Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Аз карам с Gaerne Cypher,не много време някоко месеца но това са ми наи-удобните ботуши карал сам и с някои др и за мен това са ми наи-удобните същевремено са мн здрави и не пропускат вода изобщо освен ако не ми стиген водата до над коленете!
    [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

    Коментар


    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Някой може ли да ми каже W2 дали са добри аз поне до сега не ги бях чувал.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • Кои ботуши да избера

        Бихте ли ми помогнали кой от двата чифта да избера.Кои са по- добри според вас.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Колега като ги гледам май нямаш голям избор на тази цена който и да вземеш все тая.
          Answer - 2009 Fazer Boots-89.99 долара
          MSR - 2009 VX1 Boots-89.99 долара
          Цените са в Америка тук не знам колко са. А ти от каде ще ги купуваш?Щото и аз съм за нови ботушки.

          Коментар


          • До: Кои ботуши да избера

            Първоначално публикуван от galin_54 Преглед на мнение
            Бихте ли ми помогнали кой от двата чифта да избера.Кои са по- добри според вас.
            Я виж снимките, ти виждаш ли някаква разлика между 2та ?
            по-добре си купи ботуши от фирма която произвежда ботуши а не от фабрика в китай която прави 20 марки, в реалност напълно еднакви.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: Кои ботуши да избера

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Я виж снимките, ти виждаш ли някаква разлика между 2та ?
              по-добре си купи ботуши от фирма която произвежда ботуши а не от фабрика в китай която прави 20 марки, в реалност напълно еднакви.
              И аз не виждам разлика, така че взимай по-евтините! Китайците правят и добри неща, докато не пробваш не може да се каже как е!
              КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

              Коментар


              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Дайте съвет. Избрал съм си три модела ботуши и не мога да избера, като цена са относително сходни но като издръжливост и удобство ??? ще ви моля да споделите ако сте ги ползвали
                1.FORMA DOMINATOR MOTOCROSS MX TECH BOOTS
                2.ALPINESTAR TECH 3 BOOTS
                3.Fox Racing Comp 5 Boots

                Коментар


                • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Колега според мен съм ги наредил от най доброто до най лошото ти си преценяваш

                  1.ALPINESTAR TECH 3 BOOTS
                  2.Fox Racing Comp 5 Boots
                  3.FORMA DOMINATOR MOTOCROSS MX TECH BOOTS

                  Коментар


                  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Моля,за съвет.От ALPINESTAR кой модел да избера.Tech 3 или 7.Цената показателна ли е за качествата на ботушите.Tech 3 се води за начинаещи,или по-точно entry-level racers.За 7-ма серия четох,че се използват някои технологии от 10-та.Съжалявам ,ако звуча неграмотно,но нямам никакви впечатления от тази марка.Очаквам съвети,защото мой приятел е в Англия още 2 дена и трябва да му поръчам по-скоро.Благодаря на всички,отзовали се.
                    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                    Коментар


                    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                      Моля,за съвет.От ALPINESTAR кой модел да избера.Tech 3 или 7.Цената показателна ли е за качествата на ботушите.Tech 3 се води за начинаещи,или по-точно entry-level racers.За 7-ма серия четох,че се използват някои технологии от 10-та.Съжалявам ,ако звуча неграмотно,но нямам никакви впечатления от тази марка.Очаквам съвети,защото мой приятел е в Англия още 2 дена и трябва да му поръчам по-скоро.Благодаря на всички,отзовали се.
                      7 е повече от 3, това се учи в 1клас...
                      Седмица разбира се, аз съм опитвал почти всички Алпинастар и сега съм се спрял на 7-цата.

                      Коментар


                      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Чинел,благодаря за съвета.Много се надявах точно ти да отговориш,защото прочетох че имаш такива,даже 2 различни модела.Едни за всеки ден и друг за мокро,ако не се лъжа.Еееееееее,чак сега се сетих-завърших 1-ви клас отдавна и явно съм позабравил някои важни неща относно числата.Малко ме е срам,но минаха доста години от тогава.Поздрави
                        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                        Коментар


                        • Мото Облекло

                          Здравейте от скоро карам 2Т мотор и съм фен на off road-а но имам малко запитване ботушите как трябва да седят малко по-стегнати или по-отпуснати. Надявам се не съм объркал мястото за темата.

                          Коментар


                          • До: Мото Облекло

                            Както се чувстваш по-добре. Ако са ти малко по-стегнати е малко по-добре , но трябва да е за кратко време, иначе ако правиш по-дълги преходи ги стягай както ти е най-удобно.
                            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                            Коментар


                            • До: Мото Облекло

                              Мерси много

                              Коментар


                              • До: Мото Облекло

                                Малко по-свободно защото при всяко каране може да ти се надуят леко краката, в смисъл, че от карането ти ги натоварваш и те имат нужда от малко свободно място.
                                Последно редактирано от Chinela; 28-04-09, 21:34. Причина: Правопис.
                                ONLY 4x4

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X