Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Всичко си излиза при мен!
    Много е готина.
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Дано проблема със снимките да се е оправил вече.....

      Междувременно днес излязох да направя първото каране за 2012 година , то хубаво , ама пак ме тръшна каръщината

      Значи потеглям аз към 14-00 , 14- без нещо. Идеята ми бе да се кача до хижа Конгур и да видя какво е положението, но не успях...

      Та, ето първата снимка (от малкото) , където съм на разклона между х.Беласица и х. Конгур. От там до х. Конгур е 8км по табела.



      Ето и какви табла има из цяла пл. Беласица . Това е само едно от доста-та табла из планината ....



      Тук спрях до една пейка да се почудя дали да се пробвам по някоя пътека или да продължа по пътя. Влязох малко в снега и веднага заорах !!! Рекох си по пътя ще е...



      По пътя , по пътя амаа тоя път си е*ал ма*ата. Снега така е стегнал, че е образувал ледени коловози , подобно на бобслея .



      Ето ме и мене след една случка....



      Та значи през цялото време бях на тръни, мотора се хлъзгаше от едната на другата страна, задницата не стоеше въобще мирно. Аз прав , в атакуваща позиция смело атакувам напред ледените коловози. Тъкмо си мислех,че съм посвикнал с хлъзгането на предната гума, когато БАААААМ оказах се на земята. Винаги се получава така , когато започна да се поотпускам малко.. хах

      Ей тук се изсипах



      Станах, изтупах се , щракнах 1-2 снимки и продължих нагоре, но и тук греда ахах. Карам си аз на горе, редя 1-2-3-4 , 4-3-2 и тръгвам да слагам отново 3та , бъркам за лоста , пък него го няма . Понеже няколко пъти го кривя при карания метала явно се е сцепил и сега на този студ не е издържал и ме изостави хаха...



      Хубаво, викам си аз, нагоре някак ще ги редя , ма не мога да си вмъкна ботуша , че да свалям предавките надолу. !?! От там , сложих 4 та, и така се прибрах вкъщи. Последва баня на мотора и право горе на топло...



      Поне спойлера който си оправих (небоядисаната част) се оказа БЕТОН , не мръдна, въпреки , че мотора се стовари право от там.

      п.п Имам и едно клипче , което след като кача в някой сайт , ще пусна и тук. Поздрави на всички и до нови срещи
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Ето и клипчето от днес , което с избрани най-добрите моменти така да се каже

        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Тази снимка я копирах и я качих на форумния сървър
          Но няма причина да не виждате и останалите, проблемите са във вашите телевизори.
          Няма как да е от телевизора,а от предаването ще да е!!!

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
            Няма как да е от телевизора,а от предаването ще да е!!!
            Хах преди малко с един приятел разгледах темата , влизайки от неговия профил и до колкото видях всички снимки се виждат и няма проблем.... Не знам защо така се е получило , нищо не съм пипал по настройки и прочие, ма е факт . Ок както и да е кажете дали се е оправил проблема с предаването и телевизорите и всичко
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
              Хах преди малко с един приятел разгледах темата , влизайки от неговия профил и до колкото видях всички снимки се виждат и няма проблем.... Не знам защо така се е получило , нищо не съм пипал по настройки и прочие, ма е факт . Ок както и да е кажете дали се е оправил проблема с предаването и телевизорите и всичко
              Сега се виждат снимките,но преди няколко дена Само писанине и нищо друго!!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Има ли сняг У Петричко, че тука ни затрУпА

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  Първоначално публикуван от rockyTDI Преглед на мнение
                  Има ли сняг У Петричко, че тука ни затрУпА
                  Няма ,дъжда миналата нощ почти го изяде. В смисал има по покривите и градинките и тротоарите,но е малко. По улиците няма, даже на места улиците са и сухи. В балкана има повечко сняг , ма сега съм в бокса малко и така...
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    А при нас ни затрупа мокър сняг окло 40-50см,а по балкана много повече и цяла нощ бяхме на свещи

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                      А при нас ни затрупа мокър сняг окло 40-50см,а по балкана много повече и цяла нощ бяхме на свещи
                      Гледам , гледам новините за какво става въпрос, нещо страшно е при вас. Видях и колегата Иван-Етрополе , какви снимки е направил пред тях такъв сняг не съм виждал от 2001 година има няма

                      Тука в гората в ниското снега е малко, и не е навсякъде. Горе по върховете и по принцип по-високото има повече значително повече сняг, но не съм излизал,че моторетката е в бокса. Като я оправя ще има тест драйв и снимки
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • Re: Оффроуд около Петрич

                        Да подновя малко темата .....

                        Мотора е почти готов, утре живот и здраве го събирам и петък или събота ще направя едно хубаво каране

                        Междувременно малко модифицирах камерата , с която снимам. Значи по принцип камерата идва с обектив ,който е със зрителен ъгъл от 65 градуса от където следва , че има доста по-голям зоом, по-малко зрително поле, въобще по-лоша картина. След дълго търсене , намерих обектив , който е със зрителен ъгъл 105 градуса . И понеже мотора е в бокса, днес извадих италианката (скутер Априлия скарабео 50 куб. см. ) и направих тест на камерата. Аз лично съм очарован от резултата, нищо общо с предишния обектив.
                        Карането е в градски условия из махалата.

                        Е стига съм говорил, ето вижте и вие за какво иде реч и дано ви хареса


                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Екстра снима.
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Добре си се постарал колегахубави клипчета ставатно ще чакаме по хубавите от гората

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Много ефектно ! Поздравления

                              Коментар


                              • Re: Оффроуд около Петрич

                                Здравейте ендуро и оффроуд маниаци !!!

                                Днес имах щастието да събера мотора и да го подкарам за пръв път , след като изчистих YPVS-то,въздушния филтър, след като оправих лостчето за скоростите, което счупих и проверка и притягане на всичко по мотора. Направих няколко тестови карания като си поиграх с жилата и установих следното:

                                Вариант 1: При завито жило 1 до край, а жило 2 развито до край - с две думи не е оферта, мотора се мъчи и клапата не функционира както трябва.

                                Вариант 2: При развито жило 1 до край, а жило 2 завито до край - резултата е , че има мощност в ниските (не като на 4т мотор разбира се) , но се мъчи да достигне висики обороти, а там (във високите ) го няма никакъв.

                                Вариант 3: Това се оказа и печелившия вариант. Жило 1 развито ДО средата, а жило 2 - една идея над жило 1. Резултата - резачка.

                                Ето сега ще ви пусна едно малко клипче от последния тест с жилата. Като начало правя малка загрявка и изпробване на настройката на жилата на асфалт, и после преминавам по една пътека до нашата махала - каране тип trail ride.



                                За съжаление , днес като помагах да преместим една акомулираща печка , успях да си премажа пръста (показалеца на лявата ръка) и си свалих има няма половината кожа. Дано заздравее до неделя, че да изляза да покарам малко като хората , защото започвам да издивявам.

                                Поздрави от мен за всички вас, дано ви хареса клипа и до нови срещи !!!
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 12-01-12, 20:19.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X