Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Трети чифт Форма,сега съм с по-горе споменатите,еми добри особено на тази цена,не пропускат вода,удобни са,водят се висок клас защита,целите са "пластмасови". Само вътрешноста е от кожа/изкуствена ест/, шарнирен глезен против усукване,още по-дебела подметка от предните ми,имам си и силикон за конците, ама честно до сега съм мазал само веднъж ботуши с него
    Последно редактирано от viki terzieva; 29-12-09, 18:42. Причина: правопис

    Коментар


    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      ...Единственият проблем при тия ботуши е, че са много грапави от вътрешната страна...За два месеца каране така си издрах всички видове пластмаси по мотора, все едно е каран десет години... И най-вече гумената част на филтърната кутия от лявата страна толкова се протърка, че още малко и ще стане дупка...
      Последно редактирано от viki terzieva; 29-12-09, 18:41. Причина: пунктуация

      Коментар


      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Аз карам само с Гаерне и съм много доволен , сега съм с SG12
        [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
        "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
        [/SIZE]

        Коментар


        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Днес разгледах ботушите при Еди и си харесах Forma dominator tx обче без чорап за 290.Какво представлява този чорап пречи ли да се кара без него и въобще добри ли са тези ботуши.

          Коментар


          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
            Днес разгледах ботушите при Еди и си харесах Forma dominator tx обАче без чорап за 290.Какво представлява този чорап пречи ли да се кара без него и въобще добри ли са тези ботуши.

            Този така наречен "чорап" хич не е чорап,ами си е една цвичка през която ти дишат истинските чорапи или казано краката ти в тях,и е малко "по-комфортно" с него....ест ,че може да се кара без него,а това дали са добри,ще разбереш като си ги купиш/или премериш/,а за тая цена нямат прецедент в момента,аз си взех един чифт ама мисля да взема и още един....

            Коментар


            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Честита нова година.В Севлиево при БОБИ МХ в момента има SG12 два чифта на няколко карания на цена 450лв. Има и две мостри на Гарне за модел 2010 45 номер на цена 330 лв. Единия чифт го тествах много е удобен но за жалост ми стиска на прасеца ,бивш любител тежкоатлет съм.Сега карам с SG12 ,а те наистина са класика.

              Коментар


              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                NIKE направиха ботуши за Джеймс Стюард, явно комерсиализацията в Америка е над всичко.



                http://www.motocrossactionmag.com/ME...0F2E1EAF08B7A6
                Последно редактирано от Краси; 07-01-10, 11:22.

                Коментар


                • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  От скоро карам с ботуши BMW GS-2 страшно удобни са като ги обух за пръв път имах чуството че са правени за мен. Е малко им е кофти цената ама си заслужава.

                  Коментар


                  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    NIKE направиха ботуши за Джеймс Стюард, явно комерсиализацията в Америка е над всичко.



                    http://www.motocrossactionmag.com/ME...0F2E1EAF08B7A6
                    Хм, приличат ми на някаква лайт версийка азиатско производство ботуши. Нямат нищо общо с протекцията на SG12 примерно, което си е ботуша на ботушите
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Оказа се че Найк повече от година правят разработки за AIRMX ботушите, но не със Стюард а със Райън Дънджи !

                      Според статията целта е да се създадат ботуши, много леки и конфортни, с минимално съпротивление при движение на крака и с максимално усещане за спирачката и скоростите.

                      А това при суперкроса е от огромно значение, незнам колко хиляди пъти се премества лоста на скоростите и натиска спирачката, да не говорим колко прецизно и точно трябва да е това.
                      Единственото което ме притеснява чисто визуално е защитата, но може би леко са я пренебрегнали за сметка на функционалността и търсенето на най-добрите постижения.

                      Ето и самата статия и един рекламен клип.
                      http://espn.go.com/action/fmx/news/story?id=4808722

                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        В мотокроса и фреестайла много не се набляга на защитата,те и без това някои карат само с един ботуш,тук там някой с костенурка или наколенки,каската и яката са задължителни но останалото не,защото те като падат падат хубаво и трайно,демек или се почупват макар и със всичките му неща по тях,или е само с натъртвания без нагръдник,наколенки и налакетници,че дори и със ботуши като се изтряска някои от фреестайла пак се натрошава,та затова си мисля че за нас в ендурото е много по важна протекцията,защитата да не пуска вода и много други,ние не летим скокове от по 10м и горница,та повечето фирми си правят ендуро екипировка,и кросова,не трябва да ги месим и бъркаме,едната ест я олекотяват и е от тънка материя,другата е водо,вятъро и тн устойчива,та и тези галошки които са пуснали НИКЕ,те са си леки и удобно но за мотокрос,там няма каманаци и прочие и не са за нас

                        Коментар


                        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Аз карам с Forma Dominator и съм много доволен от тях.Само че ако някой от вас си ги купи, да не забрави да залепи винтчето показано в червено, защото в противен случай от вибрацийте ще падне а мисляче имаше само 1 резерва.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Да и аз имам същите и в магазина ме предопредиха да го залепя.
                              А ти от каде си ги купи?

                              Коментар


                              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                От Edi moto за 620 лв май,някъде там бяха, а сега ги има само за 449 лв. !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X