Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    И за край да кажа: Групата на Шефа утре ще бъде с нови тениски. Много съжалявам, че късно се сетих иначе на всеки на гърба освен името щеше да пише "аматИОр"
    Днес и аз получих енинска тениска *даже има рима* .Изработката е перфектна....Благодаря на Гецата за подкрепата и помощта.Надявам се скоро да съм пак в бойна готовност и да се запозная с останалите притежатели.Успех и безаварийно....

    Коментар


    • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

      Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
      И от сега ви казвам другата седмица сме на смърттръгваме от Габрово към Енина моля които желае и му стиска да заповяда Има мото събор на Казанлък аз ще бъда там нали сам си рокер но за пътеката на здравето ще доида стягаите се АМАТИОРИ
      И Аз ще ходя на Казанлъшкият мотосъбор, обещах лично на Пъна по предната седмица на Монтанският мотосъбор. Мислих да ходя с Бегачката но докато прочетох поста на Ренди и веднага се навих да ходя с Падачката. Дано да тръгнем повече хора от Плевен.

      п.п. Енински череши, дръжте се,че идвам да ви изям.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
        И Аз ще ходя на Казанлъшкият мотосъбор, обещах лично на Пъна по предната седмица на Монтанският мотосъбор. Мислих да ходя с Бегачката но докато прочетох поста на Ренди и веднага се навих да ходя с Падачката. Дано да тръгнем повече хора от Плевен.

        п.п. Енински череши, дръжте се,че идвам да ви изям.
        Абе Джани,ние с падачката сме те виждали!Я ела с бегачката да видим тя кво мои!!А черешки пак ще хапнеш!!
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
          Абе Джани,ние с падачката сме те виждали!Я ела с бегачката да видим тя кво мои!!А черешки пак ще хапнеш!!
          Чичко Фър, с удаволствие бих покарал шосейката но няма да има състезание на Казанлъшкият мотосъбор. И затова съм по навит да дойда със КТМ-то да покатериме по Бълкана. Сузукето може и около Плевен да си го карам, по това равно необятно поле.
          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

          Коментар


          • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

            Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
            Чичко Фър, с удаволствие бих покарал шосейката но няма да има състезание на Казанлъшкият мотосъбор. И затова съм по навит да дойда със КТМ-то да покатериме по Бълкана. Сузукето може и около Плевен да си го карам, по това равно необятно поле.
            Да взема да те предам с какво се занимаваш в свободното си време а ?
            Джантов ( жълтото сузуки )
            http://www.vbox7.com/play:5ca591ef

            Коментар


            • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Да взема да те предам с какво се занимаваш в свободното си време а ?
              Джантов ( жълтото сузуки )
              http://www.vbox7.com/play:5ca591ef
              На връщане от Енина , Джани взе някой друг завой като на супербайк само че с КТМ-а .

              Коментар


              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                Ето някоя готина снимка.







                ...............................................

                Имам и една по-добра, но вашия модератор я изтри, е... аз съм я поместил в една друга тема!!!


                И, много се радвам, че той не трие чужди постове, само защото не ги разбира, а просто, защото не ги възприема!!!

                ЧЕСТИТО, д'ет с'а вика, имате ' Жипар' да ви оправя моторите, с неприсъщ хумор
                Последно редактирано от kocha; 18-06-10, 00:10.
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Не си прав бай Фил. Човекът е майтапчия, въпреки и джипар. Ама ти беше прекалил с дължината и за това беше махната снимката

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Не си прав бай Фил. Човекът е майтапчия, въпреки и джипар. Ама ти беше прекалил с дължината и за това беше махната снимката
                    Аууууу, тука е имало яка снимкааааа, пуууу не можах да се посмея преди метлата

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                      ...

                      И, много се радвам, че той не трие чужди постове, само защото не ги разбира, а просто, защото не ги възприема!!!

                      ЧЕСТИТО, д'ет с'а вика, имате ' Жипар' да ви оправя моторите, с неприсъщ хумор
                      Според мен, неприсъщ хумор е, когато не се прави разлика между това - да покажеш снимка на децата си и - да публикуваш снимка, точно по какъв начин сте ги заченали.
                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Аууууу, тука е имало яка снимкааааа, пуууу не можах да се посмея преди метлата
                      Изобщо не ви пречи, ако имате такива желания, да си разпространявате подобни "материали" на ЛС (пробвано и работи). Има участници във форума, които могат да го потвърдят от първа ръка.
                      Няма да е прецедент, важното е, да не се нарушава добрия тон. Никой от нас не живее в стерилна барокамера, всеки може да има "пиперлив" език. Важното е, кога, пред кого и как ще си позволи да го използва.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Намерих 2 клипа, които не мога да се сдържа и ги качвам.

                        На този превъртете на 1:20 и гледайте сеир



                        И специално за атевисти

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Според мен, неприсъщ хумор е, когато не се прави разлика между това - да покажеш снимка на децата си и - да публикуваш снимка, точно по какъв начин сте ги заченали.
                          ............................................
                          В случая ти не ми премахна една снимка, а един пост, който съдържаше два отговора и една снимка!!!

                          Сещам се, че точно поради подобна недопустимост, скоро беше разжалван, един и овластен друг(ТИ) модератор!!!

                          ...че и червена точка ми лепната в досието!?

                          А това за децата........ и зачатието.....................те влязат ли в интернет, ще видят много по-големи 'тарикатщини' и едвали един фотомонтаж ще ги впечатли!!!
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            И за да се върнем към офроуд атмосферата, може и да не сте гледали австрийската пътека на здравето - така че я вижте/ и си водете записки/




                            А ако все пак повечето от вас кажат, че това са го гледали, ще си позволя да пусна матерял на нашия колега и приятел Емо - вижте за какво става въпрос



                            Клипа е от миналия петък преди мотосъбора в Крън. А в неделя Емо/ Блек Хоул/ изкачи от втория си опит и ененския козарник.
                            Последно редактирано от Жоро Йорданов; 18-06-10, 13:15.
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Тези онборд кадри са направо върха !!! Някой няма ли да прежали 700 лв. и да си купи GoPro HD helmet cam и да ни радва с репортажи
                              [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от viper4o Преглед на мнение
                                Тези онборд кадри са направо върха !!! Някой няма ли да прежали 700 лв. и да си купи GoPro HD helmet cam и да ни радва с репортажи
                                Абе то камерата е яка ама тези HD клипове ако знаеш колко време се качват в интернет

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X