Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране по и около Чепеларе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране по и около Чепеларе

    Здравейте
    Днес в Чепеларе беше перфектно времето за каране
    Бяхме се разбрали с едни пичове да покараме, но се провалиха работите и така Ето малко по добре разказано в друга тема

    Чакам си аз, чакам някой да дойде ама ... йок никой няма. Какво правим в такъв случей ... отиваме за едно бързо кръгче сами (Знам, че не трябва да се кара сам, особенно сега в тези студове, но аз бях точно на края на града (по-нагоре не можах да стигна )) Днес беше просто перфектно за каране при нас в Чепеларе, но нямаше с кой да карам по-рано следобед ии докато се разбера с един, двама мотористи дали ще караме си стана 17:00 ч. Тогава реших да отида сам за едно кръгче и така ето и малко снимки ( за съжеление с лошо качество ) ...

    като за начало ... резервуара до горе


    малко да позагрее


    готов за старт


    вече почти до края




    до тук стигнах


    беше меко и се измамих да спра и после ... няма тръгване




    Това беше надявам се, че Ви е харесало и още веднъж се извинявам за качеството на снимките

    Да се надяваме, че в най-скоро време ще има още снимки, но този път с по-голяма група
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

  • #2
    До: Каране по и около Чепеларе

    Браво Гошо добре си се позабавлявал.Но ако си сложиш таралешка гума щял си да стигнеш по-надалече
    Поздрави от мен.

    Коментар


    • #3
      До: Каране по и около Чепеларе

      Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
      Браво Гошо добре си се позабавлявал.Но ако си сложиш таралешка гума щял си да стигнеш по-надалече
      Поздрави от мен.
      Благодаря Иво Да, наистина е така даже днес си говорихме с един приятел и ако колата му не беше с баща му, а си беше при него можеби щяхме да "скочим" до Асеновград да си взема таралежка (най-вече за отпред) ама ... какво да се прави. Ще си взема и аз таралежки (някой слънчев ден ) Иначе с таралежки щях да стигна по-нагоре, но пак нямаше да стигна до крайната си цел - Фермата за щрауси
      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

      Коментар


      • #4
        До: Каране по и около Чепеларе

        Дам определено с едни таралежки щеше да стигнеш далеч. Обаче ако го държиш в обороти изпуснеш ли го край. то ние с 125 2т тата не сме много за зимата щото мощноста ни идва рязко в високи обороти което за зимата хич не е добре.
        Но нищо ние сме твърдоглави и ще продължаваме да караме зимата
        Успех ти желая и другата седмица пак, обаче с рошави гуми
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • #5
          До: Каране по и около Чепеларе

          Браво, поздравления за разходката!
          И аз да имах шанса да се разходя с моя крос, ама уви....
          TT-Tuning Team
          АСК Добрич

          Коментар


          • #6
            До: Каране по и около Чепеларе

            Браво и от мен,голям мераклия си!
            Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

            Коментар


            • #7
              До: Каране по и около Чепеларе

              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
              Дам определено с едни таралежки щеше да стигнеш далеч. Обаче ако го държиш в обороти изпуснеш ли го край. то ние с 125 2т тата не сме много за зимата щото мощноста ни идва рязко в високи обороти което за зимата хич не е добре.
              Но нищо ние сме твърдоглави и ще продължаваме да караме зимата
              Успех ти желая и другата седмица пак, обаче с рошави гуми
              Искам да кажа на тези които не са разбрали, че моят мотор е Сузуки ТС 200Р (а не 125 )
              Благодаря, да се надяваме, че ще си взема таралежки в най-скоро време
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • #8
                До: Каране по и около Чепеларе

                Първоначално публикуван от kiril_ivanov Преглед на мнение
                Браво и от мен,голям мераклия си!
                Благодаря С Иво си говорихме за лятото живот и здраве ако има с какво да докарате моторите при нас в Родопите да покараме малко
                Ако си навит разберете се с него и да се позабавляваме лятото
                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                Коментар


                • #9
                  До: Каране по и около Чепеларе

                  Е-е, язък за пълния резервоар !
                  И да си вземеш нова гума, че чак мене ме е срам като гледам тази, а тръгнал нашия в сняг да кара !
                  Бива ли така ?!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Каране по и около Чепеларе

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    Е-е, язък за пълния резервоар !
                    И да си вземеш нова гума, че чак мене ме е срам като гледам тази, а тръгнал нашия в сняг да кара !
                    Бива ли така ?!
                    ОБЕЩАВАМ ДА СИ ВЗЕМА НОВА ГУМА
                    Дано да е скоро
                    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Каране по и около Чепеларе

                      И така ... днес беше един много добър (топъл и слънчев ден) и решихме да не го изпускаме и да покараме малко
                      Предварително се извинявам за качеството на снимките, но са снимани с телефон, а и след намалянето им, качеството малко или много се разваля
                      Бяхме ...

                      Аз - Сузуки ТС 200Р ...


                      Крум - Сузуки ТС 125Р ...


                      и Миро - Хонда Хр 600 ...


                      и така събрахме се и потегляме


                      на тази снимка съм вече на върха на стръмното, което не можах да изкача предишния път и се отказах (забележете ... без да си взимам таралежка )


                      обща снимка малко по-нагоре


                      Миро ... най-отпред


                      обща снимка и продължаваме нагоре


                      малко по-нагоре започва "турмоза"


                      имаше и такива моменти


                      спряхме да огледаме дерето и да видим от къде можем да миним


                      стигнахме и до горният му край




                      стигнахме до тук ии ... нямаше смисъл да се мъчим нагоре и обръщаме и надоло






                      на връщане Крум постоянно караше на страни


                      други постоянно падаха на страни (ее ся ... 2-3 падания на излизане си е нормално )


                      ето го и Миро, който не падна нито веднъж


                      малко почивка след спускането




                      от тук спускаме до асвалта и към другата част на Чепеларе




                      вече сме минали асвалта и сме на другият край - в друга горичка


                      малко по-нагоре по пътя


                      до тук бяхме ..., а и взе да става късно и спускаме и се пребираме


                      тук Миро се прибира, а аз и Крум отиваме към автомивката


                      паркирахме ги отпред и чакам Крум да вземе ключовете и да е отвори






                      мия си мотора и се прибираме


                      Още веднъж се извинявам за качеството на снимките
                      Общо взето беше това Надявам се да Ви е харесало
                      Скоро ще повторим
                      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Каране по и около Чепеларе

                        Ето още някоя снимка

                        това е още от първата горичка


                        Крум си мие мотора


                        и ето ги вече двете "Сузани" измити
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Каране по и около Чепеларе

                          Браво Гошка направо от тия снимки май и аз утре ще искарвам мотора
                          Браво чудесно сте си искаралиАма на ХР-а задната гума е като моита доволен ли е колегата от гумата
                          Поздрави.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Каране по и около Чепеларе

                            Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
                            Браво Гошка направо от тия снимки май и аз утре ще искарвам мотора
                            Браво чудесно сте си искаралиАма на ХР-а задната гума е като моита доволен ли е колегата от гумата
                            Поздрави.
                            Изкарвай го и хич не му се чуди
                            Задната гума на Хр-а е като моята задна самоче е с по-голям грайфер и е по-широка. Иначе шарката е същата като моята.
                            По-добре той сам да отговори на въпроса ти, но като си направиш сметка, че той никъде не е закъсвал и е вървял поне двойно по-бързо от нас, си направи сметка (аз и Крум караме само на 1-2-ра по снега. Сложиш ли 3-та и дадеш малко повечко гас ... се завърташ на 180 градуса За днес Крум има едно такова завъртане и аз едно )
                            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Каране по и около Чепеларе

                              Браво пичове добре сте си покарали!

                              тука ако знаете какви са снегове и преспи, мотора от месец несъм го пипвал

                              чудя се на какви ски ще ходя на пампорово, няма хич сняг при вас
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X