Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Това което се натиска от поплавъците и спира притока на гориво.
    Да като се регулира нивото принципно компенсира износването, но не е точно така. Износено ли е не затваря добре и когато има вибрации се налива карбуратора, нищо че нивото ти уж е ОК.

    на всички кейхини е еднакво Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Carbparts-needlevalve-28pwk.jpg
Прегледи:1
Размер:46.3 КБ
ID:5413430
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Това което се натиска от поплавъците и спира притока на гориво.
      Да като се регулира нивото принципно компенсира износването, но не е точно така. Износено ли е не затваря добре и когато има вибрации се налива карбуратора, нищо че нивото ти уж е ОК.

      на всички кейхини е еднакво [ATTACH=CONFIG]499633[/ATTACH]
      Аз му казвам игличка на поплавъка. С времето се износва и карбуратора започва да прелива. Взех си ремонтен комплект с гарнитура, болтчета, тази игличка и тази за шибъра за около 20лв неоригинални и се оправи. Това беше на стария ми мотор DT 125 карбуратор Микуни.
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        ооо я кажете от къде да си закупя таквоз нещо че моята гумичка е износена и дори и прав мотора тече.....
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Ще сменя и тази игличка,но няма да е веднага, поради уважителни причини.И когато има някаква промяна пак ще коментирам.

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            EXC200 може да лети
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Здравейте.. Този мотор KTM 200 EXC много ме кефи и мисля скоро да си купя. Въпроса ми обаче е колко г/д гори ??

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Мразя ги тези КТМи ама пак се сдобих с един.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0476.jpg
Прегледи:1
Размер:212.9 КБ
ID:5416413
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Хаха тея точно и аз ги мразя вече, че 2г и косур се возим с един такъв. Така като гледам си говорим за 250 ехс 2005г . ФМФи, тавички, щуротиики. Честит да ти е. Още по хард пътеки да изкараш с тая кочина и още по-малко проблеми да имаш с нея.

                  Някой да не се засегне като прочете "кочина". Харесвам си ги тея мотори. Всичко е в кръга на шегата.

                  Я кажи какви са ти първите впечатления от мотора? Понеже си карал известно време и новия модел.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                    Хаха тея точно и аз ги мразя вече, че 2г и косур се возим с един такъв. Така като гледам си говорим за 250 ехс 2005г . ФМФи, тавички, щуротиики. Честит да ти е. Още по хард пътеки да изкараш с тая кочина и още по-малко проблеми да имаш с нея.

                    Някой да не се засегне като прочете "кочина". Харесвам си ги тея мотори. Всичко е в кръга на шегата.

                    Я кажи какви са ти първите впечатления от мотора? Понеже си карал известно време и новия модел.
                    Тази сутрин го взех но вече не ми харесва ТМ си е по добър
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Тази сутрин го взех но вече не ми харесва ТМ си е по добър
                      Истинският КТМ е 300.

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Здравейте, искам да благодаря на всички за мненията които изказахте,и най вече на Краси за точният съвет който ми даде. Много съм доволен от резултата след смяната на иглата, има голяма разлика в работа на двигателя, и разхода на гориво ми се струва че намаля, иглата в ктм струва 32лв.

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          Първоначално публикуван от SAINT Преглед на мнение
                          Здравейте, искам да благодаря на всички за мненията които изказахте,и най вече на Краси за точният съвет който ми даде. Много съм доволен от резултата след смяната на иглата, има голяма разлика в работа на двигателя, и разхода на гориво ми се струва че намаля, иглата в ктм струва 32лв.
                          32лв. плюс една бира
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Първоначално публикуван от SAINT Преглед на мнение
                            Здравейте, искам да благодаря на всички за мненията които изказахте,и най вече на Краси за точният съвет който ми даде. Много съм доволен от резултата след смяната на иглата, има голяма разлика в работа на двигателя, и разхода на гориво ми се струва че намаля, иглата в ктм струва 32лв.
                            Браво Цената, на която си я взел от КТМ е доста добра, като се има впредвид, че аз си купих същата от официялния вносител на Кейхин в Германия за 17 Евро... Май съм се попрецакал Но наистина има разлика след смяната.

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              Краси, да ти пратя бирата по еконт за твоя сметка, става ли?

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                не не, ще дойда да си я изпия и да покараме
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X