коментар


                    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      Който е съгласен да променим името от "сапунка плевенчанка" на Плевенска група Д,ге нека да изрази мнението си във форума
                      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Да за всякакво различно от настоящото....
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • До: Плевенска група Д`ге

                          Аз също съм съгласен с това име.
                          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                          Коментар


                          • До: Плевенска група Д`ге

                            Според мен тази сбирка, която сте направили, доведе до положително развитие на нещата във вашата група. Тонът и в двете ви теми се смекчи. А дано продължат така нещата. Успех.

                            Коментар


                            • До: Плевенска група Д`ге

                              понеже Данчо е младши и немога да му пратя лично съобщение ще му пиша ТУК Дака честит именден жив и здрав да си и тази година много километри но не по асфалта...

                              Коментар


                              • До: Плевенска група Д`ге

                                Честит имен ден на именниците и благодаря на всички, които ме поздравиха лично и във форума
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X