Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Какво ендуро да избера?

    Колеги да попитам за ето тази Ямаха http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...673&f1=details , понеже гледам по телескопите и рамата пише "Beta Yamaha" и един приятел ми каза, че това е някакъв тестови модел на Ямаха. Има ли нещо такова или лепенките "Beta" са си просто лепенки?
    Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
    Ямаха ХТ 600Е 95г.

    Коментар


    • От: Какво ендуро да избера?

      По логото на Бета което аз виждам по мотора си мисля че става дума за Beta tools, а не за Beta motor.Така че едва ли е "тестови модел на Ямаха".
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • От: Какво ендуро да избера?

        Рекламни лепенки на инструменти Beta, нищо повече.

        Това за тестовия модел ми е чудно как му е хрумнало на човек да го каже въобще...)

        Коментар


        • От: Какво ендуро да избера?

          Идиотски ми идва аналогията в IT бранша, където "b"-та е синоним на предварителна версия за тестване на апликации и хардуер и за чистене на грешки

          Коментар


          • От: Какво ендуро да избера?

            И на мен ми прозвуча идиотски това да е тестова версия на мотоциклет, но реших да попитам, все пак човек се учи докато е жив.
            Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
            Ямаха ХТ 600Е 95г.

            Коментар


            • Избор на мотор на 15 години.

              Нов съм в сайта
              На 15 години съм и нямам опит със мотори
              дайте ми съвет за марка и колко кубика ще са подходящи за мен
              Последно редактирано от adidasto; 02-08-10, 22:26.

              Коментар


              • От: Какво ендуро да избера?

                повечето 125 кубикови ендура (пък били дори и четиритактови) са добър начин да почнеш... Марката почти няма значение. Обърни внимание на типа мотор - ендура! Не кросарки - ендура!

                И аз така мисля .Виж това http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=100112 според мен е един прекрасен мотор за начинаещ дори и леко напреднал Аз съм начинаещ и ми е перфектен даже не съм ползвал до сега пълна газ харесва ми ама трябва да се разделям с него поради финансови причини .Успех с търсенето на мотор.

                Коментар


                • От: Какво ендуро да избера?

                  Здр. момчета... искам да Ви попитам дали си заслужава едно моторче. Изпадна ми на оферта Хонда ХР250Р ,година не мога да кажа (според мен е около 95-та като го сравнявам с други) ,но е с 2 дискови и пластмасовия резервоар. Има забележки по боята ,но това за мен нее проблем... иначе мотора не беше пален от 4-5 месеца и след 3-4 ритане запали. Не е регистриран и ми се вижда ,че е изпуснал централния амортисьор (доста е мек и увлича така да се каже). Иначе върви доста прилично ,не мога да го сравня с ЦРФ-а ,но пак си е доволно за такъв мотор Цената е 1000лв. Вие сте на ход... след това аз ще допълвам

                  Коментар


                  • От: Какво ендуро да избера?

                    Двигателят ако работи добре и ако има документи за собственост(фактура, договор),които отговарят на номера на рамата му, цената е повече от перфектна.
                    Забележките ще си ги отстраняваш с времето.

                    Дай снимка.

                    Коментар


                    • От: Какво ендуро да избера?

                      Двигателя работи добре и пали от 1 път като е топъл....Само тази снимка имам и тя е от преди година. Иначе мотора е на един приятел и със сигурност не е краден

                      Коментар


                      • От: Какво ендуро да избера?

                        Ако се откажеш от мотора, дай ми телефон на продавача, ако е удобно?

                        Коментар


                        • От: Какво ендуро да избера?

                          Не мога да ти кажа за модела 95,но имам лични наблюдения върху един такъв от 2000 година,разликата не мисля,че е голяма.Момчето с което карам има такъв,доста добре се справя в гората и по екстримите,малко му е тежък за кантарене,но с по-голям зъбак е идеален.А на този щом му е добре двигатела го взимай,здрави машини са ,а пък и този е на атрактивна цена!Успех.
                          Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                          Коментар


                          • От: Какво ендуро да избера?

                            грабвай го за 1000 лева какво искаш повече боядисай го смени седялката и най-важното амортисьора

                            Коментар


                            • От: Какво ендуро да избера?

                              да.... и аз така мисля, една боя ,седалката ще се оправи ,че е избледняла от слънцето и малко други глезотиики и ще стане екстра. Проблема е че имам други 2 мотора и май ще правя баница... обаче мерак с пара се гаси ,к'во да правиш

                              Коментар


                              • От: Какво ендуро да избера?

                                Здравейте, колеги. Излезе една оферта за сузуки рм 250 . Ходих да гледам мотора. Нямаше никакви течове от масла и др., коловете са добре, запали веднага, само че не държеше оборот и след като загря, уж ги регулира, имаше стегнат вид. Какво ви е мнението за модела като цяло плюсове и минуси, с кое да внимавам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X