Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

    Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
    Да Джартов селска работа немои сички да сме ГРАДСКИ като теб туи сме решили туи сме си направили кът не ти харесва твоя си е работа вии нали си имате и нии ша си имаме аидееее.
    еиииииииии на мен си ми харесва ще си я носа с кефффффф ама голям кеф мисля че изработката и трикото е много по хубаво от уж ургиналните
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

      Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
      еиииииииии на мен си ми харесва ще си я носа с кефффффф ама голям кеф мисля че изработката и трикото е много по хубаво от уж ургиналните
      Материята е много здрава, цветовете не избледняват(за съжаление)!!!



      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
      Достатъчно широка ли е кърнарската пътека за АТВ?
      Има само едно кофти място, точно преди да излезеш на билото, но с малко чужда помощ се минава!
      Последно редактирано от kocha; 04-06-10, 20:04.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Сам прецени.
        Къде излиза пътеката, около Дерменка ли?

        Коментар


        • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

          Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
          Къде излиза пътеката, около Дерменка ли?
          да почти има около 300 м до хижата но е път
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

            много благодаря за информацията

            Коментар


            • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

              Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
              много благодаря за информацията
              Лъчо без помощ от човек който знае пътеката неможеш да я намериш. Ще ти дам телефона на Пачароза и ако той реши да ви я покаже се пробвайте. Все пак той е собственик на пътеката

              Момчета, вече не съм модератор, но не поради моето желание, а по желание на Петър мотЪрс. наказан съм. Нищо .
              Пепи имаш смъртен враг в Плевен.
              След малко ще пусна няколко снимки. Не са за пропускане.

              Коментар


              • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                Лъчо без помощ от човек който знае пътеката неможеш да я намериш. Ще ти дам телефона на Пачароза и ако той реши да ви я покаже се пробвайте. Все пак той е собственик на пътеката

                Момчета, вече не съм модератор, но не поради моето желание, а по желание на Петър мотЪрс. наказан съм. Нищо .
                Пепи имаш смъртен враг в Плевен.
                След малко ще пусна няколко снимки. Не са за пропускане.
                От де на де е моя да нямам натурален акт.Прсто ми харесва.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                  И така. Днес станах официален състезател от групата на Шефа. Подписахме дългосрочен договор.


                  След това пуснах снимка на тениската във форума. Джартата се изказа неподходящо и единственото отмъщение което измислих беше да го пострижа. ГАз към Габрово.


                  След това естествено го издухах.


                  Каза че тениските не му харесвали, ама то бяха молби то беше чудо, да му я дам да се снима с нея. Е дадох му.


                  После последва яко каране, за да се докажа че съм най добрият от плевенската група и габровските атвисти нямат шанс срещу мен. След като се върнахме Джартата така беше запленен от карането ми, че ме покани в неговият клуб.


                  Първоначално приех, защото ми предложи много пари, но после отказах, защото приятелството ми с Шефа е безценно и не можеше да напусна шефската група хей така.

                  Това беше в общи линии. За край искам да кажа :
                  Шефееееееееееееее успях най накрая.

                  Коментар


                  • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    ...Момчета, вече не съм модератор, но не поради моето желание, а по желание на Петър мотЪрс. наказан съм. Нищо .
                    Пепи имаш смъртен враг в Плевен.
                    След малко ще пусна няколко снимки. Не са за пропускане.
                    Не искам да ви се меся в сладките раздумки, но тук съм длъжен да реагирам.

                    Колега, вече не си модератор не по желание на този или на онзи, а заради абсолютно недопустима злоупотреба с форумните инструменти. Нещо което не се беше случвало до сега, и нещо което аз лично мислех че не е възможно да се случи, просто не ми се връзваше човек комуто е гласувано доверие да стигне до такива похвати в личен спор, бил той с приятен или неприятен опонент.

                    Не знам с какъв акъл си стигнал до такива мъдри действия, не знам с какви очи се чувстваш онеправдан че се и оплакваш, но определено си изумителен в това отношение. Такова безочие не бях виждал, а определено съм се нагледал на изпълнения в това отношение.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                      Така, поскъсих темата. Явно си я ползвате, затова я откючвам. Много ви моля, да се придържате занапред към добрия тон.

                      Коментар


                      • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                        Обещаваме
                        [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                        Коментар


                        • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                          Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
                          Обещаваме
                          Виждам и чувам от други момчета че аматиорската групичка е отишла да кара на балкана е поне можеха да ни поканят както ние професионалистите правим ништо имат много да се учатоще във всяко едно отношение
                          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                          Коментар


                          • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18
                            Аз днес обиколих почети целият Троянски балкан.Беклемето-Чучол-заслона-Дерменка-Добрила-Амбарица но от ПЛЕВЕН НЯМА И СЛЕДА.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Аз днес обиколих почети целият Троянски балкан.Беклемето-Чучол-заслона-Дерменка-Добрила-Амбарица но от ПЛЕВЕН НЯМА И СЛЕДА.
                              Абе чове те са били на модно ревю станало е грешка
                              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                              Коментар


                              • От: Плевен Дг темата за интриги. да не се чете от хора със слаби сърца и деца под 18

                                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                                Абе чове те са били на модно ревю станало е грешка
                                И от сега ви казвам другата седмица сме на смърттръгваме от Габрово към Енина моля които желае и му стиска да заповяда Има мото събор на Казанлък аз ще бъда там нали сам си рокер но за пътеката на здравето ще доида стягаите се АМАТИОРИ
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X