Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии - Общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Етрополските моторджии - Общи приказки

    Не знам кой кое на тези снимки, а и това няма никакво значение, но всичко онова което е хванато от обектива като фон е уникално, много е красиво и някакси велико....

  • #2
    До: Из Етрополския Балкан на разходка?

    Ха!Пичагата с червеното яке е Нарцис Значи имаме връзка вече ,само времето да се оправи

    Коментар


    • #3
      До: Из Етрополския Балкан на разходка?

      Да питам нещо. Каква е практиката при преходите които правите, еднодневни ли са или излизате за по няколко дни?

      Коментар


      • #4
        До: Из Етрополския Балкан на разходка?

        случвало се е и с преспиване да ходим да караме ,тази година мислим да е по-често ,иначе излзиаме сутрин да караме и вечер се прибираме

        Коментар


        • #5
          До: Из Етрополския Балкан на разходка?

          Браво бе пичове,ама слагайте по някоя снимка ,така в голям формат.Като гледам много добри места имате за каране.
          Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 10-01-09, 12:37.

          Коментар


          • #6
            До: Из Етрополския Балкан на разходка?

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Браво бе пичове,ама слагайте по някоя снимка ,така в голям формат.Като гледам много добри места имате за каране.
            Джарта, какво не им харесваш на снимките ? Според мене са големи, ама някой ще трябва да почерпи май Пичове, стягайте се, че на лято идвам. Някой ще трябва да ме води. Даже краят на пролетта, какво лято

            Коментар


            • #7
              До: Из Етрополския Балкан на разходка?

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Джарта, какво не им харесваш на снимките ? Според мене са големи, ама някой ще трябва да почерпи май Пичове, стягайте се, че на лято идвам. Някой ще трябва да ме води. Даже краят на пролетта, какво лято
              Живи и здрави само да се изпролети......А за снимките ще черпим като се видим, из гората студена вода има много Майтап ще чрпя.
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • #8
                До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                Здравейте колеги.И аз често се радвам на тази гледка,но някакси не сме се засичали,сигурно защото качвам вр.Баба от другата страна на планината.Но с удоволствие ще се присъединя към вас.Надявам се да пишете тук,когато направите организацията.Поздрави.

                Коментар


                • #9
                  До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                  Първоначално публикуван от tangi1 Преглед на мнение
                  ще черпим , из гората студена вода има много .
                  Тъй като не употребявам алкохол и производните му, на една студена вода бих се зарадвал най много.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Тъй като не употребявам алкохол и производните му, на една студена вода бих се зарадвал най много.
                    Абе Гошка,с тая студена вода ще вземе да те хване някои воден плеврит че да се чудим кво шта праим я влизаи в крак,по малко и с хляб....
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Джарта, какво не им харесваш на снимките ? Според мене са големи, ама някой ще трябва да почерпи май Пичове, стягайте се, че на лято идвам. Някой ще трябва да ме води. Даже краят на пролетта, какво лято
                      Днес направихме едно леко излизане и наистина може би няма да е нужно да чакаме лятото но все пак снега си стои по планината,а Ти решиш ли да идваш насам обаждай се ще намерим водач!.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                        Танги, вече приключих с подготовката на маршрута за обиколката на Етрополе. Очертават се около 100 км. всякакъв OFF терен.
                        Мисля че май може да се мине и за един ден, но трябва да помислим дали да не го скъсаме на две за да има едно весело преспиване например на хижа "Чавдар" или да минем целия маршрут и да се качим всички на х. "Кокалското" за веселата част.
                        Май втория вариант ми харесва повече,защото на следващия ден спиш колкото искаш и си тръгваш когато решиш.
                        Остава да дочакаме голямото слънце и да свирим сбор.
                        Тодор
                        С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                          Първоначално публикуван от dvasladoleda Преглед на мнение
                          Танги, вече приключих с подготовката на маршрута за обиколката на Етрополе. Очертават се около 100 км. всякакъв OFF терен.
                          Мисля че май може да се мине и за един ден, но трябва да помислим дали да не го скъсаме на две за да има едно весело преспиване например на хижа "Чавдар" или да минем целия маршрут и да се качим всички на х. "Кокалското" за веселата част.
                          Май втория вариант ми харесва повече,защото на следващия ден спиш колкото искаш и си тръгваш когато решиш.
                          Остава да дочакаме голямото слънце и да свирим сбор.
                          Тодор
                          Тоше става всякък, мен ако питаш по ми харесва преспиване на х.Чавдар ма то няма да е нужно защото знаеш че миналата година минахме почти същия маршрут и то без никакав зор за ден-но това ще го уточним в движение.......Пък и ако идват Гости ще се съобразим с тях може да не им се остава знаеш всеки гони задачи
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • #14
                            До: И в Етрополе има мотористи

                            Тоше нали знаеш че не е много за предпочитане да се возиш сам!! И в Етрополе има мотористи па свиркай може да има и други желаещи да се поразходят...П.П И кога най-после ще почерпиш за ботушите.И наче хубави снимки!
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • #15
                              До: И в Етрополе има мотористи

                              Ами като имат мерак момчетата доведи ги бе Тоше.На 25-ти пак ще има откриване и моторите ще са сигорно много повече.
                              Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X