Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
    Магазини Ендуро 042644131 звънни и питай 0898324523 този е на магазина в София
    Точно те нямат. Мерси все пак.



    Както и да е проблема се реши по съвсем друг начин. Купих си ботуши. Съвсем случайно попаднах на един стар познат. Споделих му душевните си терзания и той ми вика ела в нашия магазин ве. Отивам и гледам, че няма Гаерне, но пък открих нещо значително по добро. Вземи ми вика тия FM ще останеш доволен. Гледма ги аз с едно пренебрежение, но за да не го обидя взех, че ги разгледах. Оказаха се доста качествени, като изработа. Сериозна работа. Обадих се на един бивш състезател по мотокрос и той ми вика веднага ги взимай ще останеш доволен. Чак пък веднага... помислих си аз, но все пак се заинтересувах. Обух ги и О, ЧУДО !!! Това са най удобните ботуши, които някога съм пробвал. Апропо тия дни пробвах всичко, което се продава във Варна, дори и модели, които не са ми по джоба. ФМ-ките ми стоят изляти по крака и не ми убиват никаде. Толкова стъбилни и стегнати ги чувствам, че направо се кефя. Забравих и Гаерне и чудо. Ще чакам аз цял месец. Веднага ги купих. Сега съм с тях за да ги раздвижвам. Направо са трепач. По-са ми удобни от Сидито, а и по-сигурно се чувствам. В неделя ще има тестдрайв и ще ви споделя. И снимков материал ще има. Тези ботуши за мен лично са откритието на годината. В момента съм с едно перманентно глупаво изражение на лицето. Толкова съм щастлив. Като малко дете. Благодаря ви на всички за помощта.
    Последно редактирано от SAMURAI; 26-11-08, 19:50.
    "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

    Коментар


    • #77
      До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Gaerne са цървулите из между всички ботуши.Единствено по кофти от тях са Кубинките.Аз карам с GAerne,и цял живот няма да си простя,че се прекарах толкова жестоко.Преди това смених,няколко чифта и май най доволен съм от Fox.Според мен за тези пари си търси втора ръка и ще си намериш нещо уникално.Не се прекарвай като мен.

      Коментар


      • #78
        До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        1) Колега сдържай си езика малко моля. За втори път се отпускаш.

        2) GX1 номер 46 ги имаме на склад, черни, обади се утре - София Моторс, тел 02 957 12 46 или 0885 165 050, ще ти ги пратят по куриер с наложен платеж.
        1) Това ме трясна като гръм от ясно небе. Опаааа, то на вън валяло. ХАХАХА. За какво сдържане на какъв език става дума, че не мога да вдена? Че и за втори път. Кога е бил първия?!? Не съм псувал. Държа се доста благоприлично. Не съм влизал в пререкания с никой. Или може би имаш пред вид дето нарекох държавицата на*рана ли? Еми сори, ама аз не съм виновен, че тя си е такава. Добре де ще се перфразирам да звуча по-културно. Замествам думичката на*рана с думичката наакана, или накъкана, или оцапана. И на мен не ми харесва но такава е. Кво да се прави? Апропо, по-тактично би било подобни забележки да се правят на лично съобщение. Бих го уважил немедлено и бих си взел бележка. Не съм на 12г. да ме поучават публично. Подобно отношение накърнява достойнството ми неимоверно. Доста кофти за човек, който по никакъв начин не го е заслужил. Както и да е. В знак на добра воля, ще се постарая да не ползвам въпросната думичка и ще я замествам с по-лицеприятни синоними. Нямам нищо против забележки на лично съобщение. Ще се съобразявам с тях стига да са основателни и ще вземам мерки.
        Без лоши чувства. Мерси.

        2) Благодаря за готовноста за помощ. Оценявам жеста и бързата реакция, но видях поста ти твърде късна и вече си купих ботуши, обаче не съжелявам. Както казват хората всяко зло за добро. Кой знае може пък нещо друго да си купя от теб. Аз по принцип брич и фанелка трябва да си купувам, така че... Винаги можем да завъртим някоя сделка. Само пари да има. ХАХАХАХА Ти имаш ли сайт? Дай линк ако имаш. Може пък да си харесам нещо лачено. ХИХИ
        "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

        Коментар


        • #79
          До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Последния пост си беше за раздел бисери
          Колега ще ти се да са цървул Гаерне. Запази някаква сериозност все пак. Кой модел караш ? По мярка ли са ти ?

          А Samurai на теб - честито за ботушите, но как може да ти е виновна държавата за това че няма твоя номер ботуши в магазина ?!? Псуваш ли я също така когато вали дъжд ?
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #80
            До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Незнам кой модел точно са.От най евтините от 360 лв.По мярка са ми,запазвам сериозност и продължавам да твърдя,че са най кофти ботушите с които съм карал.Съжалявам. Далеч съм от мисълта да се заяждам.Просто изразявам мнение.

            Коментар


            • #81
              До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Несъм носил никога гаерне, само съм обувал, но като си пъхна крака вътре все отнякъде ще ме натиска или обива дори и доста по голям номер да е от моя, а крака ми нито е особена форма нито е широк или крив. Мои приятели който носят гаерне също имат претенции към конфорта особено ако се кара цял ден. Струва ми се че формата им е прекалено прибрана към крака и затова се получава така. Най удобния ботуш който някога съм пробвал а и от повече от година нося е alpinestar, просто маратонка, няма такъв комфорт за крака. Единствения недостатък на алпината е че езика е неопренов и минава вода през него а гаернето е с някакво гумирано покритие, затова си взехам и едно гаерне за мокрите месеци, кво да се прави
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #82
                До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                ...
                А Samurai на теб - честито за ботушите, но как може да ти е виновна държавата за това че няма твоя номер ботуши в магазина ?!? Псуваш ли я също така когато вали дъжд ?
                Мерси. Знаеш ли к'ви са яки човек? Направо са супер. Не мога да намеря снимки да ви ги покажа. Много искам да се изфукам, че ще се пръсна от радост. А държавата не съм я псувал. Само я охарактеризирах, като оцапана, ама с по подходяща думичка ХИХИ. Ами как може в тая държава да не можеш нищо да си купиш без да чакаш поне месец? Почти за всичко се чака. В нормалните държави отиваш на магазина и купуваш, а тук отиваш, ядосваш се и в най добрия случай чакаш, защото има случаи в, които и да чакаш пак няма да стане. Е, кажи ми сега, че не е за ядосване. Абе както и да е... На кой му пука ве човек? Ти знаеш ли какви яки ботушки си имам и как им се кефя? Ква държава, кви пет лева? Аз си имам яки ботушики вееееееее. Аре да идва по-бързо неделята да ги пробвам, че няма да мога да спя.

                П.П. А, аз утре ще ги закарам в офиса да се похваля на колегите нищо, че хал хабер си нямат от мотори.
                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                Коментар


                • #83
                  До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Дам алпинстара са си удобни и товае. Може би най добрите ботуши. дори и без себел чорап да ги караш пак не убиват от никъде. Обаче са си като кофи за вода. През езика през отдушниците а бе отвсякъде.Обаче влезе ли вода си остава вътре не се изтича и това ако не е непромокаемост
                  Мисля на мойте да им сложа пробка на подметката да ги източвам.
                  Честито за ФМ-а това си е марка и то никак не лоша. Една каска ФМ е виновна за здравината на главата на брат ми И от тогава я уважавам много тая марка.
                  KAWASAKI Let the good times roll

                  Коментар


                  • #84
                    До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    О, аз забравих да се похваля за най важното, а именно цената. Струват 170 еуро, което е равно на 340лв без доставката до БГ. С доставката отиват на 380лв. А на мен ми ги дадоха за 280лв. чипак бърсак новички. Добре, че имам много познати и все се ореждам по тънката лайсна. С останалите парички 50лв + още 40лв за бог да прости си купих нови Очила Прогрип. Те пък кви са якиии... no fog, light senzitive, UV protection, селикон на ластика и не на последно място пъпки за плаки. А, да забравих. Цвета им е карбон. Нали в горския студ само гъзарията може да те стопли.
                    Последно редактирано от SAMURAI; 26-11-08, 22:13.
                    "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                    Коментар


                    • #85
                      До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
                      О, аз забравих да се похваля
                      Ти си луд бе братче.Ти направо си превъртял от щастие.Цар си на късият разказ.Пробвай се някъде,като рекламен агент,ще просперираш.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Ти си луд бе братче.Ти направо си превъртял от щастие.Цар си на късият разказ.Пробвай се някъде,като рекламен агент,ще просперираш.
                        Присмял се хърбел на щърбел
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #87
                          До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Присмял се хърбел на щърбел
                          Аз че съм превъртял съм превъртял,ама май никога не съм се радвал така Може да ми изтриете последните няколко поста,че бая оспамихме темата.Абе от къде идва тая дума "Спам" много ми е странна.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Аз че съм превъртял съм превъртял,ама май никога не съм се радвал така Може да ми изтриете последните няколко поста,че бая оспамихме темата.Абе от къде идва тая дума "Спам" много ми е странна.
                            ето оттук идва
                            хайде чети че почвам да трия

                            Терминът Spam (Спам) произлиза от името на консерва със свинско (SPAM), произвеждана в САЩ, която е била евтина и се е харчела много след Втората световна война. Тя е била силно рекламирана в миналото и се превърнала в нарицателно за агресивно рекламиране. В днешно време терминът спам (spam) означава използването на среда за електронни комуникации (Интернет) за масово изпращане на нежелани съобщения. Обикновено жертвите се атакуват чрез електронните им пощи. Това води до тяхното препълване с ненужна информация и е изключително неприятно. Изпращането на спам съобщения се прави с цел да се спечелят бързи пари и е незаконно в по-развитите държави (най-вече в САЩ). Спамването може да се използва за разпространение на зловреден код, за phishing измами и др.
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #89
                              До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Айде трий че напълнихме темата със консерви със свинско
                              Хахахахахаааааааа че свършиха ли се българските думи че започнахме да използваме американски.Е сега вече разбирам израза как ще ги стигнем американците:Ами със "Спам"

                              Коментар


                              • #90
                                До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                ВитлиемоФ, твойте постове не са никакъв СПАМ.
                                Те са си чисто и просто РУСЕНСКО ВАРЕНО.

                                И за да не съм голословен по темата аз също като Краси карам с Алпинастар 6 и 7.
                                Шестицата ми е за всеки ден, но седмицата ползвам само когато вали защото пропускат вода много по-малко от 6-цата.
                                Също така седмицата е с много удобна подметка, все едно съм с маратонки.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Chinela; 27-11-08, 08:40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X