Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Ботушите се стягат толкова колкото си прецени всеки едни искат по стегнати други ги карат по хлабави така че стягайте си ги по ваша преценка и намотвайте газта

    Коментар


    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Да разбирам ли че Forma не са добри щом за тях не споменавате много(да не кажа хич)
      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
      (А1+)
      О877ООО98О

      Коментар


      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        По принцип важното е да имаш ботуши да ти пазят краката,и да ти няма нищо на тях.Аз карам с O'Neal и пак съм доволен.Важното е да ми пазят краката и глезенитеА те това правят.Вече ако искаш хубава марка ботуши,се насочи към - Alpinestars или Gaerne.


        Поздрави!
        [I]Радослав Димчовски[/I]

        Коментар


        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Първоначално публикуван от motomaniaToni Преглед на мнение
          Да разбирам ли че Forma не са добри щом за тях не споменавате много(да не кажа хич)
          Тони,един от нашите е с FORMA можеж да го питаш за някакви преки впечетления! Но лично моето мнение съвпада с казаното по горе от колегата,мисля че каквито и да са ботушите все ще е по добро от кубинките! Свикнеш ли веднъж с ботушите после с каквито и да е други обувки се чувствам като с балетни пантофи на мотора.

          Коментар


          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Здрасти Иво ,брат ми също е със Форма и е много доволен от всяка гледна точка, но аз искам мнението на повече хора.
            Поздрави.
            MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
            (А1+)
            О877ООО98О

            Коментар


            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Те ме те мен, аз съм с Forma Terrain MX и съм доволен....удобни са, за парите си мисля, че са добър избор, в последно време започнаха да ми изкарват някакви пришки на петата като карам, ама с лепенка се решава въпроса....карам ги вече 3-4 месеца и са ок. Пропускат вода,обаче
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Понеже в раздел купувам/продавам нямам още права ще попитам тука:
                Някой да има ботуши 44/45 номер за около 200 лв(втора употреба)? Или въпреки че ме съмнява някаде в някой магазин да продават евтини(за София)? Ако някой има оферти да пише на email: motocrozz@abv.bg. Извинявам се на модераторите че пускам такъв отговор в тази тема с цел покупка ,но просто ми е зор да си намеря ботуши а за определения за тази цел раздел нямам права..
                [COLOR=RoyalBlue][I][IMG]http://www.pro-manuals.com/images/yamaha_logo-small.gif[/IMG] [COLOR=RoyalBlue]YZ250F 2005[/COLOR][/I][/COLOR]

                Коментар


                • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Аз съм с ботуши на FM и съм доволен. Миналата седмица ако не бяха ботушите, сега щях да съм с гипсов ботуш на десния крак Имат само един недостатък - десния пропуска, левия не

                  Коментар


                  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Аз сега карам с Gaerne GX1 и съм си доволен не пропускат вода

                    Коментар


                    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Първоначално публикуван от krasimoto Преглед на мнение
                      Аз сега карам с Gaerne GX1 и съм си доволен не пропускат вода
                      За момента,че не пропускат - не пропускат,но после гаранция,че ще почнат при всички ботуши е така като са нови.
                      [I]Радослав Димчовски[/I]

                      Коментар


                      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Покарай с Gaerne, и пак ще си говорим
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Най добрите и удобни ботуши поне за мен са Alpinestars - 2009 Tech 10 това е един невероятно удобен ботуш сьщо така има и много хубави отзиви и за Gaerne - 2009 SG-12 според мен това са наи добрите ботуши Тук в тази тема прочетох доста мнения но е много важно и колко пари можиш да оделиш Поне при нас има едно правило относно екипировка винаги копуваме най високият клас

                          Коментар


                          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Първоначално публикуван от MONI RACING TEAM Преглед на мнение
                            Най добрите и удобни ботуши поне за мен са Alpinestars - 2009 Tech 10 това е един невероятно удобен ботуш сьщо така има и много хубави отзиви и за Gaerne - 2009 SG-12 според мен това са наи добрите ботуши Тук в тази тема прочетох доста мнения но е много важно и колко пари можиш да оделиш Поне при нас има едно правило относно екипировка винаги копуваме най високият клас
                            (+1)
                            [I]Радослав Димчовски[/I]

                            Коментар


                            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              ако тука е мястото искам да попитам-като нося обикновенна обувка номер 43 кой номер крос ботуш ще ми е подходящ.благодаря
                              HUSGVARNA 630 SMR
                              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                              Коментар


                              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Ако носите обувка 43 ботушьт трябва да бьде с един номер по голям

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X