Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    ВитлиемоФ, твойте постове не са никакъв СПАМ.
    Те са си чисто и просто РУСЕНСКО ВАРЕНО.

    И за да не съм голословен по темата аз също като Краси карам с Алпинастар 6 и 7.
    Шестицата ми е за всеки ден, но седмицата ползвам само когато вали защото пропускат вода много по-малко от 6-цата.
    Също така седмицата е с много удобна подметка, все едно съм с маратонки.
    Абе аз се чудя защо не можах да го стигна Чинела а то било заради Алпинките.Много бягат да знаете.

    Коментар


    • #92
      До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Аз съм с Tech3 ендуро подметката, защото има и новата приличащи на маратонка, и по комфорт не са по зле от 6-ца и 7-цата
      Прикачени файлове
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #93
        До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        "Честито за ФМ-а това си е марка и то никак не лоша. Една каска ФМ е виновна за здравината на главата на брат ми И от тогава я уважавам много тая марка."[/quote]

        "FM Helmets" и ботушите "FM" нямат нищо общо освен абривиатурата, двете имена са собственост на различни фирми.
        Поздравления за ботушите със здраве да ги изношиш, а на брат си акйи да не пада на каската- по удобно е да падаш на з......
        [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

        Коментар


        • #94
          До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          здравейте а да попитам как се перат ботуши,до сега все с меглио ги пръскам и с четка от вътре ама не ме остройва,в пералня ния чукури не съм ги слагъл ако може предложения и начини от по вещите от тоя спорт благодаря

          Коментар


          • #95
            До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Първоначално публикуван от ДОБРИН Преглед на мнение
            "
            "FM Helmets" и ботушите "FM" нямат нищо общо освен абривиатурата, двете имена са собственост на различни фирми.
            Поздравления за ботушите със здраве да ги изношиш, а на брат си акйи да не пада на каската- по удобно е да падаш на з......
            Сега ти си в грешка. Аз съм оня с ботушите, а брата дето паднал на каска е брат на друг човек. Същия, който припозна марките.
            Мерси за поздравленията.
            "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

            Коментар


            • #96
              До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Аз съм с такива


              За цена незнам защото са ми подарък. Иначе вече са ми супер удобни, защото в началото като не бях всикнал нищо не усещах, нито скорости, нито спирачка (все пак са ми първите ботуши). Обаче сега без тях просто немога
              [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

              Коментар


              • #97
                До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Е то като се е тръгнало така, нека и аз да си кажа мнението.

                Аз карам с Moose мисля че модела се казва M1.

                В началото и на мен ми бяха неудобни за носене и нямах никакво усещане с тях, но това е разбираемо.Малко са ми тясни в пръстите като че ли.Понякога десният ми обива малко над глезена (посредата между глезена и коляното).Като за цената си и като за първите ми ботуши съм доволен.Все пак в началото не се хвърлях на много скъпи модели.Пропускат си вода ама после пазят топличко вътре.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #98
                  До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Аз съм с Tech3 ендуро подметката, защото има и новата приличащи на маратонка, и по комфорт не са по зле от 6-ца и 7-цата
                  Аз си купих тези с подметка като на маратонка - модела е същия като на снимката, но все още не съм карал с тях и не мога да дам отзиви. Не знам дали няма да е проблем липсата на металния кант на пръстите, защото четох, че някой от колегите тук го ползват за смяна на скоростите, когато са изправени на мотора и съм сигурен, че е по-удобно като свикнеш.
                  Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    SAMURAI, в кой магазин във Варна продават ФМ? Аз също съм от Варна, но не бях засичал никъде. Ама и скоро не съм ходил да гледам заради контузията де. Както и да е, преди месец два взех една ризница на ФМ, по стечение на обстоятелствата още на първото излизане с нея я пробвах и то доста сериозно...останах много доволен от нея...ботушите са ми Гаерне, попринцип съм много доволен от тях, но тогава не успяха да ми спасят крака...ама с който и да говоря, падането беше такова, че с каквито и ботуши да бях пак щеше да се счупи, така че не виня ботуша, а себе си.

                    Коментар


                    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Нормално. Все пак костите не са от стомана. Както казваше един стар хитрец -Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Добре, че поне се регенерира. То иначе за 5 стотики нямаше да струва. ХАХАХА Колко е прав.
                      Магазина от който купих ФМ-а е КРИСГРУП. Ако се спускаш от КАТ на долу, на първия светофар завиваш в ляво. Не след дълго от лявата страна ще видиш един двуетажен магазин с големи витрини и паркинг пред него. На витрините има изложени коли, АТВ-та и мотори.Това е той. Проблема е, че аз купих единственния чифт, но те могат да доставят с поръчка. Дано съм ти бил полезен.
                      Оздравявай бързо.
                      "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                      Коментар


                      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Имал съм: "Oxtar", "Alpinestars" - 8, "Sidi Crossfire", "Gaerne SG 10" и "Acerbis".
                        За издържливост: Gaerne - 3 сезона. Alpinestars - 2 сезона.
                        За сигурност: Gaerne, Alpinestars, Sidi Crossfire.
                        За удобство: Alpinestars, Sidi Crossfire, Gaerne SG 10.
                        За непропускваемост: Gaerne SG 10 (далеч над всички), Sidi Crossfire, Alpinestars.

                        Oxtar и Acerbis никъде не коментирам, тъй като бяха най-лошите ботуши, които съм имал !
                        Още веднъж подчертавам, че на сезон карам между 10 и 15 хил.км.

                        В момента "хитът" в Ендурото е Gaerne - то, следвани от Alpinestars !

                        Впечатленията ми са само от тези марки, които съм употребявал и нямат нищо общо с комерсиални подбуди !!!
                        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 03-12-08, 22:52.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          В интерес на истината Витлиемов може би донякъде е прав! Когато си избирах ботуши , пробвах SG10 и се чувствах като че ли съм обул холандски налъм. Бяха доста ръбести и ме убиваха навсякъде. Решението е просто-неопренов чорап.За съжаление се усетих късно!
                          Иначе бях доста впечатлен от изработката , материалите и дизайна (нямам в предвид красотата , а неща като протекция,щраймери,подметка и т.н.).
                          Да не забравяме все пак, че едни ботуши могат да се оценяват по доста критерии:
                          -протекция
                          -удобство
                          -водонепропускливост
                          -качество на изработка
                          -дълговечност
                          -наличие на резервни части
                          -и т.н.
                          така че да се каже "Не са ми удобни и за това са цървули",не е много коректно.
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Според мен повече от две години не може да се карат.То зависи кой колко кара,но не им е малко блъскането и при мен за една година замязват на гъз.То направо ако са на две години не са за показ,да не говорим че ще са и изпокъсани.Сега карам с Гаернре и са що годе добри ама предните ми бяха Сетъп и ми бяха много дървени.

                            Коментар


                            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Аз карам с ботуши ONeal M-10,и са ми много удобни,отначало ми беше,много голямо терсене но вече си карам супер с тях.Дори бес тях ме е страх да карам.
                              [I]Радослав Димчовски[/I]

                              Коментар


                              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Аз в момента карам с Gaerne GX1 и съм доста доволен !
                                Доста са меки , удобни и след като излизах няколко пати направо се сраснах с тях ... това са най удобните ботуши които съм обувал и са перфектни за Ендуро ( за крос може би нестават) Качеството им на изработка е страхотно, но нека не забравяме, че доколкото знам Gaerne са единствената по-голяма фирма доказала се на пазара, която запазва производството си в Италия , което допълнително оскъпява стоката , но въпреки това цената си е доста конкурентноспособна .......
                                Като ги сравнявам с предишните ми ботуши Thor Quadrant които бяха твърди, огромни ( в сравнение с тези ) , неудобни... С тях така и неможах да свикна ... Сега след като си взех тези се чувствам като новороден...

                                Като цяло съм фен на Sidi но поне за момента не мога да си ги позволя...
                                SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X