Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

    Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
    Аз Тъжа съм се амбицирал вече и ще доведа поне още двама, като единия познава района. Само дано времето се поуправи, че горе пак се върна зимата. Ако искаш утре да уточним подробностите, че преди малко се върнах от Средна гора и съм гроги.....
    Въпросът е решен . Там сме. Тръгваме неделя 7:30 от Плевен. 8:30 - 9:00 сме в Априлци. В 10:30 сме на Тъжа. Ще спираме да снимаме доста . Ще използваме лятната пътека. Ако момчетата от Априлци ( тези които не са на работа ) решат, че е по силите им да минат от там, да се присъединяват към нас. Носете си ядене. Кухнята на Тъжа е нередовна . Сега гледах прогнозата за времето. Дават го с леки превалявания на места. Ако ще сняг да вали отиваме

    П.П. Пачароза хвани няколко момчета и поразчистете камъните на кърнарнарската пътека. Другата неделя сме там. И ако може да разбиете мойта скала дето правя задно салто на нея - ( в горният край )

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Въпросът е решен . Там сме. Тръгваме неделя 7:30 от Плевен. 8:30 - 9:00 сме в Априлци. В 10:30 сме на Тъжа. Ще спираме да снимаме доста . Ще използваме лятната пътека. Ако момчетата от Априлци ( тези които не са на работа ) решат, че е по силите им да минат от там, да се присъединяват към нас. Носете си ядене. Кухнята на Тъжа е нередовна . Сега гледах прогнозата за времето. Дават го с леки превалявания на места. Ако ще сняг да вали отиваме

      П.П. Пачароза хвани няколко момчета и поразчистете камъните на кърнарнарската пътека. Другата неделя сме там. И ако може да разбиете мойта скала дето правя задно салто на нея - ( в горният край )
      Жоре аз да не съм каменар бреее. Нямали препядствия няме тръпка.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Жоре аз да не съм каменар бреее. Нямали препядствия няме тръпка.
        АматИОр. Тогава слагайте още камъни

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          АматИОр. Тогава слагайте още камъни
          То има кой да слага ние само ще ги мачкаме.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            То има кой да слага ние само ще ги мачкаме.
            Не си начесахте крастата еи я вземете малко пример от чичко ФЪР и си починете стига сте мачкали тез камъни

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

              Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
              Не си начесахте крастата еи я вземете малко пример от чичко ФЪР и си починете стига сте мачкали тез камъни
              Коййй го казваааа.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                Не си начесахте крастата еи я вземете малко пример от чичко ФЪР и си починете стига сте мачкали тез камъни
                абе на чичко Фър му е простено тои е карал карал.........и пак щте покарва ама лекичко все пак е на възрас болят го бъбреците има си неколко девоики които трябва да и обръща повечко внимание пък и онази работа ще вземе да го предаде след някои ден и виж ти оплескал нештата пък и то карането си му е в сарцето няма да ни остави така заиби кво говори кои познава балкана по добре от него нали трябва некои да ни води ще кара тои ще кара нема да се плашиш аматиор
                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                  Снощи стана чудо шефа (Ренди ) плати 120 лева сметка в Люляците. Снимките са в чико Фър. Надявам се да ги пусне по скоро.
                  Последното черпене от шефчето, беше на х. Тъжа преди 3-4 години. Тогава шефа черпи 11 човека с чай ( а той май беше безплатен или беше по 5 ст. нещо такова ).

                  Коментар


                  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Снощи стана чудо шефа (Ренди ) плати 120 лева сметка в Люляците. Снимките са в чико Фър. Надявам се да ги пусне по скоро.
                    Последното черпене от шефчето, беше на х. Тъжа преди 3-4 години. Тогава шефа черпи 11 човека с чай ( а той май беше безплатен или беше по 5 ст. нещо такова ).
                    Няма да се бъзикате със ШЕФА нестига че му изпихте полвинта мотор ами сте и недоволни на другата сделка няма да има почерпка

                    Коментар


                    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                      Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                      Няма да се бъзикате със ШЕФА нестига че му изпихте полвинта мотор ами сте и недоволни на другата сделка няма да има почерпка
                      То друга сделка няма да има бат Шори, щото не остана нищо за продаване.

                      Коментар


                      • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                        Не мога да не се похваля, взех KFX 700 да ми е честит!

                        Коментар


                        • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                          Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                          Не мога да не се похваля, взех KFX 700 да ми е честит!
                          Честито! Трябва да почерпиш - да не се чупи.
                          Много безаварийни.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                            Много е готин браво,да си го караш със здраве.
                            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                            Коментар


                            • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                              Честито на колегада да кара АТВ с голем кеф и много да му се радва
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                                И така. Керванът си върви, кучето си лае.......
                                Времето за каране отново идва. В неделя сме на гости на Пачароза. Карането ще е убийствено ( в смисъл целият ден километри приблизително 200 -250 ) Тръгване от Чифлика - Кърнаре - Бело камене - Кърнарската пътека - Орлово гнездо - Чифлик. Чувствайте се поканени. Не че до сега като ви каня идвате, ама то си е ваша работа . А може би ще карате по непознати места като например Лесидрен .

                                Тръгване 6:00 от Еко Плевен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X