Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

    Абе Момчатии Плевенчани,,кво сте ревнали че нямате група?? Аи да ви го ръгна на групата и на заглавието и на препирните кои бил манекен ,кои шосеикаджия Я спираите сс тоя цирк и тоя грип ,пък бил тои свински или не знам си какъв!!!Я гледаи кви кушии си правитве даже и без заглавие!!На всеки му се бръмчи независимо в калта или на хасвалта,,,,Годинките си такат и един ден си викаме защо е било всичко това????Тъи че правете си кефа и толкус!! Не се дразнете безсмислено ами минете по близо до масите и дръжте по здраво бурканите !! Че резака се обистри Поздрави Чичко ви Фър!!!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #62
      До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

      [QUOTE=Navitaka74;914551]
      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Браво бе Геца.Добре сте я свършили!!! А тая дупка я знам много добре и искам да ви кажа скоро да не ходите там пак, че ловджията който я изкопа / за дивите прасета да се обезпаразитяват с отработено масло/ ВИ ИЗДИРВА много сериозно. Почти съм убеден, че не влиза в този форум така че имате малко време за ЕМИГРАЦИЯ.
      Добре бе Асенчо, ти като ми имаш телефона, неможе ли да го дадеш на човека ми го караш да ни издирва. Между другото в събота се набарахме с едни ловджии. Аз и Ренди. РАботата отиваше почти на бой, но се разбрахме криво ляво. Та дай на отвореният телефона ми и като иска да се обади за да му обясня, че колкото ние нямаме право да кареме там, толкова и той няма право да ловуваа.

      На всички останали, които не са свързани с така нареченото нещо" Група " ще кажа: Момчета там където някой си мерят пишките не си излагайте на показ задните части. Нито можете да помогнете нито нищо. Това че се излагаме, да вярно е. Но лично на мен не ми пука.

      Коментар


      • #63
        До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

        Здравейте и от мен.
        Господин Витлиемов-Геца.Ако ми разрешиш да си покажа лекичко задните части във Твоята тема.
        Смятам че не си много прав да напишеш във един от най-посещаваните форуми в България,че искаш да сменяш името на темата си и да попиташ аудиторията за мнение,а след като получиш въпросното мнение,да заявиш,че никой няма право да си вре носа във твоите работи.А още по малко ти прави чест да обявиш,че не ти пука и то от позицията на модератор.По мое мнение,този форум се модерира доста успешно и хората постващи тук са доста отсяти.
        Щом не искаш някой да дава мнение по въпросните кавги,решавайте си ги по между си.
        Аз лично няма да ти кажа своето мнение по въпроса,но напълно съм съгласен със всички хора от форума,които се опитаха да успокоят духовете,по възможно най-приятелския начин и на който смятам че дължиш извинение.
        Всичко това го пиша със всичките приятелски чувства към теб и се надявам,че няма да ми се расърдиш,както е модерно в Плевенската "група".Смятам че истинските приятели са именно тези който имат смелостта да казват на своите приятели,когато допускат грешки .Аз лично приемам с благодарност ако някой ми каже как изглеждам отстрани.
        Оставям все пак отворена възможността,аз нещо ва не съм вникнал в това което си искал да кажеш.
        Поздрави на всички

        Коментар


        • #64
          До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

          Първоначално публикуван от coclino Преглед на мнение
          Здравейте и от мен.
          1. Господин Витлиемов-Геца.Ако ми разрешиш да си покажа лекичко задните части във Твоята тема.

          2. Аз лично няма да ти кажа своето мнение



          3. Всичко това го пиша със всичките приятелски чувства към теб



          4. ако някой ми каже как изглеждам отстрани.


          Поздрави на всички
          !отговарям ти по ред на въпросите.
          1. Покажи си ги, но аз не нося отговорност.
          2. Като няма да кажеш, защо изобщо се обаждаш.
          3. И аз те обичам Ники.
          4. Изглждаш отвратително, но вече си женен не е фатално.

          Поздрави и на теб Ники . И не си мисли, че всичко е както преди. Далеко си за да знаеш.

          Коментар


          • #65
            До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

            Кво ти има, бе адаш Нервен си.....
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #66
              До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

              Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
              Кво ти има, бе адаш Нервен си.....
              Не е нервен....просто са му сгрешили хапчетата и вместо да го лекуват от свински грип, са го заразили с луда крава..


              П.П. При това бодлива......

              Коментар


              • #67
                До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Ех ЖОРЕ защо пак смени заглавието на таз трупа-тъи де група Ти нали си там друго кво ти тряа които е с теб е с теб коит не ще да се спасява мммммм че тъи де БАТ ШОРО

                Коментар


                • #68
                  До: Нещото наречено плевенска " Група "

                  размисли и страсти на един изпаднал ендурист
                  браво бе гош
                  ох ще ме умориш от смях
                  цитата:и сам воина е ................сам
                  това ме разби.ох чак ми се плаче от смях
                  дай още такива клипове
                  Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    Вика няма предавам се ей тука ще си стоя в тия храсчета и тва е!А автографи,като се върна се наредете на опашка!
                    [B]Honda 450R
                    Kawasaki 450R -продава се!
                    Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                    Коментар


                    • #70
                      До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      Аааа кои та научи така да лъжеш бе "ЧОВЕК ГРУПА" ???? Голямо носене си го носил тоз мотор бреййй!!! Ама понеже си го метнал на една странаи не ти доиде на акъла да обърнеш камерата.... тя те издаде
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Има имааааа. Има и по добри. Извинявам се за качеството.

                        Днес се проведоха шофиорски курсове на ромски кон в които Ренди взе участие.
                        Ето курмуването:

                        След като усвои перфектно занаята пристъпи към "С" категория


                        Обещах му да не ги пускам . Ми няма да ги пусна тогава

                        Коментар


                        • #72
                          До: Нещото наречено плевенска " Група "

                          Ама защо не го пробва малко на задна гума ????
                          Кончето не АТВ-то.!!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            Я погледнете на четвъртата снимка на Ренди лявата ръка по точно огледайте се в пръстите му,и ако кажете ,че това не е знак към оператора какво ще стане ако пусне снимките тук
                            [B]Honda 450R
                            Kawasaki 450R -продава се!
                            Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Ама защо не го пробва малко на задна гума ????
                              Кончето не АТВ-то.!!
                              Опита но не можа да намери кантара.

                              Първоначално публикуван от juST Преглед на мнение
                              Я погледнете на четвъртата снимка на Ренди лявата ръка по точно огледайте се в пръстите му,и ако кажете ,че това не е знак към оператора какво ще стане ако пусне снимките тук
                              Не е така. Показва какво трябваше да има под него когато падаше.

                              Първоначално публикуван от Zeiss Преглед на мнение
                              Жоро,на снимките има мотор паднал в една локва. Отам на ляво има път, който води в края на Бели Осъм. Тръгваш по макадана, след 700 м., след овчарника завиваш на ляво и по пътеката излизаш на кръчмата на Беклемето.
                              Мисля че точно от там минахме, но пътека е силно казано. По скоро си е път.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Нещото наречено плевенска " Група "

                                кажи на ренди че има да учи още мноооого как се кара такова яко возило(кон).една псувня не чух от него
                                Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X