Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Нещото наречено плевенска " Група "

    Влади си е направил Хондата най-после.
    Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 08:53.

    Коментар


    • #92
      До: Нещото наречено плевенска " Група "

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Няколко снимчици от днес. Джани отново не се обадих. КАрането беше по скоро излет. Състезанията приключиха в Шумен .
      .
      Геца, карай си брат, когато пожелаеш и ако искаш, се обаждай, твоя воля. Недей пиши само, че няма мотористи в Плевен, ами напиши, че се криеш и караш сам/ с изключение на едно-две момчета които водиш по баирите, за да и се смееш ТАЙНО/. Да, няма група в Плевен,как да има, като един път не звъна/ или кликни само/ да покараме.
      Не съм съгласен, че състезанията приключиха не в Шумен, а в Стара Загора на тъй наречената Троянска война, но какво от това и Аз мога да карам като на излет, ПРОБВАЙ МЕ.

      ЧЕСТИТА КОЛЕДА
      Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 17:02.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • #93
        До: Нещото наречено плевенска " Група "

        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
        Геца, карай си брат, когато пожелаеш и ако искаш, се обаждай, твоя воля. Недей пиши само, че няма мотористи в Плевен, ами напиши, че се криеш и караш сам/ с изключение на едно-две момчета които водиш по баирите, за да и се смееш ТАЙНО/.
        ЧЕСТИТА КОЛЕДА
        Не е такова момчето, Джанта.
        [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

        Коментар


        • #94
          До: Нещото наречено плевенска " Група "

          Aйде почна се новият сезон на Перла или Дързост и красота.
          Джани, аз предлагам да не пишем повече по този въпрос, че поне хората да не ни се смеят. Другото ми предложение е да се съберем в някоя кръчма и да си поприказваме, за да се видим и преброим. Дааааааа, но от така наречената група ще си приказвам пак само с Ренди и с теб, както стана и на последното събиране. Правя изключение Ицко и Филип. Те все още не са се отвърдили.
          А да задам въпроса по друг начин : Колко човека бяхме бе Джани ? Колко човека ходихме да караме на Габрово, Енина , Казанлък, Троян ,Враца или където се сетиш . ДА ИМА плевенска група ( нарочно го написах с такива мижави буквички ) и тази група е от 5-максимум 6 човека. Ако не ги знаеш кои са погледни страниците назад в темата. Почти на всички снимки сме едни и същи, като сметнеш че мен почти ме няма, защото аз снимам. Та като стана въпрос за снимки, няма да е лошо да съберете по някой лев , че вдигнаха цените на лентите за фотоапарата

          Коментар


          • #95
            До: Нещото наречено плевенска " Група "

            Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
            Геца, карай си брат, когато пожелаеш и ако искаш, се обаждай, твоя воля. Недей пиши само, че няма мотористи в Плевен, ами напиши, че се криеш и караш сам/ с изключение на едно-две момчета които водиш по баирите, за да и се смееш ТАЙНО/. Да, няма група в Плевен,как да има, като един път не звъна/ или кликни само/ да покараме.
            Не съм съгласен, че състезанията приключиха не в Шумен, а в Стара Загора на тъй наречената Троянска война, но какво от това и Аз мога да карам като на излет, ПРОБВАЙ МЕ.

            ЧЕСТИТА КОЛЕДА
            Джани кво лошо видяхте от ЖОРЕТО бе че само са ядете с него аи стига с тея ваши глупости кои са обажда и кои не ОВЪЖАВАИТЕ ТЕ СЕ МОМЧЕТА

            Коментар


            • #96
              До: Нещото наречено плевенска " Група "

              Оооххх да ви имам проблемитеУбавци такива!!!
              Добре че онзи извън земния с гоздеите не пише, щот незнам к'о ша ва напраиКво да кажем ний,Бат Шор постоянно ни яде пържолите и ни кара маторите ,пък неговия пак в кофчито го сбра!!! щол не земи както ий ф кофчиту да го исули ф старътъ рикъ пък да видим к'о ша праим тогаз ,Монцата с камите си да викаме или оджа да му баи урамъта да развали.....
              Пък вии пак се надлаиваите кой на кого не се обажда!!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #97
                До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Геца пак извъртя нещата. Аз пък ти предлага нещо много просто: като тръгнеш да караш ако ще и на най голамата разходка на света да звънеш естествено стига да ИМАШ ЖЕЛАНИЕ ДЕ.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • #98
                  До: Нещото наречено плевенска " Група "

                  А бе, вие двамата, нямате ли си телефони, за да се разберете като хората?

                  Жа дойда аз у Плевенско, жа ви сбера всичките на едно място, и ще ви накарам да се разберете най-накрая......

                  Срамота... В целия град има-няма 15 души, дето са запалени по оффройда и има 20 групички Да не говорим, че половината не си говорят, по едни или други причини.... Не говоря само за моторджии....
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #99
                    До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                    А бе, вие двамата, нямате ли си телефони, за да се разберете като хората?

                    Жа дойда аз у Плевенско, жа ви сбера всичките на едно място, и ще ви накарам да се разберете най-накрая......

                    Срамота... В целия град има-няма 15 души, дето са запалени по оффройда и има 20 групички Да не говорим, че половината не си говорят, по едни или други причини.... Не говоря само за моторджии....
                    Опааа. Тука си в грешка. Моторджиите вече наброяваме над 40. Един приятелски съвет: Не си купувай мотор. Така ще разбереш колко кофти хора има между плевенчани. Айде сега пак под критиките на Джантов .

                    Коментар


                    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Опааа. Тука си в грешка. Моторджиите вече наброяваме над 40. Един приятелски съвет: Не си купувай мотор. Така ще разбереш колко кофти хора има между плевенчани. Айде сега пак под критиките на Джантов .
                      Значи групички са станали над 60-ет...... А на мотор не се качвам по здравословни причини... Веднага ми се обрива задника и мноО бързо прихващам асфалтова "екзема"
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • До: Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

                        Гат ви распраява ,не чувате!! А лайте ся тук, колкото си искате, като гладно куче на месечина!!!!
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • До: Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

                          Престанете да се излагате пред хората.И от мене се крихте лятото ,и мене ме обиждахте ,и накрая какво постигнахте едно голямо нищо.Имате лошия навик първо да нападате ,а после да се измъквате по тънкия начин.Не бях писал от доста одавна по тая тма ,но глупостите ви преляха,пак ви повтарям че се излагате пред много хора и мен като човек от Плевен малко или много ме засяга.Нека не оставяме впечетлението че всички са еднакви в този град и че това което човек го няма не е нужно да го търси.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • До: Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

                            Колеги, явно хора, които не ни познават добре си мислят, че ние се караме и делим нещо. НЕ Е ТАКА, ние просто си се заяждаме ефирно. Грешката ни е в това, че не го правихме в правилната тема, но както виждате сами ни сложиха вече в правилното място, за това е виновен Гецата, но той винаги е виновен, ха-ха-ха. Който е карал с нас знае как се държим един с друг и на какъв език си говорим доста по-зле, отколкото във форума, все пак тук спазваме благоприличие.
                            ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ И ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА.
                            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                            Коментар


                            • Честита и на теб, Джани.

                              Ще дойдеш ли на сбирката на 31 в четвъртък
                              Последно редактирано от Chinela; 29-12-09, 18:32.
                              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                              Коментар


                              • До: Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

                                Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                                Честита и на теб, Джани.

                                Ще дойдеш ли на сбирката на 31 в четвъртък
                                Да на 99 % съм там. Дано да намеря сборното място. Ако не, ще се ориентирам по рева на моторите.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:37.
                                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X