Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Ами май интереса е по-голям към какво се случи с комшийката, отколкото какво е станало по пътеката нагоре.
    Защо мисля така ли, ми даже и обаждане по телефона имаше да ме разпитват, малиии, къФ интерес към таз женица.

    Ами ето какво се случи, изтупах килима и тя ме покани на кафенце.
    Направи по една леблеблия с небетшикер, сипа и малко мармалад, че сладкото тая година и прокиснало,
    и го дала на мъжа си да го сипе в джибрито.
    Аз го предъвках, ами да, то освен че пиеш и дъвчеш, че май го е мляла много едро.

    После и викам, добре бе, той мъжа ти свари ли ракия от това сладко и след утвърдителен отговор я накарах да сипе по една.
    Сипа тя, донесе и туршия, ама честно да ви кажа, май още не беше готова, или поне до третата ракия, после нещата се наредиха.

    Май че освен туршия беше направила и някаква манджа, но за това не мога да пиша, за да не ви излъжа.
    Прибрах се преди половин час, сега я чакам да видя какво ще напише във фейсбука си, за да ми се подреди пъзела и на мене.


    Та така драга ми публико, НИЩО не помня, чичко Фър всеки път ме предупреждава, че прясната ракия и парясаната жена не вървят заедно ма на, не съм го слушал внимателно май.

    И да си дойдем на думата за ХАРД ЕНДУРО, нали затова сме се събрали, поправете ме ако бъркам.
    Ето такъв поглед имах и аз днес, но след първата ракия, много доволен, много....МИЩО69.
    Това е защото беше видял къде е РАЯ и обеща вече да ми е редовен гост, жена му също потвърди.


    Малиии, щях да забравя най-незабравимият ни колега, ЕМО.КОМ, без него и Гаргата карането не е така весело.


    Това е новата му придобивка. И в Дупница вече се купуват оранжеви машини, не е шега.


    Изправи се Емката пред един отвес и въпреки опитите ми да го разубедя, че тоя КТМ е 520, а не 5200...
    реши да се пробва, но за мое съжаление ТЦ, не успя...потроши помпата не съединителя и ръчката също.


    Не може такъв наклон да се качи само с един метър засилка и това е, няма начин, гравитация си е това.
    Верно е, че тя гравитацията в Дупница и околията е по-слаба /доказали сме го/, но все пак....


    Опитите да го обърне по таван продължават, аз пък продължавам да снимам...


    И ето, втори "успешен" опит, и всичко това в името на репортажа, да има какво да гледате вие.


    Накрая на Мишо му дожаля и скочи да му помага, а аз след като казах на Емката, че е пътник към къщи, той се хавана за главата от ЯД.


    Емката:
    -Кай ми сега дека сгреших.
    Ми дека, още у родилното, родил си се без грам мозък...луд за цело село и половнина.


    През това време Люси пак се появи, не се отказва лено и това ме обнадеждава, че ще стане човек от него.


    Първа почивка на поляната и изчакване на Люси...това е, минали сме само 1/3 от пътеката, но за сметка на това
    сме свършили всичката вода и в нас, и в моторите.


    Мишо даже си беше проснал прането /виж горната снимка/ и ни чакаше, ние пък не сме на норма, караме си за кеФ.
    Дано жена му види снимката колко е доволен, да не си помисли, че го мъчим момчето нещо, не за друго.


    От там раздадохме една газ, не сме спирали защото вече бяхме нависоко и температурата на сянка беше МИНУС много.
    Качихме се до заветната точка, един овчарник на билот, по-точно на 120метра от него, точно там съединителят който спечели
    толкова титли тази година отказа.
    Мищо все пак отиде, видя откъде изгрява слънцето и после се спусна надолу, все едно го гонеше Н..а Кар#$%&ва...


    Дядо също беше доволен, каза че това е най-екстремната пътека в кариерата му, а аз му обещах догодина да направим нов рекорд.


    После как се прибрахме и защо ще помоля Мишо да разкаже, има да трупа постове ТУК...
    Ето ни в Жакузито с 45градусова минерална вода, а всичко наоколо е ЛЕД, /виж тревата и пода/


    Взе да се мръква, а никой не искаше да си тръгва, аз пък взех да се притеснявам, ами ако поискат сега и компания за вечерта...


    Нещо взе да ми става лошо, дали не е от монитора който незнайно защо трепери цял след обяд, а и клавиатурата нещо лепне...
    Кво ли съм гледал преди това не мога да си спомня, май започваше с Ю....и завършваше на орн...абе изчезвам. лошо ми е...

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Е не мога вече товаря мАтора и идваммммм.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Първо да поздравя групата за това каране и Ванката ,че го отрази подобаващо.Поздрави и за ЕМО.сом за новата придобивка и тук идва момента да смъмря автора на темата.
        Ванка! Защо ти пренесе тая софийската оранжева болест в Дупница?(а казваше,че това е твоят втори роден край)
        Та нима не знаеш,че WR-а за един дупничанин е като Голф-2 за един перничанин.Ами ако "болеста" се разрастне,вече говорят,че и Будин си продава Ямахата.Това в кръга на шегата,темата пак набира сила и тъй като времето застудява,предполагам,че ще има повече публикации.Поздрави и наглеждайте виното на гаргата,да не го изпие сам.
        Beta 450 RR-Factory
        0039 3206052599

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
          Първо да поздравя групата за това каране и Ванката ,че го отрази подобаващо.Поздрави и за ЕМО.сом за новата придобивка и тук идва момента да смъмря автора на темата.
          Ванка! Защо ти пренесе тая софийската оранжева болест в Дупница?(а казваше,че това е твоят втори роден край)
          Та нима не знаеш,че WR-а за един дупничанин е като Голф-2 за един перничанин.Ами ако "болеста" се разрастне,вече говорят,че и Будин си продава Ямахата.Това в кръга на шегата,темата пак набира сила и тъй като времето застудява,предполагам,че ще има повече публикации.Поздрави и наглеждайте виното на гаргата,да не го изпие сам.
          Ице, и Будин, и Гаргата си продадоха моторите, и сега един тъп ШОП, макар и с оранжев мотор, защитава честа на Дупница екстрийм.
          Много ми е мъчно, защото това са двамата човека, КОИТО ме научиха да карам, да падам, и въобще всичко което мога и знам, го дължа на тях.
          Желанието ми е да си купят мотори в най-скоро време и да продължим ТАЗИ тема с пълна сила....

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Е не мога вече товаря мАтора и идваммммм.
            Мини да ме вземеш и мен.



            п.п.Браво адаш...ама да ти кажа от финала съм най впечатлен.

            Pacharoza-идвааайй.....
            Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 20-11-11, 20:02.
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Да е ... комшийка и всичко!
              Да чакам аз 8 часа ... Иван да .... та да му остане време на горкия човек.
              Иване, дай я насам тази комшийка, да я ..... та да не ти губи времето друг път!

              То ми се изчака чакалото, то ми мина мерака то ......

              И к'во да правя нЕма комшийка, врътнАх Африката около 60 км. Малко ладно, ама ...
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                Да е ... комшийка и всичко!
                Да чакам аз 8 часа ... Иван да .... та да му остане време на горкия човек.
                Иване, дай я насам тази комшийка, да я ..... та да не ти губи времето друг път!

                То ми се изчака чакалото, то ми мина мерака то ......

                И к'во да правя нЕма комшийка, врътнАх Африката около 60 км. Малко ладно, ама ...
                Готово, аз и без това вече я чувствам като собствена и затова таковата не моа нещо....
                Сега дават един апартамент под наем в нашия вход и ако господ е с мене, тази заминава за Ямбол одма..

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Ице, и Будин, и Гаргата си продадоха моторите, и сега един тъп ШОП, макар и с оранжев мотор, защитава честа на Дупница екстрийм.
                  Много ми е мъчно, защото това са двамата човека, КОИТО ме научиха да карам, да падам, и въобще всичко което мога и знам, го дължа на тях.
                  Желанието ми е да си купят мотори в най-скоро време и да продължим ТАЗИ тема с пълна сила....

                  Нека е жив и здрав Емо,щом трябва ще ви защитава,но действително е жалко,че стожерите на групата са останали пешеходци.Будката ми е като брат и ако каже,ще помагаме за нов мотор,аз също съм научил всичко от него за което съм му благодарен.На цялата група пожелавам здраве и успех,едвам ще дочакам август,за да покарам с вас.
                  Последно редактирано от Chinela; 20-11-11, 20:42.
                  Beta 450 RR-Factory
                  0039 3206052599

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Милко, не можеш да гласуваш, щото вече си го гласувал Чинела.
                    Знам го, защото и аз го имам този проблем с него...
                    Мисля, че трябва да се променят правилата специално за него и да може да го одобряваш по няколко пъти един след друг

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Много ми хареса пътеката.

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                        Милко, не можеш да гласуваш, щото вече си го гласувал Чинела.
                        Знам го, защото и аз го имам този проблем с него...
                        Мисля, че трябва да се променят правилата специално за него и да може да го одобряваш по няколко пъти един след друг
                        Даа да, и като отвориш пост със Chinela, половината ти монитор да се запълни от зелени квадратчета
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Ице, и Будин, и Гаргата си продадоха моторите, и сега един тъп ШОП, макар и с оранжев мотор, защитава честа на Дупница екстрийм.
                          Много ми е мъчно, защото това са двамата човека, КОИТО ме научиха да карам, да падам, и въобще всичко което мога и знам, го дължа на тях.
                          Желанието ми е да си купят мотори в най-скоро време и да продължим ТАЗИ тема с пълна сила....
                          Да бе, колко да съм тъп и колко да съм шоп?!
                          Относно честа на Дупница Екстрийм не вярвам да зависи от бройка като мен. Крастата си е краста и рано или късно всичко ще си дойде по местата, надявам се само да има с кого да се събираме когато имам възможност за каране, всичко останало е прах в очите.
                          Сега слагам едни готини протектори на кормилото, които мислех да сложа през седмицата, която правех сефтето на новата ми придобивка и такива нелепи инциденти ще останат на заден план.
                          Все пак осъзнавах риска от подобен инцидент без въпросните протектори, но не се стърпях да не покарам с групата този път от много време насам. Разбира се по такава екстремна пътека неизбежното се случи, не и без моя вина но... какво да се прави- човек се учи докато е жив!
                          Моторчето е уникално все пак слизам от Yamaha TT600 и се надявам постепенно да му свикна, така че ...
                          Бензин в кръвта!
                          http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            ......., и сега един тъп ШОП, макар и с оранжев мотор, защитава честа на Дупница екстрийм.
                            ....................
                            Първоначално публикуван от emo.com Преглед на мнение
                            Да бе, колко да съм тъп и колко да съм шоп?!
                            .........
                            Хахаха, Емка, не става въпрос за теб, а за МЕН, нали се водя софиянец бе, та затова. И мотора ми е КТМ

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Чинел, благодарско за поредното включване - като чета за такива ваши разходки и ми става едно такова топло, едно такова хубаво, че не съм присъствал


                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Хахаха, Емка, не става въпрос за теб, а за МЕН, нали се водя софиянец бе, та затова. И мотора ми е КТМ
                              КТМ, ама бял

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Колко топло и колко хубаво ти става точно, че да не ти избяга течността в радиатора?!
                                То маторя на Ванката макар и бял си е уникален представител на оранжевите совалки за неземни приключения извън пътя барабар с моя и спокойно може да отсрами групата.
                                Разбира се тя изобщо не е същата без Будката и Гаргата, но...
                                Е, дори и да не е станало объркване, то ние с Ванката си се знаем , така че бремето с отсрамването ще го поделим някак си- въпроса е да не спираме с карането
                                Аз пазя гумите със шиповете от миналата зима, така че ще има материал след като натрупа. Освен това и един друг 2Т оранжев фен се е запалил, така че очаквайте включване...

                                Поздрави на всички
                                Последно редактирано от viki terzieva; 21-11-11, 12:14.
                                Бензин в кръвта!
                                http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X