Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
    Ето с това се набръмчах днес и аз. Добри ли са или не, тепърва ще установявам...

    [ATTACH=CONFIG]355781[/ATTACH]
    И аз такива си купих без да разбирам и проучвам. Оказа се, че са доста добри и откъм водонепромокаемост. Пък и цената им не е лоша за качеството, което предлагат. Веднъж закъсах в една рекичка и мина доста време докато пропуснат вода, горе-долу 1 минута, а водата беше над глезена.

    Коментар


    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?


      При едно падане, незнайно как, май се закачи в степенката, тази част от ботуша, оградена с червено остана в гората. Докато се усетя и вече бяхме далече и нямаше как да се върна да я търся. След издирване на такава резервна част част се оказа, че няма откъде да си я набавя. Ако някой има идея откъде мога да си купя тази пластмаска нека сподели или пък ако някой има такива ботуши за изхвърляне, от които да може да се набави малкото пластмастче да драсне един ред. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:greact.JPG
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5334633

      Коментар


      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        От скоро карам с AXO BOXER ,за 200 лв. ги взех.Доволен съм.
        Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

        Коментар


        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
          Въпреки че моделът е показан още 2007 година,аз чак сега попаднах на него.Освен напълно обновената си форма,ботушките са напълно и пластмасови и най-интересното нещо което ме впечатли е,че частта от подметката която контактува със степенката,е сменяема(на винтове).Ако някой има впечатления,нека ги сподели,но имайки в предвид цената от 559 евро,не мисля че ще се намери такъв.













          Има има ботушите са пълно дърво.В кал не можеш да стоиш на краката си

          Коментар


          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Ботушите Скот от поне една година в Испания струват 220 евро.И да ви кажа че си приличат много със сабото тези дървените обувки за ходене.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Колеги и аз май ще сменям ботушките, и след като се разделих със старите ми съм се насочил към този модел http://www.flyracing.com/moto/race-w...verik-mx-boots
              Цената на която идват е доста добра и това е един от основните фактори при избора ми.Ако някой има лични наблюдения над този модел ботуши, нека пише
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Първоначално публикуван от asenzdravkov Преглед на мнение
                ...В кал не можеш да стоиш на краката си
                Имам такув проблем с gaernie 12.
                Много са удобни но в кал не стават. Към кой модел да се насоча, може и в същия клас.
                Дори ме осени идеята при обущар да си имплантирам едни подметки Вибрам.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                  Колеги и аз май ще сменям ботушките, и след като се разделих със старите ми съм се насочил към този модел http://www.flyracing.com/moto/race-w...verik-mx-boots
                  Цената на която идват е доста добра и това е един от основните фактори при избора ми.Ако някой има лични наблюдения над този модел ботуши, нека пише
                  Ботушите са вече при мен, така че остава времето да се оправи и да ги тествам.Ако някой се интересува от този модел ботуши, нека пише да обменим опит
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Ботушите са вече при мен, така че остава времето да се оправи и да ги тествам.Ако някой се интересува от този модел ботуши, нека пише да обменим опит
                    Колега да ти са честити новите ботуши и със здраве да си ги ползваш.....................
                    От къде си ги поръча и колко пари ти излязоха с доставката? Иначе на визия са доста яки, но как ще се държат на полеви условия ще чакаме да пишеш впечатления..............

                    Коментар


                    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Имам такув проблем с gaernie 12.
                      Много са удобни но в кал не стават. Към кой модел да се насоча, може и в същия клас.
                      Дори ме осени идеята при обущар да си имплантирам едни подметки Вибрам.
                      Tова са ботуши за каране на мотор,не за туризъм.Аз мисля че SG12 са най-добрите ботуши за нас,и мога да кажа че са много висок клас протекция.
                      На бая народ са спасили краката от трошене.
                      Ама кво ти пречи да си лепнеш нещо грайферно отдолу като се лискаш!!!

                      Коментар


                      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Tова са ботуши за каране на мотор,не за туризъм.Аз мисля че SG12 са най-добрите ботуши за нас,и мога да кажа че са много висок клас протекция.
                        На бая народ са спасили краката от трошене.
                        Ама кво ти пречи да си лепнеш нещо грайферно отдолу като се лискаш!!!
                        Като карам, добре ама като бутам... Ще лепна нещо грайферно!
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Привет, Колеги
                          Някой карал ли е с такива - http://bobimx.com/231-Gaerne-G---FORCE.html (не правя реклама на сайта) ? Споделете мнение -добри ли са ( чел съм, че марката е добра), удобни ли са и имат ли добра протекция ? Ботушите няма да се използват по състезания.

                          Коментар


                          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Първоначално публикуван от Enduroyz Преглед на мнение
                            Привет, Колеги
                            Някой карал ли е с такива - http://bobimx.com/231-Gaerne-G---FORCE.html (не правя реклама на сайта) ? Споделете мнение -добри ли са ( чел съм, че марката е добра), удобни ли са и имат ли добра протекция ? Ботушите няма да се използват по състезания.
                            Мога, да ти кажа, че са изключително леки, при газене в дълбока вода пропускат малко, шевовете са вътрешни. За протекцията - нямат шарнир !
                            Non scholae sed vitae discimus.

                            Коментар


                            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Благодаря за отговора, но искам да попитам, че несъм наясно тва шарнира тая металната пластинка отпред ли е ?

                              Коментар


                              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Не, шарнира се намира скрит в ботуша, ботушите, които го притежават са с по-добра протекция, но за сметка на това са по - тежки и по - неудобни за вървене.
                                Някой пробвал ли е новите модели на Fox ? Смея да твърдя, че са ги докарали на външен вид
                                Non scholae sed vitae discimus.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X