Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Ми освен, че съм като пребит от днешното каране, другото си беше основно триал.
    Тия момчета от Нови Искър ни измориха на бързо, за което съм им благодарен. Понаучихме по нещо, но другия надявам се да издържим повече.

    Та ето и част от снимките от днес, нямам сили да ги подреждам по хронология, но поне ще бъдете съпричастни:



    Това момче Тихомир ми скри шапката. За 2-ри път се качва на ендуро, кара крос, без екипировка, по маратонки, със заден слик и катери като коза. Който го може си го може:-)


    Усмивки, ама сме в началото



    Тук имаше малка тапа, но много сме, силни сме



    Това е Пепи с монстера, днешният ни палач.


    Имаше и северни склонове с дълбок сняг, като падна голям смях.



    На места странични наклон беше впечатляващ.



    Започна се с бедстването, но за тук минах и без помощ от приятел.

    Тези не ги познавам



    Малко почивка за снимка



    После ни поведоха към червените скали. Било местна атракция, и трябвало задължително да се посетят, понеже имало сипей.

    Добре ама аз заседнах още в началото

    Пепи снима отгоре и се присмива на туристите



    После слезе да се снима с моя мотор, че нямали на тоя камък такъв куриоз. Било елементарно просто.



    Смях ама добре че нося инструмента.



    Питае се защо. Бищо на този малък камък падна тъкмо 2-пъти. И резултата с скоростния лост не закъсня.

    Леко изправяне и е на трасето.





    Ей много добра коза

    Ето го сипея



    И сеирджийте са накацали








    Малък разбор и край на хубавия ден. Кой от къде е и другия път повече

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Добре сте покарали колеги браво

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Добро каране сте си спретнали И пътеката е много добра и интересна. А за камъка , забелязал съм , че именно тея простите неща за преминаване , понякога са доооста голям препъни камък....... (това от моя личен опит)
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Ето и малко видео, най-интересното, че ги забравих.











          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

















            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Остана до дойде другата неделя , ако ни поканят пак.

              П.С.faraskape тия простите неща са за про-тата, ами тренираме и се стараем.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Лелееееее какво доволно количество клипове , отивам взимам пуканки и кола и сядам да гледам .

                П.п за тея простите неща имах впредви ,че е като да работиш в гаража. Налага ти се да смениш един единствен болт , дето се прави за 2 минути примерно, но така се закучват нещата, че ти отива целия ден за тая манипулация.... Поздравииии
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Много готини клипчета и пътеката е доооста засукана така като гледам от клиповете, на живо сигурно е още по... Браво евалата
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Пътеката е супер елементарна, Тихомир (от месните) с УЗ250 (бялата табела) ако обърнете внимание кара по гуменки, таааа пътеката си е добре ама ние просто толкова си можем. Тренировка ни трябва това е истината
                    Аз съм доволен де.
                    Който оцелее ще закусва!

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Ейй, браво, браво! И по такива места трябва да се кара. Много жалко, че не мога да идвам с вас, ама това е положението. Събирам усилено кеш, спрял съм да ям, вода пия само от локвите и лека - полека пълня касичката, пък да видим къде ще му излезе края. По такива пътечки е много забавно, веселбата няма как да не е на макс. Не знам доколко съм прав, но мисля, че такива стръмни пътечки, като на клипчетата, трябва да се атакуват прав, здраво стъпил на степенките и с "пуна газ". Хайде живот и здраве другата седмица ще чакаме нови клипчета. По-добре се получава с клипчета вместо със снимки, по интересно е.
                      А, между другото любимия ми момент е на първото клипче (Р3110041.avi) от 3:45 до 3:50 , и аз съм майстор на тия изпълнения (Това в кръга не шегата, разбира се).
                      Последно редактирано от LightOfJah; 12-03-12, 11:11. Причина: 2 запетайки и малко допълнение покрай тях.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Колеги и аз се присъединявам към темата Ви, защото този младеж Тихомир направо ми счупи телевизора Аз съм привърженик на карането само и единствено с екипировка, и колкото по-качествена е, толкова по-добре, но...............това момче ме обърка. Каква екипировка, какви пет лева, добре че поне каска е сложил. Абе който го може, го може Решил съм, ще хвърлям ботушите и ще откривам сезона по бели маратонки Късмет на всички
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Helik обеща да се екипира за другия път. Ако с екипировката карането му се влоши, и аз ще махам моята .

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                            Helik обеща да се екипира за другия път. Ако с екипировката карането му се влоши, и аз ще махам моята .
                            И двамата с Helik знаете че не говорите ........... на крива ракета,... как беше продължението!
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Иване всичко е в кръга на шегата. Аз може да не мога да карам, но без екипировка не излизам. Може и тя да е кривия .... но по добре с него , отколкото в бокса, след някое нелепо изпълнение, без него

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                                Иване всичко е в кръга на шегата. Аз може да не мога да карам, но без екипировка не излизам. Може и тя да е кривия .... но по добре с него , отколкото в бокса, след някое нелепо изпълнение, без него
                                Така де, нали всички тук,(е може би почти всички) сме любители на спорта,но екипировката макар и крива е по добра от никаква!!!!
                                Не е важно какво караш, а как го караш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X