Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Пачароз, Your wish is my comand.!!!



    Благодаря много си мил. Догодина да е живот и здраве на 31 Февруари сме там.
    Последно редактирано от Chinela; 04-04-11, 09:46.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Хе хе, колко е приятно да видиш познати места На стотина метра преди това място(където реката е почти подкопала цялата дига) си намерих предния номер на джипката, който бях изгубил и безуспешно търсил предната вечер след лов на патици (разбирай: подаване от ръка на ръка на бутилка с кристално червена течност на капака на джипката). Много бях щастилв, че го намерих

      Чинел, човеко, как да ти благодарим за всичко това аз вече не знам? Освен да ти изпращаме по няколко литра от горецитираната червена течност при всеки нов пътепис

      Благодаря!
      Последно редактирано от binky; 04-04-11, 22:33.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Първоначално публикуван от binky Преглед на мнение
        .......
        Чинел, човеко, как да ти благодарим за всичко това аз вече не знам? Освен да ти изпращаме по няколко литра от горецитираната червена течност при всеки нов пътепис

        Благодаря!
        Благодаря, много вкусно предложение, приемам с радост, само Гаргата да не разбере моля ви се...

        Време е за епизод III, пътувайки си из странство се натъкнахме на един пресъхнал микроязовир..
        Стените му бяха като колодрум и ние веднага се впуснахме да тренираме лЕв завой, много ни куца нещо...


        Будин обаче ги може и двата....не е като Гаргата само на левО да завива..




        Николчо също е неудържим, почвата беше все едно е смляна и гумите потъваха само 4-5см. тракшъна се оказа на 1000%


        В завоите се влизаше с колкото газ си искаш и нямаше никакъв шанс да поднесе мотора, завиваше като на релси.
        Никой от нас никога не беше карал по такъв терен, изпитахме огромно удоволствие.


        Ето уверете се сами, дори да подадеш твърде много газ, предната гума си беше като закована.
        Сега чак разбирам защо на големите мотокрос трасета минават едни машини които смилат горния слой от почвата..




        Те ме те и мене, нищо не беше в състояние да извади "дечицата" от пясъчника, нито дори отбор млади майки...първескини...


        Такъв кеФ левИо завой не ми е правил никога...


        Почвам да го разбирам Евгени Минчев....


        Пуна газ, на прекъсвач...


        Но като всяко нещо и това си имаше своя край, освен кренвирша де, той има два края..
        Тръгнахме да търсим Бира и кебапчета, дали обаче франсетата ядат такива нещо и идея си нямахме...
        Попаднахме на къщичката на баба Яга...


        Люси вече толкова беше огладнял, че започна да реве като ЛЪВ....


        Естествено ядене не намерихме, май всичко по тези места е изядено отдавна..
        Аз също вече бях на края на силите си и реших да си "полегна" в тези коловози...


        В далечината обаче съзрях пушек и усетих познат аромат на .....абе вижте сами...мотора ми сам полетя в тази посока..


        Винаги съм смятал, че няма по полезно нещо от дестилираната плодна напитка по французки ШНАПС..


        В двора освен дестилатора имаше и импровизиран сервиз, в който Будин веднага бе призован за консултант.


        Аз пък останах да консултирам човека който отговаряше за дестилацията...
        Всеобщо обаче бе учудването ни когато разбрахме, че покрай дестилата всички започнахме да говорим на един и същи език...
        Явно есперантото не ни е чуждо и на нас, след като пийнем по едно...


        Понеже наистина умирахме от глад се наложи да се изнесем посока един международен аутобан с 10 ленти само в едната посока..
        Там за да не пропуснем някое традиционно местно ястие непознавайки кухнята, решихме да поръчаме цялото меню.


        Изведнъж Николчо така се вторачи, че щеше да се задави....


        До нас спря един микробус...и от там слязоха познатите ви вече лица от миналият уйкенд.


        Но всеобщото учудване беше когато се показа и пилота на буса, не кой да е, а самият ТОЙ ГАРГАТА....


        След като първоначални шок който беше обхванал всички отмина, настъпи облекчение.
        Никой от нас нямаше никаква валута, какво ли пък остава за ЕВРА, но всички знаехме, че това не е проблем за Гаргата.
        Той никога не е оставял приятел непреебан и приятелка ненаеб...на..
        Нямаше да остави и нас да гнием някъде из някой френски зандан заради един 100-200евра сметка.

        Момчето ни изчака да се нахраним, плати сметката и ни показа вЕрната посока за Дупница.

        Вече нахранени, напоени и с нови сили заредени раздадохме от оная нашата пУна газ без да спираме никъде по границите.
        Минавайки през едно дере изведнъж погледа ми се закова от това нещо, веднага познах, че вече се намирам в БЪЛГАРИЯ..УРААааааа
        Никъде из Европата не можахме да видим подобни картинки, да ни направят ей така от добро сърце трасе за ендурокрос без пари.
        Това можеше да се случи само в милата ни татковина, УРА другари.


        Почти бяхме стигнали когато слънцето вече взе да залязва....ами да навъртяхме около 140км за деня.


        Малко романтика за фенките, китките ще останат за другият път.


        Това беше, благодаря ви за милите коментари и най-вече за търпението към пустословието ми.

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Ванка имаш стойка у левио завой :-)
          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Ех, г-н Чинел, и Ривиерата изръчкахте - вече сте един вид международници, така да се каже Може би сега спонсорите ще станат по - дащни, по - сговорчиви

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
              Ех, г-н Чинел, и Ривиерата изръчкахте - вече сте един вид международници, така да се каже Може би сега спонсорите ще станат по - дащни, по - сговорчиви
              Ха дано, ама надали...искам да съобщя нещо важно на евентуалните спонсори.
              От петък след обяд, та чак до неделя вечер групата ще е на палатка до трасето в Севлиево.
              Най-любезно приканвам колегите от Севлиево и Габрово...черпете ни, не ни жалете.

              П.П. Джарта, за тебе не се отнася, ти си освободен от наряд, тая твоята сме я пили и повече не искаме от нея...

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Като вече разбрахте групата беше 3 дни на палатка в Севлиево за световното по мотокрос.
                Понеже не сме карали нищо друго освен махмурлук, реших да ви споделя няколко снимки от състезанието.













                Падането на Петър Петров...за което той нямаше никаква вина.






















                Това е за сега, по-после пак...

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Доста маркови снимки,благодаря.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Ице, специално за тебе още една....добре, че мотора е истински та си заслужава...

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Една звезда коята залезе.





                      И една която тепърва изгрява и търси СПОНСОРИ за другото световно.


                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Още малко снимки, имам много, но не знам дали да цапам тази тема и да ги пускам тук...










                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Ето още малко кадри които изпадат от компа ми...










                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Тия картички си ги взел от някое списание.

                            Браво Ванка велики снимки.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Тия картички си ги взел от някое списание.

                              Браво Ванка велики снимки.
                              Най-после един да ме хване, Пачароз, не ме издавай бре, ще ме съдят за авторско право.
                              Но заради теб ще открадна още една, нали си ми приятел........и велик аматИОр.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Чинел, отлични снимки, ама само едно сузуки си снимал
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X