Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
    Мишките отиват да търсят сиренце на Стара планина след малко. А, пък, други вече го търсят в Плана.
    А така колеги, вие сте на път да промените приказката.Внимавайте, защото ще си навлечете гнева на май-малките ни читатели Тя котка ще навакса още другата седмица, но от както е публикувана тази тема, това май е първото и отсъствие
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Е не е първото, но идват 4 почивни дни .
      Малко задницата на мотора ми не е много във форма, но определено ще се навакса.
      Мисля 3 от 4 дни да съм на мотора, така че мишоците да му мислят. Дано не се изпокрият по софри само

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Голям провал имаше днес, поради технически неизправности при колегата си останахме в София.
        Ама за почивните дни ...

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Ние разцепихме магистрално Стара....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:576283_455513814462471_100000115681609_1925675_1346849258_n.jpg
Прегледи:1
Размер:269.0 КБ
ID:5375852Натиснете снимката за да я уголемите

Име:553575_455513874462465_100000115681609_1925676_249667010_n.jpg
Прегледи:1
Размер:247.6 КБ
ID:5375850Натиснете снимката за да я уголемите

Име:575039_455513931129126_100000115681609_1925677_1627118262_n.jpg
Прегледи:1
Размер:263.4 КБ
ID:5375851
          Последно редактирано от БИЖО БИЖЕВ; 21-05-12, 09:27.
          Който оцелее ще закусва!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Ааа.... ама това ли е "бобслея"? Не ми прилича много, ама като гледам има заво(й)и и виражче(та) . Ако някой не го мързи може да направи на гугъл ърт една карта и да я публикува тук, да го видим къде точно е този "бобслей" На мен ми звучи доста интригуващо ... "бобслей", само, а? Е, може и да ме заведете, ама да го има като информация...

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Ааа не това не е бобслея, това си е натуралната Стара Планина, над манастир Кремиковци, бобслея е над Бухово
              Който оцелее ще закусва!

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                За утре някой ако иска да покараме, колкото може и до, когато може да казва.
                С Влади мислим да тръгнем към 9.30 от Нови Искър за на някъде из стара, че там е по каманак и може да се движим.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Къде ще е сборния пункт ?

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Н.Искър е последния, пред Пепи, понеже ще дойдат още 2-ма.
                    Ние с Влади в 9.00 сме на лукойла на Т.Александров и К.Величков.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Въпреки нагласата да ни брули яко, мерака ни беше в повече. Имайки в предвид скорошните земетръсни събития, за наш късмет, днешния преход протече при идеални метерологични условия. Нямаше дъжд, но беше мокро и без прах.

                      Та тръгнахме само 3-ма, понеже мишоците, както предположих се изпокриха, да празнуват

                      До Батулия стигнахме за норматив, тоест снимки няма, понеже пътя ни е омръзнал вече, но в това време навсякъде е непроходимо.
                      От там се чудихме на къде да продължим и понеже миналата година не бях на ниво за в.Козница, решихме да го покорим. Имаше коментар, че ако свършел бензина, аз ще съм виновен и трябвало да бутам най-много .

                      Тук сме в началото след Батулия, като Влади трябваше да проведе разговор за милиони, докато Иван спре теча на спирачна течност, който се появи след нелепо падане.



                      Реката беше доста пълноводна, и на всичкото отгоре я преминавахме поне 15 пъти. Това е най-лекото място от всички.


                      Следващите снимки са от маршрута, но и аз незнам как да ги обясня кое какво е


                      Заветната ни цел, в. Козница


                      Иван вече горе на върха




                      Ето ме и мен увековечен. Не е толкова величествена, като на чинела, ама пак си е покоряване.






                      Тук почна да се прецаква времето и беше време да се ориентираме за на обратно


                      Но без някое фото няма как. Първо снимките а после карането. Така и така се бяхме примирили, че ще ни вали














                      Вече сме на обратно


                      И пак някакъв връх се появи за превземане, и снимки.








                      Иван днес му беше ден за повреди и ето следващата, но мина метър.



                      Е това е от нас, днес изгорихме по резервоар и малко, но определено си заслужаваше гледките.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Вчера две мишленца изпълзяха от дупките си и се отрпавиха към Стара планина с надеждата да гризнат сиренцееее.... Цър-цър и още в началото, още нетръгнали, се изгубиха в брезова горичка...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:end 001.jpg
Прегледи:1
Размер:290.3 КБ
ID:5378123

                        Малко се поизпотиха докато налучкат верния път....


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:end 002.jpg
Прегледи:1
Размер:230.9 КБ
ID:5378124

                        Да, ама сиренцето е с пари, а мишоците, сиромаси, немили-недраги, без пукната пара, какво да правят ? Продължиха да се щурат из планината и да търсят сирене без пари, с надежда днес да похапнат малко, не бяха яли цяла неделя... Вървейки по планинските пътища малката бяла мишчица си намери гъбка и засити празния си стомах, но понеже беше много гладна, тя реши да не я сподели с приятелчето си, а да си я мушне самичка. Дааа, но мишките имат остър слух и мишката жълтурана веднага усети предателството. Обърна се, но уви, късно. Бялата мишка вече се търкаляше по земята и пъшкаше от преяждане. Малко обидена, мишка-жълтуранка възрази на посестримата си, че така не е честно и това не е истинско приятелство... Така, вместо да си гризне сиренце съвестта почна да гризе бялата мишка. За да изкупи греха си тя обеща, че ако трябва ще се изкачи на върха на планината, но ще донесе поне шишарка на верния си другар. Речено - сторено. Но не винаги желанията и намеренията съответстват на действителността и възможностите. Опита тя, ала се отказа на средата на пътя, не че нямаше желание, но все пак беше преяла и понатежала, а през това време другата мишка чакаше долу, уви напразно.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:end 003.jpg
Прегледи:1
Размер:172.4 КБ
ID:5378134
                        Не само, че си остана гладна, но и се наложи да извлече преялата си другарка, която лежеше на склона и се мъчеше да се спусне сама, но й беше толкова лошо от преяждането, че не можеше да помръдне. Повика гладната жълтурка на помощ и тя, въпреки, че умираше от глад се отзова на призива за помощ. Така двете мишки, едната гладна, другата преяла, решиха да потърсят сиренце още малко. Но след като ситата мишка ожадня вследствие на преяждането помоли да си ходят вече, защото можеше да угасне насред планината, а извор /бензиностанция/ на близо нямаше. Съгласи се гладника, какво да прави, "давай да си ходим". А, още бе гладна... Така й така не бе яла цял ден, поне може да си поиграят малко на поляната под Кремиковския манастир, нейно любимо място. Добре, но жаждата не позволяваше на бялата мишка да си играе, беше се омаломощила вече, но поне взе телефона на Жълтурка и я снима как скача и танцува по поляната в опит да забрави глада. Но поради техническата неграмотност на Жълтурка или поради "нон юзър френдли" софтуеъра на Сони Ериксон няма да можете да се насладите на скоковете й, които тя считаше за феномелнални и поне 10 метрови... докато не прегледа заснетите видео клипчета. Мдааа, явно глада й бе замъглил съзнанието - скоковете и се оказаха доста по-малки, но тя си обеща, че ще се старае повече и следващият път няма да остане гладна и ще скача поне като заек. Така тя ще може да избягва метални домакински съдове /тенджера/, които възрастни жители на с.Сеславци мятат по нея . Но какво да се прави, дори когато мишок просто си преминава покрай хора те веднага се опитват да го убият, считайки го за вредител...., а мишката просто си търси сиренце.

                        P.S.
                        Жълтата мишка прави всичко възможно да ви покаже и направи съпричастни към нейните жалки опити за скок . А, също така се извинява за оскъдния сникмов материял. Цър-Цър .
                        Последно редактирано от LightOfJah; 26-05-12, 14:11. Причина: правопис

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Е не знам къде сте ходили в това време, ако материала е от днес, но май не сте стигнали далеч .
                          Важното е, че сте пробвали и другия път повече.
                          Днес ни се отказахме, поради метеорологични пречки, за замисленото излизане, но ще видим как ще е утре.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Вчера беше, вчераааа.... 80 км. общо.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              И аз така си помислих

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Е, не можах да се преборя с телефона ми, но с желание всичко се постига. Така, това, може би, не беше най-интересния опит за скок, то си е скок де, ама... Така изглежда по-добре,

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25052012012.MP4_000008133.jpg
Прегледи:1
Размер:185.0 КБ
ID:5378534

                                но в действителност....

                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X