Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Еййй, кози продукт!!!! Да се не ослушваш, ами купи едно пакетче тиквено семе ,ама от най-малките и почерпи Жоро,щот само той ти удисва на шантавия акъл!!! А да си жив и здрав и дано скоро да можеш да акаш клекнал!!!!
    Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:49.
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
      Еййй кози продукт!!!! Да се не услушваш ами купи едно пакетче тиквено семе ,ама от най малките и почерпи Жоро,щот само той ти удисвана шантавия акъл!!! А да си жив и здрав и дано скоро да можеш да акаш клекнал!!!!
      На Жоро толкова семки съм му купувал, че буталото на мотора му не е правило толкова обороти. А колкото до удисване на акъла ми, мисля, че всички го правите с кеф АМАТИОРИ
      Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:50.
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Ренди, честито и от мен!
        Здраве и дълъг живот ти желая, другото само ще дойде!
        Който ни мрази- под нас лази - Наздраве!!!
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Еи МАМУЛЕ чрд и от мен и по бързо оздравяване и в гората.

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Благодаря ви на всички за пожеланията .Ще почерпа ама друг път
            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Да си жив и здрав, Ренди. (ЧРД на rendi_mamola)
              Много приключения и добро настроение ти пожелавам.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Честет Ражден Ден ШМОТОРОК. Да си жив и зрав и каквото си помислиш това да ти си сбъдне.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Тази седмица почивах и не карах . Сега се чувствам като болен . Обещавам, че повече няма да правя така. Дано Лъчо да пусне някоя снимчица, че поне да съм съпричастен към нещо.
                  Между другото, Лъчо лепенките са уникални. Не знам колко си направил, ама след преминаванто през няколко човека до мен стигна само една . Сега работя по един проект, който се надявам да не ми откажеш. Надявам се да го реализираш и да ме изкараш една крачка пред останалите аматИОри. В сряда ще дойда до офиса и ще ти кажа за какво става дума.

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Тази седмица почивах и не карах . Сега се чувствам като болен . Обещавам, че повече няма да правя така. Дано Лъчо да пусне някоя снимчица, че поне да съм съпричастен към нещо.
                    Между другото, Лъчо лепенките са уникални. Не знам колко си направил, ама след преминаванто през няколко човека до мен стигна само една . Сега работя по един проект, който се надявам да не ми откажеш. Надявам се да го реализираш и да ме изкараш една крачка пред останалите аматИОри. В сряда ще дойда до офиса и ще ти кажа за какво става дума.
                    Ела ще пием по кафе, а снимки няма щото не ходих да карам

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Ееееее Аз покарах и тоз уикенд.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11072010944.jpg
Прегледи:1
Размер:141.1 КБ
ID:5192940Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11072010938.jpg
Прегледи:1
Размер:168.0 КБ
ID:5192941Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11072010936.jpg
Прегледи:1
Размер:160.5 КБ
ID:5192942Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11072010941.jpg
Прегледи:1
Размер:155.9 КБ
ID:5192943Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11072010942.jpg
Прегледи:1
Размер:152.2 КБ
ID:5192944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11072010928.jpg
Прегледи:1
Размер:174.0 КБ
ID:5192945
                      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                        Ееееее Аз покарах и тоз уикенд.
                        Браво бе, ШАМПИОН

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                          Ееееее Аз покарах и тоз уикенд.
                          БРАВО!!!! Само така
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Тази седмица е ред да покараме ПАДАЧКИТЕ. Но хижата в Бузлуджа на която щяхме да ходим е затворила, и затова ходенето там отпада. Ще бъдем някаде в Априлци и ще се кара !!!!!!! незнам точно каде но имало добри заигравки, Барни от Търново ще ни води. Тръгваме от петък с Келеметора, които има интерес да звъни.
                            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                              Тази седмица е ред да покараме ПАДАЧКИТЕ. Но хижата в Бузлуджа на която щяхме да ходим е затворила, и затова ходенето там отпада. Ще бъдем някаде в Априлци и ще се кара !!!!!!! незнам точно каде но имало добри заигравки, Барни от Търново ще ни води. Тръгваме от петък с Келеметора, които има интерес да звъни.
                              Джани, ако Барни не го знае, питайте някой от местните за екстрема в боровете. Ще останеш доволен

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Така аматИОри. Започвайте от сега да заделяте пари за пуканки и сироп и към краят на другата седмица очаквайте репортаж от таз годишното издание на " Ком - Емине, с членовете на група OFF ROAD "
                                Ето ги момчетата. Аз съм горд собственик на албума им.
                                няма да ви пускам много, че ще ви хареса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X