Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Промоцията беше около Коледа/Нова година, поне аз тогава си ги взех от Еди мото. Сега не знам дали съществува тази промоция, защото май беше до изчерпване на количества.
    Последно редактирано от viki terzieva; 25-02-10, 19:49.

    Коментар


    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Колеги,някой да е чувал нещо за марката NOVOGAR,и ако да, с какви впечатления е останал?

      Коментар


      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Аз съм с Forma Dominator и са доста удобни, за сметка на това са са добро "водно охлаждане" почти няма случай да се прибера със сухи крака.
        Някой спомена по-назад в темата за неопренови чорапи. Може ли повече инфо -помагат ли срещу мокренето, не се ли износват (протриват) бързо от вибрациите. По разни сайтове съм виждал и туристически Гор-текс чорапи, някой има ли опит с такива?
        Има и едни "гети" за мокро време, слагат се върху ботушите, но май няма да са много трайни в гората.

        Коментар


        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?







          Това са ботушите, с които карам само половин сезон и външно са перфектни Много съм доволен, с изключение на това,че при преминаване на водни препятствия пропускат вода Бих си купил нови, същата марка, ако има модел, подобрен в това отношение Тогава тези бих ги продал
          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

          Коментар


          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Здравейте колеги ! Тия дни си Взех ботуши Fox F3 . Сложих ги и малко ми е странно с тях , но голямото притеснение ми е, че скоростите не мога почти да ги качвам нагоре. Правя почти шпиц, за да подпъхна ботуша отдолу. Вдигнах лостчето на скоростите , но пак същото. Та.... да не би ново лостче да трябва ? Ако някоЙ е имал сходни проблеми да помага
            Последно редактирано от viki terzieva; 25-02-10, 19:48. Причина: правопис

            Коментар


            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Чак ново лостче ми се струва доста краино.По-добре регулираи пак лостчето както пише по "книжките" и си раздвижи ботушките да омекнат малко.Аз също в началото имах проблеми с усета, но след като омекнаха ботушките (не са фокс) нямам проблеми и даже дори като седна на мотора по маратонки или обувки и се чувствам неловко и мотора ми се струва странен.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Аз карам с O'Neal и за сега съм доволен.
                Следващите ще са Fox или Alpinestar Tech .

                Коментар


                • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  А попринцип превключването с металната пластина на върха на ботуша ли става, защото да се пъхне ботуша под лостчето си е мъчение да не кажа невъзможно

                  Коментар


                  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Металната пластина е вид протектор от евентуален удар на кракът с твърда повърхност.Трябва да си надигнеш лостчето още нагоре.
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Вдигнах лоста на скоростите , но се опира в пласмасофия капак и пак не може да се пъхне ботуша .... та само може се бутат скоростите с металната издатина .

                      Коментар


                      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Ами ако само това ти е варианта и не ти е проблем карай така.
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          За ботушите с чорап има еди модел доста икономичен и с добри показатели на марката W2 Elite тук при нас се появяват на оферти по 100 евро,или другия вариант е Alpinestars Tech 8 но разликата в цената е почти тройна,но за сметка на това са доста добри.Аз имам в момента Alpinestars Tech 7 и да ви кажа зор видях докато ги направя по меки,това и е и кусура.Имам и ботуши за триал на марката Alpinestars те са най удобните ботуши които съм имал някога.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            W2 ботушите са пълен кенеф. Късат се като вестник. В момента нашето момче Петър Петров кара с такива, защото клубът му има договор с тях и просто следя как за 2 месеца почна да кара с втори чифт, защото първият стана на нищо. 100 евро е нищо за ботуши, ама 3 години по 100 евро е ебаси скъпият наем
                            Последно редактирано от viki terzieva; 27-02-10, 13:31.

                            Коментар


                            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              bobimx ще споделиш ли информация относно новия модел на Гаерне : Gaerne G_React ? Кога да го очакваме, цена, предимства, недостатъци и т.н.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Боби, като гледам клиентелата във форума, се съмнявам да продадеш много от тези, които са по 300 евро. Затова съм ги посочил като икономичен модел , и ставаше въпрос за ботуши с чорап. Никой разумен човек няма да си купи ботуши като тези и да си мисли, че си е взел най-доброто за 100 евро. Тук при нас в момента дрехите са ги намалили на 50 процента и гледам неща в БГ, които са многократно по-скъпи от тук.

                                Давам пример панталон и фланелка на Трой Лии. Не се сещам добре, но май ги платих на 40 евро двете неща.

                                Друга оферта - ботуши и каска Ацербис 150 евро.Кога ще го има това в БГ
                                Последно редактирано от viki terzieva; 27-02-10, 13:31.
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X