Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
    Човече,кефиш много.Направо си неуморим.Продължавай все така.
    Благодаря колега !!! Мъча се да продължавам ,ама е трудно, не самото каране, а това ,че си карам сам. Много уморява психиката, едни и същи места , едно и също темпо, няма с кой 2 думи да си отговориш , няма кой една ръка да подаде... кофти е ...
    Вече съм изкарал почти всичко дето става за каране из планината... / то не ,че е кой знае колко де/ , но все пак...

    Живи здрави, да намеря някой лев за друга задна гума и пак ще съм в играта... докато това се случи ,малко съм го обърнал на супермото.
    В тая връзка пускам тоя клип специално заради колегата Helik ! Не е кой знае какво , ма си е зарибявка супермотото. Ако си намеря фотограф ще има и по-интересни клипчета хихихи

    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Страхотно видео, поздравявам те
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
        Страхотно видео, поздравявам те
        Благодаря !! Ще има и по-интересни клипове , но нещо нещата зациклиха и не съм излизал да карам , нито ендуро нито супермото , нито каквото и да е....

        Днес обаче ходих да си взема една благинка / за мене си де / , че времето застудя и на мотор по къс ръкав ... не върви....

        Бях се снимал пред гаража , обаче картата памет ми се форматира и снимките изчезнаха... . Добре ,че photoshop-а е на лице ,че успях да сглобя нещо, макар и нескопосано

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:579285_4011796493941_1687113s710_n copy.jpg
Прегледи:1
Размер:255.9 КБ
ID:5522057

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:579285_4011796493941_1687113710_n copy.jpg
Прегледи:1
Размер:253.2 КБ
ID:5522058
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
          Благодаря колега !!! Мъча се да продължавам ,ама е трудно, не самото каране, а това ,че си карам сам. Много уморява психиката, едни и същи места , едно и също темпо, няма с кой 2 думи да си отговориш , няма кой една ръка да подаде... кофти е ...
          Вече съм изкарал почти всичко дето става за каране из планината... / то не ,че е кой знае колко де/ , но все пак...

          Живи здрави, да намеря някой лев за друга задна гума и пак ще съм в играта... докато това се случи ,малко съм го обърнал на супермото.
          В тая връзка пускам тоя клип специално заради колегата Helik ! Не е кой знае какво , ма си е зарибявка супермотото. Ако си намеря фотограф ще има и по-интересни клипчета хихихи

          Не губи кураж.Надеждата умира последна.То на повечето сега е доста трудно,ама ще се бориме.Успех!!
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
            Не губи кураж.Надеждата умира последна.То на повечето сега е доста трудно,ама ще се бориме.Успех!!
            Разбира се, няма да се даваме без бой !! Благодаря ти за пожеланията , нека ти се връщат и на теб , а и на всички колеги !!
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1383583_152303068313227_501414231_n.jpg
Прегледи:1
Размер:82.2 КБ
ID:5522877
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1374151_152323858311148_1709212371_n.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:5522878
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Малко нинджи бяхме ний днес , но за това по-късно

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:malko ninji bqhme nii.JPG
Прегледи:1
Размер:813.0 КБ
ID:5526616
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    И така... Вчера /13.10.13 - неделя/ , бях решил да покарам малко в стил екстрийм ендуро Петрич /демек ходи там къде не ти е работа / , обаче Митко / с Хонда Цр 250 /, ми звънна да поразходим с него малко из Беласица... Нещо много много не ми се щеше, ама той беше много настоятелен и в крайна сметка ме нави

                    Разходката се превърна в рали ендуро + изкачване на вр.Радомир - решихме и ние да идем малко на горната земя

                    Бяхме се разбрали за 09-00, но аз малко закъснях ,че сутринта на бензиностанцията беше просто ужас от коли... да се чуди човек , къде са тръгнали всички тези хора , рано сутринта в неделя ?!?!

                    Както и да стегнах багажа и отпрашихме. Маршрута беше с цел обиколка на пл. Беласица по южната ни граница /гръцката/ , сиреч по билото.
                    Стила на каране , поне за мен с моята 125сс машина беше нещо от рода на .... дай газ колко може , скини му амуто !!!

                    Първата спирка е на една чешмичка за кратка почивка, понеже бяхме преминали през серия от изкачвания и прави , а пътя въобше не е равен като тепсия

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10404 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:798.0 КБ
ID:5526917

                    Нещо май ранното слънце ни хвана , тааа тая снимка я кръстих ''малко нинджи бяхме ний !!! " хахахаха

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10405 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:800.7 КБ
ID:5526918

                    От там , газ нагоре и вече сме почти на билото. Колко зор видя моя мотор в този ден , просто не е истина , но смятам ,че се представи доволно

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10407 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:739.4 КБ
ID:5526919

                    Естествено трябваше и да се снимаме, добре ,че имам желание да нося апарат , иначе нямаше да имаме нито една снимка. На Митко много,много не го вълнуват снимките

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10410 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:710.7 КБ
ID:5526920

                    Оставаше ни да преминем още една малка горичка и вече щяхме да сме на билото, но на Митко му се откачи ауспуха /заглушителя/ ... . Нямаше как и се наложи принудително спиране за извършване на ремонтни дейности хахах . Добре ,че грабнах някакви инструменти ,че иначе ...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10413 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:813.8 КБ
ID:5526921

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10415 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:667.6 КБ
ID:5526922

                    Уж го направихме и стана бетон и 10тина мин. по-късно ..... пак се откачи.. айде пак ремонти... и така няколко пъти докато стигнем до вр.Конгур ...

                    На разклона за самия връх срещнахме двама ентусиасти ! Единия с Априлия Рх 125 , другия..........с някакъв китайски скутер . То не ,че може и със скутер , ма по тея каманаци..... само на скутер ще заприлича

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10416 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:532.2 КБ
ID:5526923

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10417 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:500.9 КБ
ID:5526924

                    Момчето с Априлията се оказа колега на Митко . Питахме ги на къде са тръгнали , а те викат: "Ми мислим да слезем през с. Самуилово" . Това са около 60-70 км само по камънак за тоя скутер . Настигнахме ги някъде по пътя ,че даже и ги изпреварихме , а ние спряхме за почивка под вр. Радомир...

                    Митко пристига...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10418 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:499.7 КБ
ID:5526925

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10419 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:669.1 КБ
ID:5526926

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10420 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:730.1 КБ
ID:5526927

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10421 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:594.5 КБ
ID:5526928

                    А ето ги и двамата луди , особено единия

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10423 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:572.4 КБ
ID:5526929

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10424 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:604.9 КБ
ID:5526930

                    Починахме си малко преди да тръгнем да катерим върха..... Преди това обаче малко красоти

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10426 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:481.3 КБ
ID:5526931

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10428 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:443.0 КБ
ID:5526932

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10431 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:464.2 КБ
ID:5526933

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10432 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:469.8 КБ
ID:5526934

                    Петрич в подножието на пл. Беласица

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10433 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:481.3 КБ
ID:5526935

                    Време беше да поемаме към върха !!! Няма да ви казвам колко бях разочарован. Не от друго , ами от мотора, и по-точно , не от самия мотор , а от клапата /ускорителната/ . Във високи обороти мотора върви супер , обаче в ниските го няма никакъв , ама никакъв... то не бяха съединители , то не бяха полу-съединители и не и не ...... зор на поразия... едва изкретах до върха. Вече настройх клапата към другата крайност, но теста ще бъде по-нататък...

                    Това е пътеката за вр.Радомир ....

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10457 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:699.5 КБ
ID:5526936

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10458.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5526937

                    И вече сме на самият връх.... само 2029 м.н.в !!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10435 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:447.8 КБ
ID:5526938

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10436 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5526939

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10441 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:434.2 КБ
ID:5526940

                    Следва малко панорама от върха....

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10437 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:529.5 КБ
ID:5526941

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10440 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:431.6 КБ
ID:5526942

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10443 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:462.2 КБ
ID:5526943

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10444 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:411.6 КБ
ID:5526944

                    Друго си е на горната земя ))

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10445 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:413.0 КБ
ID:5526945

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10446 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:418.3 КБ
ID:5526946

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10451 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:361.9 КБ
ID:5526947

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10453 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:412.7 КБ
ID:5526948

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10455 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:438.5 КБ
ID:5526949

                    От там решихме да ходим на х.Конгур за да ядем и после да се прибираме...

                    Митко слиза от върха...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10456 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:597.8 КБ
ID:5526950

                    Всичко хубаво , слезнахме на х.Конгур, спирам и гледам задната дясна кора на мотора ми я няма , добре ,че се сетих да прегледам снимките , че да се ориентирам къде съм я изгубил... Разбра се , изпаднала е някъде на изкачването на вр. Радомир / а как митко не я видял , хем беше зад мен.... нз / ...

                    Викам , Митко тряа се връщаме ... пък той вика нямам бензин... викам ок ,чакай ме тук, аз няма да се бавя много , ще хапнем и си тръгваме.

                    Нагоре карах толкова бързо ,че като се замисля вече след като е отминало , се чудя как не съм се пребил някъде.... Бензина ми свърши, едва се оправих.... , но кората си я намерих !! А Митко си беше тръгнал и ме беше зарязал сам.... следователно и хапването ми се размина / не за друго , ами не обичам да ям сам / ... и си отпраших към вкъщи .

                    Повече снимки НЕМА.... остават няколко клипа само..... Поздрави
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич









                      А това е от самостоятелното ми връщане към вр. Радомир , за да си търся кората




                      Ами това е всичко от мен.... Надявам се ,че Ви е било интересно , поне малко До нови срещи
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Браво Жоре супер каране сте си направили Беласица е много красива планина като си взема мотор едно от първите ми карания ще бъде там да се видим и да я прекосим цялата до тумба а може и кафе да пием някъде ще поканим и Васко

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от stanimir lazarov Преглед на мнение
                          Браво Жоре супер каране сте си направили Беласица е много красива планина като си взема мотор едно от първите ми карания ще бъде там да се видим и да я прекосим цялата до тумба а може и кафе да пием някъде ще поканим и Васко

                          Задължително Станимире !! Аз съм на линия !! Само казвате кога и правим организацията !! Ние с Васко се видяхме на мотокроса в с.Самуилово и той каза ,че и той е мераклия за преходи вече , така че..... ... Стоянчо с ВР-а малко се дърпа ама ще поддаде хахах

                          По-късно ще ти звънна да се чуем малко
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Преди 5 или 6 години съм карал по този път и пак ми се кара, но се опасявам че граничните ще превят проблем. Дали?

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от raico Преглед на мнение
                              Преди 5 или 6 години съм карал по този път и пак ми се кара, но се опасявам че граничните ще превят проблем. Дали?
                              В момента няма проблем, само лична карта трябва да си носиш !!

                              На нас ни спираха предния път , а на колегата Митко и по-предния път , само с лична карта и посочване на маршрута и броя мотористи нещата приключват !!

                              За сега положението е спокойно и нямаме проблеми , ние не се заяждаме и граничната не се заяжда с нас . Вече ако има някаква акция или нещо от тоя род .... няма да може да се кара спокойно !!!

                              П.п ако решиш да покараш натам ... звънни един телефон и ще разходим да си припомнииш старите времена
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Значи две е повече от едно,като една позабравена реклама.А тия двамата а и тоя третия,откъде там тоя скутер го намерихте?
                                Иво (таксито) Андреев
                                0988 91 80 50
                                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X