Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво ендуро да избера?

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Какво да ги правиш като не се научиха,а всички знаем как ще ги използват за Ендуро,по равните горски пътища където и обикновен Симсон се справя с лекота.Нямаше да взема участие в темата ако колегата беше написал търся си YZ или CR за разходка,ама да се намесва с Ендурото нещо не ми се връзва.
    Ице, що реагираш толкова остро бе човек, не крия, нов съм, и не разбирам, и не смятам к'ъв е проблема да идеш със Cr или Yz някъде по някоя пътека или на къра, аз просто казвам че съм се ориентирал към тези 2-а модела, защото съм чувал че са здрави пък и пъргави. http://motori.cars.bg/m30208 , http://motori.cars.bg/m27749
    Ако имате време погледнете Cr-a и KTM-a , сиг събота или неделя ще отиваме да ги оглеждаме кой е по добрия избор???

    Коментар


    • От: Какво ендуро да избера?

      Първоначално публикуван от Ivan Semov Преглед на мнение
      Ице, що реагираш толкова остро бе човек, не крия, нов съм, и не разбирам, и не смятам к'ъв е проблема да идеш със Cr или Yz някъде по някоя пътека или на къра, аз просто казвам че съм се ориентирал към тези 2-а модела, защото съм чувал че са здрави пък и пъргави. http://motori.cars.bg/m30208 , http://motori.cars.bg/m27749
      Ако имате време погледнете Cr-a и KTM-a , сиг събота или неделя ще отиваме да ги оглеждаме кой е по добрия избор???
      Здравей!
      КТМ е с двигател на Yamaha и е ендуро. CR изглежда много по-добре на външен вид, но пък няма фар. Ти решаваш.
      Успех!
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • От: Какво ендуро да избера?

        Първоначално публикуван от Ivan Semov Преглед на мнение
        Ице, що реагираш толкова остро бе човек, не крия, нов съм, и не разбирам, и не смятам к'ъв е проблема да идеш със Cr или Yz някъде по някоя пътека или на къра, аз просто казвам че съм се ориентирал към тези 2-а модела, защото съм чувал че са здрави пък и пъргави. http://motori.cars.bg/m30208 , http://motori.cars.bg/m27749
        Ако имате време погледнете Cr-a и KTM-a , сиг събота или неделя ще отиваме да ги оглеждаме кой е по добрия избор???
        КТМ-а е LC2 и е леко ендуро с не голяма мощност и в сравнение с CR-a е умряло магаре.
        И двата мотора са ги подмладили с 4-5г.
        Хондата изглежда по-добре и бих заложил на нея.
        За тези които смятат, че 125 крос не става за ендуро ще предложа да направим едно екстремно преходче по техен избор и да ми намерят една кросова 125-ка да видим как ще се справи
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • От: Какво ендуро да избера?

          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
          За тези които смятат, че 125 крос не става за ендуро ще предложа да направим едно екстремно преходче по техен избор и да ми намерят една кросова 125-ка да видим как ще се справи
          Пътечките ги има,само трябва да намерим някой който ще си прежали кросовото моторче,и да се сложи край на спора,може или не-може.

          Коментар


          • От: Какво ендуро да избера?

            Както е писал колегата Димитър, КТМ-а е далече от 35 коня

            Като начинаещ ще ти легне добре, кара се леко и ако настроиш клапата може да имаш доста "равен" мотор. Двигателя е на Ямаха и части за него бол. Има фар което е +. И ако питаш ме е по добре за начинаещ от колкото Хондата
            Който оцелее ще закусва!

            Коментар


            • От: Какво ендуро да избера?

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Пътечките ги има,само трябва да намерим някой който ще си прежали кросовото моторче,и да се сложи край на спора,може или не-може.
              Ако счупя нещо - купувам ново. За себе си съм убеден, че 125 2Т става за ендуро защото съм го минал този път. До преди година карах КТМ 125 ЕХС, а преди това бях с кросов 125 2Т.
              За да докажа тезата си ще взема и фотоапарат. Ще стане хубава тема с чисто научна цел
              Мисли за маршрут и дата.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • От: Какво ендуро да избера?

                Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                Ако счупя нещо - купувам ново. За себе си съм убеден, че 125 2Т става за ендуро защото съм го минал този път. До преди година карах КТМ 125 ЕХС, а преди това бях с кросов 125 2Т.
                За да докажа тезата си ще взема и фотоапарат. Ще стане хубава тема с чисто научна цел
                Мисли за маршрут и дата.
                Незнам само от къде ще намеря CR 125 даже не се сещам и от кога не съм виждал такъв мотор,иначе маршрута се казва аматИОрската пътека,но датата е проблем защото времето вече е много променливо и качването по пътеката клони към неуспех,защото когато е сухо е проблем в мокро си нямам и идея как ще е,но все пак проба му е майката.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4139089j.jpg
Прегледи:1
Размер:60.0 КБ
ID:5326476
                Последно редактирано от hristo jivota; 12-12-11, 23:36.

                Коментар


                • От: Какво ендуро да избера?

                  Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                  Ако счупя нещо - купувам ново. За себе си съм убеден, че 125 2Т става за ендуро защото съм го минал този път. До преди година карах КТМ 125 ЕХС, а преди това бях с кросов 125 2Т.
                  За да докажа тезата си ще взема и фотоапарат. Ще стане хубава тема с чисто научна цел
                  Мисли за маршрут и дата.
                  Не е важно дали ти можеш да караш кросов мотор на ендуро трасе, важното е дали той е подходящ за човек, който се качва от Симсон на такъв? Карам мотор повече от 15 години, имах и ЦРФ450Р и за себе си разбрах, че все още не съм готов за такъв тип мотор. И понеже откакто съм в този форум доста хора като Иван Семов са минали, съдейки и по стила му на писане и правописни грешки предполагам е на възраст между малолетие и непълнолетие. Надявам се тези 1800лв. които си заделил са само за мотора, отделно от тях и някой лев за защитната екипировка?!

                  Коментар


                  • От: Какво ендуро да избера?

                    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                    Не е важно дали ти можеш да караш кросов мотор на ендуро трасе, важното е дали той е подходящ за човек, който се качва от Симсон на такъв? Карам мотор повече от 15 години, имах и ЦРФ450Р и за себе си разбрах, че все още не съм готов за такъв тип мотор. И понеже откакто съм в този форум доста хора като Иван Семов са минали, съдейки и по стила му на писане и правописни грешки предполагам е на възраст между малолетие и непълнолетие. Надявам се тези 1800лв. които си заделил са само за мотора, отделно от тях и някой лев за защитната екипировка?!


                    Колеги благодаря за съветите , макар че имам чувството, че някои просто искат да се заяждат отколкото да помогнат, дано да греша де. Гичев кажи ми какъв е проблема да си на 17, а не на 37, в крайна сметка е важно колко си отговорен и колко акъл имаш, и не съди човек по няколко правописни грешки.
                    А за екипировката не се притеснявай. Дори да не ми стигнат парите, се надявам и на нашите да помогнат с екипировката, за Коледа и Ивановден това ще са подаръците

                    Коментар


                    • От: Какво ендуро да избера?

                      Първоначално публикуван от Ivan Semov Преглед на мнение
                      макар че имам чувството, че някои просто искат да се заяждат отколкото да помогнат, дано да греша де.
                      Не се заяждам,темата е,какво Ендуро да избера,и аз ти отговорих кратко и ясно,ако си зададеш въпроса в раздел мотокрос съм сигурен че ще получиш компетентен отговор.

                      Коментар


                      • От: Какво ендуро да избера?

                        Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                        КТМ-а е LC2 и е леко ендуро с не голяма мощност и в сравнение с CR-a е умряло магаре.
                        И двата мотора са ги подмладили с 4-5г.
                        Хондата изглежда по-добре и бих заложил на нея.
                        За тези които смятат, че 125 крос не става за ендуро ще предложа да направим едно екстремно преходче по техен избор и да ми намерят една кросова 125-ка да видим как ще се справи
                        Опааа тук клъвнах и аз Мите давам ти и мотор и пътека избери си дата.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Какво ендуро да избера?

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Опааа тук клъвнах и аз Мите давам ти и мотор и пътека избери си дата.
                          Опа аи ся и аз да се включа малко стига с тея ващи ендураци аз до оня ден като карах цваика чист крост 250 и съм 160 оки. дет съм тръгнал се съм стигнал тъи че момчето да не се притеснява и да си купи туи дет му е на душата HONDA CR

                          Коментар


                          • От: Какво ендуро да избера?

                            Хайде и аз да с включа с мнение!
                            125 кубиков крос не можете да го уплашите с никакви пътеки, НИКАКВИ, особено с бай Димитър на него.
                            Единственото място по трасето което може да го спре, е много стръмен склон, нещо като хил клайминг.
                            Ако изкачването е много дълго, цвайката няма да може да се качи и там за него състезанието приключва.
                            Обаче ако мотора на Христо Живота мине трасето, то и цвайката с Митето ще мине също.

                            П.П. Да, ще грее, ще ври, но ще мине. Това обаче не означава, че става за ЕНДУРО.
                            Ендурото си е за ендуро мотор.
                            Последно редактирано от Chinela; 13-12-11, 18:57.

                            Коментар


                            • От: Какво ендуро да избера?

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Хайде и аз да с включа с мнение!
                              125 кубиков крос не можете да го уплашите с никакви пътеки, НИКАКВИ, особено с бай Димитър на него.
                              Единственото място по трасето което може да го спре, е много стръмен склон, нещо като хил клайминг.
                              Ако изкачването е много дълго, цвайката няма да може да се качи и там за него състезанието приключва.
                              Обаче ако мотора на Христо Живота мине трасето, то и цвайката с Митето ще мине също.

                              П.П. Да, ще грее, ще ври, но ще мине. Това обаче не означава, че става за ЕНДУРО.
                              Ендурото си е за ендуро мотор.

                              Миналата седмица и аз се ПОВОЗИХ с една УЗ 125 миии неее устискаааа едно возине 200лв.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Какво ендуро да избера?

                                Ако пък и пътеката е нещо в стил спри-тръгни или стане тапичка лека тая малка мръсна кросова цвайка съвсем дерт ще й е. Че си зависи от задкормилното устройство така си е ама за някой неща си трябва и по-подходящ мотор.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X