Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

    Първоначално публикуван от <<<djLuxeon>>> Преглед на мнение
    Здравейте! Понеже още си скатавам пари и не съм си взел мотор реших щом след след като си купя мотор няма да ми останат много пари като за начало мисля да си купя една каска още преди да съм се качил на мотора да се уча да карам. И за ботуши и каквато и да е друга екипировка парите няма да ми стигнат мисля да видя някой кубинки или нещо такова за каране щото се пак и това си е някаква защита може и да е минимална, но е някаква.
    Пич, и аз имам подобни проблеми. Купих си мотора, добре че имам каска от колелото. Но си имам списък подред по важност: каска, ботуши, ръкавици, наколенки, броня. Не съм събрал за ботуши и сега ще карам с тези за пистарката, ама пак е нещо. Иначе преди си бях купил едни за ендуро по погрешка, дето нямаха хубава кора на петите. Един път кво се хлъзнах така ме прасна мотора по петата, че ме боля половин година. Та си мисля, че по-добре да си купи човек нещо на старо, ама да е истинско. Иначе съм 100% съгласен с пианско-мотористката сентенция, че екипа вдига 10 коня. Като съм с екипче и ми е спокойно и си ръчкам иначе се чувствам като гол

    Коментар


    • #77
      До: Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

      Каската задължително тпябва да я имаш, кубинките са по добре от маратонки.Докато си купиш ботуши карай с кубинките
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • #78
        До: Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

        Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
        Каската задължително тпябва да я имаш, кубинките са по добре от маратонки.Докато си купиш ботуши карай с кубинките
        Напълно си прав,за каската.
        [I]Радослав Димчовски[/I]

        Коментар


        • #79
          От: Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

          Даже мога да дам пример един ден с един приятел, решихме да караме.
          И нали тръгваме към гората и ни беше топло и бяхме без екипировка и както е от асфалта и влизаш по черня път в гората аз влизам в черня път и скачам от едно скокче и паднах в един коловоз тАка че няма шега с тес работи

          Коментар


          • #80
            От: Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

            Аз знам за един случай,може би рядко се случва но е факт,та момчето си карало винаги без екип и веднъж пада така че ръчката някакси се забива в гръдния му кош и познайте-умира по път за болницата!!!Така че с Екипировката НИКЪКВА шега!!!По добре да се омеришеш на пор и да си добре,отколкото да се омеришеш два метра под земята!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X