Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    И аз ги взех от Еди мото но на много яка промоция за 290лв

    Коментар


    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Само да вметна, че има два модела Форма Доминатор.Предполагам и на различни цени и за това може би се получават големите разлики в цените ви.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Моите са forma dominator ТХ,не знам какви други има.

        Коментар


        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Има форма доминатор комп и доминатор ТХ, като комп е по-високия клас така като гледам според цената, но ТХ е на добра цена.

          Има и Форма Доминатор ТАС който пък са за супермото.
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Аз карам с Alpinestar tech2, в началото мислех, че ще имам проблеми с тях заради височината но след, като покарах малко установих , че имат и доста предимства. Например могат да се сложат по големи наколенки без да се нарушава комфорта при каране . Глезенът не е по малко защитен от колкото при Tech 3 ,а и кракът е по подвижен като цяло. Лошото е не добрата защита на прасеца и това, че се пълнят с вода при почти всяко преминаване през река.

            Коментар


            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
              Има форма доминатор комп и доминатор ТХ, като комп е по-високия клас така като гледам според цената, но ТХ е на добра цена.

              Има и Форма Доминатор ТАС който пък са за супермото.
              Единствената разлика между доминаторТХ и комп. е, че последният има гел чорап, който лично на мен не ми беше много удобен и затова си взех без чорап...Иначе не бих си купил пак такива ботуши,прекалено са грапави и твърди от вътрешната страна и правят яки "даруги"по мотора...
              Последно редактирано от viki terzieva; 01-02-10, 15:22. Причина: Неизползване на главни букви в началото на изречението

              Коментар


              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?



                аз от няколко месеца карам с АХО, супер са удобни за мотоkрос не са като на MSR MXT с които имаш чувството че имаш две отляни павета на крака
                тънки са, усещат се много добре скоростите и цената която ми предложиха беше много добра, нямам какво друго да кажа освен че съм много доволен от тях и ще си ги карам докато не се разпорят
                след това мисля да се насоча към Alpinestars Tech [:
                SUZUKI RMZ 250

                Коментар


                • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Аз пък съм много доволен от Alpinestar Vector имам и форма доминатор тх и те не са лоши но алпинестара си е ендуро ботуш а форната крос
                  [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

                  Коментар


                  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Какво бихте казали за Raytek/XVR Outback
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Тества ли ги вече
                      [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

                      Коментар


                      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Предлагат ми ги в един магазин,но нямам представа дали са добри,в смисъл здрави все пак пари ще се дават.

                        Коментар


                        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Първоначално публикуван от Static Преглед на мнение


                          аз от няколко месеца карам с АХО, супер са удобни за мотоkрос не са като на MSR MXT с които имаш чувството че имаш две отляни павета на крака
                          тънки са, усещат се много добре скоростите и цената която ми предложиха беше много добра, нямам какво друго да кажа освен че съм много доволен от тях и ще си ги карам докато не се разпорят
                          след това мисля да се насоча към Alpinestars Tech [:
                          колко парички даде за тях?
                          на сушата и град помага

                          Коментар


                          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Аз карам с Alpinstars Vector вече две години , много удобни .

                            Коментар


                            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Искам да попитам няки от колегите,понеже става въпрос за ботуши.Кара ли някой с термо чорапи и имали ефект от тях лятото в жегие.
                              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                              Коментар


                              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Първоначално публикуван от cardin Преглед на мнение
                                И аз се чудех за едни ботушки Форма ама ТХ без чорапа че ги има на промоция 292лв от 449лв. Ама като прочетох тая тема за Форма много не се говори а като за по евтинки Gaerne GX1 и Gaerne Cypher.
                                Та между Gaerne GX1 или Gaerne Cypher и Forma Dominator TX кое е по добро според вас.


                                А ще можеш ли да кажеш каде я има тая промоция че см заинтересован да си взема едни

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X