Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Единия беше заклет червен екстремист, но за момента е запленен от новото возило придобито още от миналия сезон. Не е с преобладаващо оранжево, но е много палаво возило.
    Бензин в кръвта!
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      И така дами и господа представям ви отново филма "Back to the Future".......
      Въпреки прогнозите ние от Дупница екстрийм редовно се молим....и господ чу молбите ни, прати дъжда в Хисаря, а над нас се смили.
      Поради технически и най-вече тактически причини аз бях в бокса цели 4 месеца.....срамота.

      Време беше за тест на творението ни, изкарах мотора, погледнах към Рила, нея я нямаше, почесах се по .......главата и реших.
      ТрЕбе теСТо да е на пУна газ, което ще рече преход при това близо до път в случай, че нещо се обърка....
      Обадих се на групата и щом се разбра, че ще се дава пУна газ по Црън пАт, желаещите бяха с пъти повече от друг път.

      Понеже никой не пожелае да чуе за каране близо до асфалт, на мен се наложи да мисля за друга логистика, тоест ТРЕНА.

      Но май се разприказвах А??? Ами така е, цяла зима съм мълчал,
      сега ако ви се гледат снимки първо трябва да ми изтърпите празнословието.

      Аз тръгнах от Сапарева баня до Дупница и от там поехме към Радомир.
      След многото подслушани СРС-та до нас достигна информация, че там имало уникални пътеки за покоряване.
      Първа спирка за по цигара чак на Делян, естествено близо до ТРЕНА..


      И Емо точка СОМ беше с нас, мноо брЪзо кара това момче, като вятъра е...защо ли... ми защото има само вятър в главата..


      Намерете приликата .....


      Понапушихме се и се наложи да проверим качеството на контрабандите цигари без бандерол...
      Нашият водач и баща Будин въпреки, че не пуши, се наложи да ни направи показно.


      Люси както винаги я кара яваш, яваш...така е момчето е един от най-екстремните скиори в България, та чак до Австрия и Русия.
      Моторизма го практикува само 3-4 пъти в годината.


      За акулата от Дупница каквото и да ви кажа ще ви излъжа, затова по-добре вижте сами.


      Гецата е като от реклама на РЕДБУЛ, само дето не било БУЛ а ......


      Будин...




      На Емо точка СОМ му е малко тежичък мотра за да рипа...но пък е много бРЪз.




      Окачването настроено за хард ендуро не е никак подходящо за такива скокове от по 10-12 метра..


      Ванката THE WOLF...


      Гецата...за него вече ви казах...


      SHARK атак...


      Сговорна дружина сто кюфтета изяжда....стига да има кой да ни ги даде..


      Поиграхме си, Посмяхме се, Поснимахме и Потеглихме По Пътя Пак...

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Абе, Ванка, как може да карате като още не е открит сезона? 30 април наближава що го не изчакахте

        ПП
        Разбрах, че на 25ти ще идваш в Столетово. За всеки случай съм запазил 1 къща на Бяло камъне така, че имай в предвид......сиреч заповядайте на Откриването!
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Жорка, ти имаш най-точната информация и тя е, че от работата няма да имам възможност да дойда.

          Сега да продължа, поиграхме си в пясъка с камиончетата и потеглихме към Радомир.
          По пътя трябваше да минем и през мотокрос пистата на село Стефаново....първа почивка в село Друган.


          Естествено както навсякъде така и тук имаше видеотека, попитах дали имат последният филм за Ерзберг, но отговор не получих.


          Като видях това въоръжение и веднага се сетих за "Редник захарно петле"....тоест Джартов..


          Извиках и останалите от местния хоремаг и започнахме тактическа подготовка за нападение над Либия...


          Я и аз да се самощракна...


          КрасЕ акулата най-после почуства нещо мощно между краката и веднага взе да се оглежда за селската убавица.


          Аз пък му предложих да си запази силата за битката с Кадафи, че той е стар и вече може да не може..


          ....


          Подготовката за операция "Зората на Одисей" течеше с пълна пара....
          Ние от Дупница Екстрийм никога не сме били безучастни в международните проблеми...никога.


          Започнахме едни сухи тренировки, та чак техниката взе да скърца..Краси по едно време взе да ми вика.
          -Чинел, оди земи едно шише ракия да смажеме оръдието...


          След военно полевата подготовка поехме пак с пУна газ към Радомир.
          Тъкмо стигнахме там където бяхме тръгнали и още незапалили първата цигара, от към гората взе да се чуват мотори...
          Брех викам си, тука вече закона за горите се прилага в пълна сила, това май са или горските стражари, или горски елфи...
          Никак обаче не се учудих когато пред мен в цял ръст се изправи Митко БТВ-то и компания..

          Заговорихме се за изминалата зима и слабият театрален и оперен сезон, поплакахме си на рамото един на друг и за проблемите на торния бръмбар, и те така...
          От приказка на приказка се озовахме в най-близката хижа....


          На преден план се вижда Mean Machine Пешо...


          На тази снимка се вижда безграничната любоФ на групата към нейния идеолог....


          Хапнахме, пийнахме и накрая се наложи да се разделим с ред сълзи, ред сополи....
          Нас ни чакаха някакви си около 50км на връщане през поля и ниви...и зареждане естествено..
          Обещахме пак да дойдем защото домакините с трасетата които видяхме дават сериозна заявка да надминат Бухово и това го заявявам съвсем сериозно..

          Показаха ни някоя и друга пътека, но там нямаше как да снимам защото е много неудобно да снимаш с краката във въздуха и каска раздираща камънака..
          Благодарихме за чудесния прием на местните момчета, разменихме си визитки и прегръдки и си тръгнахме...

          Аз естествено се придържах към максимата да съм максимално близо до ТРЕНА..


          Поредната почивка, ето затова не обичам дългите преходи, караме по 20-30км без спиране и няма възможност за снимки.


          Аз нали не бях карал от 4 месеца и вече бях на края на силите си, наложи се да чакаме влака...
          нали както е казал народа "За всеки влак си има пътници"....За съжаление той се оказа товарен.






          Половината от нас чинно си чакаха да се вдигне бариерата, ми така я, няма да нарушаваме правилника.


          Вдигна се бариерата и това беше последният път в който имах възможност да си обърша сополите от носа......
          Раздаде се една газ, никога досега групата не беше карала толкова бързо и толкова дълго време..
          Ние повече си падаме по хард изпълненията....следващата спирка беше работилницата на Будин чак в Дупница.

          Не, не съм забравил и фенките на темата, но понеже цветя още няма затова им подарявам следващите два кадъра.


          Честита пролет ДАМИ.


          А за статистиците на темата веднага подавам дисекция на маршрута.....поздрави и до следващата неделя.


          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Много ми хареса репортажа,браво.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Цялата група я чакаме в събота.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Уникален репортаж,много интересен маршрут и този път групата е в пълен състав.Ванка,можеше поне да подплашите щъркелите да литнат,казват че първият видян щъркел е добре да бъде в полет.Поне сте се отървали от мартениците,питаш ли ни нас тук в Италия където няма щъркели(само в зоологическата градина),вече седма година си я нося.Поздравявам групата с настъпващата пролет,очакваме репортажи и се надявам лятото да покараме с вас.Успех през новият сезон.
                Beta 450 RR-Factory
                0039 3206052599

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Отново в ритъм с прекрасни репортажи, мерси Ванка
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Ейй излезна първи брой за 2011. Браво! Много весели репортажи и много пуна газ.
                    BMW F800GS

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Ура ! Чинела е отново на мотора !

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Тежка зима беше, но вече има какво да се чете. Успех на групата през новия сезон.

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Емо точка ком, досега не бях виждал нормален фотограф, но ти ни сложи всички в малкото джебе бе братче !!!
                          Кефя ти се истински. Отгоре на всичко и успяваш да правиш снимки за които никой не ти плаща ! Похвално !
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Чинела,успех през новия сезон!
                            Пожелавам си все такива уникални репортажи да чета и да се смея с глас

                            Благодаря!
                            търся си подписа....

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Евала за репортажа! Аз съм забравил кво е тва мотор. Но сега като се позатопли се надявам да подкараме и ние по дефилето.
                              WR400-in-in-in...
                              LZ1RAO

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Благодаря на всички за интереса които храните към нашата скромна групичка и най-вече за хубавите пожелания.
                                И през тази година се надяваме да ви забавляваме с нашите мото истории и ендуро приключения, още веднъж БЛАГОДАРЯ.

                                От този сезон групата ще ви предложи още една екстра, 3D заснемане, питате се какво е това нали...,
                                много просто, вече и Будин е оборудван с фотоапарат и ....абе мани, май сега аз ще съм главния "герой" в сериала...

                                Та в този ред на мисли, сега ще ви пусна няколкото непубликувани кадъра от предишния репортаж.




                                Тук пропуснах да ви кажа, че веднага се залепих за Емо точка СОМ та дано и мене да ме хване малко от неговата лудост..


                                Папараци от всички теми обединявайте се..


                                Това е отговора на загадката от предния репортаж, отнася се само за внимавалите.


                                Тук сме някъде над Радомир, качих се най-високо от всички, но после не можех да сляза...




                                Това са кадри от по-миналия уйкенд снимани от Будин, след малко почвам тези от миналия.
                                Последно редактирано от Chinela; 29-03-11, 10:31.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X