Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

    Абе Жоре, чух нещо - неделя, беседка, курбан, КТМ 400 ЕХС, Фъра!
    Ти няма ли да си по тез места тогаз?
    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

    Коментар


    • #47
      До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Знам че е така, но ти спорил ли си с РЕнди. Той каза, че без проблеми ще стигнем до Добрила, а там са 1800 и кусур метра. Немога да изпусна шоуто , въпреки че съм сигурен на 100% че денят ще ни мине още на първата поляна.
      Рядко пиша но!!!!!!
      За да не ни мине денят още на пъвата поляна съм ти се обадил и на Теб и на Ренди поне 10 пъти само днес, за да ви обесня каде да покараме и то истински/ няма да казвам каде за да не става реклама/ но не, вие си знаете вашето. Дай да се пресмиваме на по неможещите момчета, голямо геройство. Както каза Ренди, по добре да се смея Аз отколкото да се смеят на мен. А това момче/Ренди/ просто си няма идея колко добре кара за състоянието в което е в момента.
      То затова няма и Плевенска група, защото всеки е със собстно мнение. Трябва ли да ходим винаги на едни и същи места/Троян, Габрово-Енина/ ААААААААА?????
      Не съм сигурен, че и покраи Плевен няма каде поне малко да се забъвляваме, но не НЯМЯ защото няма кой да отиде да потърси. Това е голата истина. Неможе хора които и не подозираме Въобще, да са идвали на Плевен и до казват как така няма, Аз съм бил комондировка там и съм карал еди къде си, и беше доста забавно. Хората за който говоря карат офроуд състезания и се класират в шестицата минимум, значи не са аматьори като нас.

      Що се отнася до pepimotos.

      Господин МАНЕКЕН, гОЛЯМ ендурист. Незнам какво против имаш пистовите мотористи, че говориш с такава непиязън и злоба за тях. Може би ти е било мечта да се докоснеш до 299 км. и нагоре но да не си успял. Незабравяй, че пистов ендураджия ти свлече мотора от едно смешно баирче с височина два метра на което ти стоеше и си мислеше ,че е Езберг докто другете чакаха с недоволство и те псуваха тактично.
      Що се отнася до карането за ГЪЗРИЯ ха ха ха. То в гората ако не е за кеф в тази прах и кал голяма Гъзария няма що.
      Но както каза Джартата да не се занимаваме с глупости а доно се съберем Плевенчани и да покараме заедно и то истинси, а не да се присмиваме на по неможещите.

      С УВАЖЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ МОТОРИСТИ, НЕЗОВИСИМО КАКВИ ТИП МОТОРИ КАРАТ.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • #48
        До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Няма да се качите нагоре до Беклемето.Баира е голям и предполагам ще е кално.Според мен ще окапете още на първите поляни над Чифлика.
        Абе ей стига си плашил хората бе голям бил баира кално било на калпавата ракета космоса и крив може и да е голям баира ама е широко от долу 2-ра 3-та 4-та и нагоре с 80 ни кал ще усетят ни баир те още не са тръгнали а ти вече ги разкандардисваш ей Джарта.
        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

        Sofrace Offroad Team

        Коментар


        • #49
          НЕзнам , но финансовата криза и свинският грип ни влияят много лошо. Усеща се една злоба и изнервеност във всеки, без мен естествено. При мен ме държи още птичият грип. Представям си какво ще стане като ме подлепи свинският. Абе с две думи свинщина.
          Джантов, при теб нещата са други. При теб е нещо котешко. Котешки грип ли незнам. Как един път не падна по гръб бе човек ( освен на Плазни гъз ) . Снощи говорехме да сменя името на темата, ама дайте да измислим подобаващо заглавие и ще го сменя. Аз предлагам няколко:
          " нещото наречено група "
          " от смешен по смешен "
          " аматьорите от плевен "
          " разцепените "
          " как двама сформират три групи "
          " възможо ли е трима човека да карат на четири различни места "

          Това ми дойде като за начало. Предложете и вие ( останалите плевенчани ). Когато установим нужното заглавие съм готов за 1 минута.

          Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
          Абе Жоре, чух нещо - неделя, беседка, курбан, КТМ 400 ЕХС, Фъра!
          Ти няма ли да си по тез места тогаз?
          Няма да мога брат на работа съм .

          Коментар


          • #50
            До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

            Не знам дали,защото съм на антибиотици/те ли ми влияят/,ама много се смея в момента на предложенията за заглавие,чеснооо...май много те апи щуреца и теб

            " как двама сформират три групи "

            " възможо ли е трима човека да карат на четири различни места "

            Може и от ранния час да е,ама в 8ч ги пияТа Жоро,гледам си почнал нещо да поядосваш покрай тая Ви тема,защо просто не напишеш някакво заглавие,което да ви конкретизира града във форума и това е,почнал си да се нервиш кой ,как,защо...няма значение,тук тя е направена за да показвате снимки и случки на съфорумците,може и двама-трима члена да сте,здраве да е....

            Нашата тема,като я кръщавахме с Мишо,да не мислиш,че сме я умували много,казах Dirty Dozen/мръсна дузина/ ще е и готово

            Коментар


            • #51
              До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

              Момчета, какво делите всъщност?
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #52
                До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                Момчета, какво делите всъщност?
                Пръчките на хан Кубрат
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #53
                  До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Няма да се качите нагоре до Беклемето.Баира е голям и предполагам ще е кално.Според мен ще окапете още на първите поляни над Чифлика.
                  Аз като съм си добър какво да направя . Преди малко се върнахме. Бях героят на деня. Качих се почти до върхът, но вече дълбокият сняг преди него ме спря. Не е истина обаче какви фристайли и пируети правих за да се добера до там. На няколко пъти си виждах краката на нивото на очите . Добре е че другите овиснаха още на чешмата, та само аз си се смях на себе си Снимки утре.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Снимки утре.
                    Ама и ти си един...
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #55
                      До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                      Ех ЖОРЕ ЖОРЕ немош без този РЕНДИ голяма слабуст тии ша знаиш

                      Коментар


                      • #56
                        До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                        Правя едно последно пояснение,защото е нужно да се знае как стоят нещата в Плевенската група наистина.Най важното е да се внимава пред кого какво се казва защото много пъти без да се изяснят нещата се получават конфликти между хората.Което съм написал по горе е плод на това кой какви идеи даде за заглавие на темата,но ови не всеки го разбира по начина по който трябва да го разбере.Не е приятно когато заради трети човек се скарат други двама и то за глупост.На Джантов съм отговорил по начина по който той заслужи да му бъде отговорено, за неговите изявления.За един месец разбрах че единственото което се говори в Плевенската група са клюки и нищо повече,че този бил такъв онзи онакъв и после кат се съберат са най големите приятели.Но явно сега разбирам и какво се е говорило за мен повреме на последното каране.За това и неможете да се разберете като група зщото не сте исински един към друг.Понякига съжалявам че съм от Плевен заради хората,странни и много пъти двулични,затова и група като хората няма.За едни може ,но за други не да пишат неща в темета,нямам никакво намерение да пиша повече в тази тема ,просто няма смисъл.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                          Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                          .Най важното е да се внимава пред кого какво се казва защото много пъти без да се изяснят нещата се получават конфликти между хората..За един месец разбрах че единственото което се говори в Плевенската група са клюки и нищо повече,.
                          ДА отговоря преди да пусна снимките.
                          Пепи, понеже за този месец в България ти кореспондираше само с мен, ще приема тези думи като обръщение към мен и отговорът ми е : ДАлече си от истината.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                            Да това наистина беше добро но нямали клипче и от локвата кадто се беше забил тошо

                            Коментар


                            • #59
                              До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                              Момчета извинявам се че се намесвам в темата ви, но немога да разбера какви са тия спорове и какво делите
                              Какво значение има как ще ви се казва темата и дали има ендуро група в Плевен или не. Ясно е че града ви няма традиции в оффроуд мотоспортовете, така че е съвсем нормално и да няма почитатели.
                              Едни реват че нямат група, други пък реват че им е писнало да карат по 20 човека в група. Ако търсиш причини за нещо винаги ще ги намериш. Не се обвинявайте кой какъв е, защото няма критерий по който да се определи кой е прав и кой крив. Хората са различни и всеки си има свое виждане за нещата. Ако всички от вас са толкова големи индивидуалности и не отстъпва пред мнението на други, никога, ама никога няма да имате група. Искате ли да карате заедно, трябва да си правите компромиси.
                              Ако наистина обичате този спорт и свободата който ви дава той, всички дразги с спорове мисля че трябва да са на заден план. Не искам да давам примери с колегите от други държави, които дават мило и драго за да покарат свободно ендуро, защото там е забранено. А ние тук все още можем да караме на свобода, на всичко отгоре се и карате !!!
                              С някой от вас се познавам, с други не, но мисля че, малко се излагате пред доста хора който четат форума.
                              Карайте си на воля и не се препирайте за глупости, а ако наистина сте запалени нещата сами ще се наредят.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #60
                                До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                                [QUOTE=Жоро Витлиемоф;913798]Олеле. Тук понеже снимах и не помогнах за издърпването на мотора , ми излезна прякора плевенският Джартов




                                Браво бе Геца.Добре сте я свършили!!! А тая дупка я знам много добре и искам да ви кажа скоро да не ходите там пак, че ловджията който я изкопа / за дивите прасета да се обезпаразитяват с отработено масло/ ВИ ИЗДИРВА много сериозно. Почти съм убеден, че не влиза в този форум така че имате малко време за ЕМИГРАЦИЯ.
                                [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X