Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо трябва да караме с предпазна екипировка!!!

    Няма лято няма зима екипировката си е екипировка. Не трябва да се прави компромис с нея. Днес ти е топло си без бутуши утре ти е топло си без ризница, третия ден ти е топло ама на екстензията. Там определено е много топло лятото
    Иво Георгиев
    Gworkshop

  • #2
    е то ние като караме без екипировка не го дваме много хард като мислим да караме по екстрмно се екипираме здраво
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

    Коментар


    • #3
      Някой път и разходките на които си решил да не даваш газ, са доста опасни ,всяка разходка в един момент си се превръща в яко каране и тогава стават най-кофти инцидентите,а когато и не си екипиран както трябва става още по-зле.
      Димитър Пенев

      Коментар


      • #4
        така е прави сте , маи вече ще почвам да се екипирам дори и като ходя за хляб
        Последно редактирано от Димитър; 13-02-07, 12:37.
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • #5
          Не си прави майтап с това нещо. Най-безобидното каране може да ти навлече доста неприятности. Като например аз излизам от къщи наскоро точно след дъжд. На първото завойче така се лизнах по асфалта,че ти е бедна фантазията. Добре че се бях подготвил преди това.
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #6
            И много хубаво си направил ,че си се подготвил..
            Точно преди година направих същото ...при -1 градуса и мокър асвалт бях решил да правя супермото..

            Изкъртих се направо...а бях с едно леко яке уж да ми е по-леко...нали си бях казал да не давам газ....така се увлякох,че хай-сайда беше много лош...

            счупена ключица...от липса на търпения я травматизирах още преди да е зарастнала напълно..сега си чакам като пич + влагам в екипировка.

            няма леко...излезе ли се на черно..няма леко..увлича се човек малко или много...

            Коментар


            • #7
              Ами какво да ви кажа , аз до скоро имах само каска и като съм падал все съм се разминавал да не чуе дявол ... сега вече е различно , даже се расвам като се екипирам защото изглеждам като рицар
              И помежду другото това не е тема за екипировката
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                .. а иначе лятото наистина си е самоубииство с цялото обурудване , ти ще умтеш от жега а не от падане за лятото само ризница и каска нищо друго ( даже и без бутуши ) . пък и както каза Даниел ние сме си Луди Глави
                Ти сам я започна
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • #9
                  Да така е Съжелявам
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #10
                    Re: сливница офф роуд

                    лелее
                    сега видях че на снимките си с маратонки.спирай скоците -докато не си вземеш що годе някакви ботуши ..

                    Коментар


                    • #11
                      Re: сливница офф роуд

                      Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                      лелее
                      сега видях че на снимките си с маратонки.спирай скоците -докато не си вземеш що годе някакви ботуши ..
                      И аз съм на това мнение. ЗА КАКЪВ OFFROAD МИ ГОВОРИТЕ, ТА ВИЕ НЯМАТЕ ДОРИ И МИНИМАЛНАТА ЕКИПИРОВКА !!! Вземете се в ръце момчета, ще си навлечете беля на главата. Искате да ви вземат на сериозно, но като гледам не полагате никакви усилия.
                      Иво Георгиев
                      Gworkshop

                      Коментар


                      • #12
                        Re: сливница офф роуд

                        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                        лелее
                        сега видях че на снимките си с маратонки.спирай скоците -докато не си вземеш що годе някакви ботуши ..

                        Първо това ми направи впечетление като гледах снимките.

                        И аз като бях на вашите години въобще не се заслушвах в съветите на по големите, но това си има цена и сега си я плащам.
                        Не повтаряй грешки които можеш да избегнеш, екипа е на 1-во място, това което правите си е чисто самоубийство, трябва да стане бела за да ни повярваш. Прин нас точно това стана Една секунда невнимание цял живот смърт. Не се шегувам въпроса е по-сериозен от колкото можете да си представите.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: сливница офф роуд

                          днеска с милен обиколихме почти сички патеки. а утре 4е си зема апарата да напраим малко снимки !!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: сливница офф роуд

                            Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
                            Искате да ви вземат на сериозно, но като гледам не полагате никакви усилия.
                            Не мисля че точно екипировтата създава добрия моторист , тя просто предпазва от по сериозни нараняваня и дори смърт . Мисля че тя задаължително и все пак мога да кажа че не трябва да подценявате някои които просто няма средства да си вземе екипировка .
                            Ако точно това трябва , за да ни вземете на сериозно даи да си продадем моторите и да си купим екипировки пък вие ни взимайте на сериозно
                            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                            Коментар


                            • #15
                              Re: сливница офф роуд

                              Когато правиш компромис със здравето си, проявяваш неуважение към теб самия. Не очаквай да имаш уважението на останалите, след като сам не полагаш достатъчно грижи да осигуриш елементарна предпазна екипировка. Най - малкото, вместо тези кецове едни войнишки кубинки пак ще свършат по-добра работа. И когато си вземе подходящи ботуши, тогава да скача. Не си мислете, че хората си говорят ей така, защото няма какво да правят...повечето от тях ( в това число и аз) са допуснали грешката да направят компромис и резулата не е закъснял. Аз докато си чаках ботушите да дойдат от щатско, толкова добре се подредих със 60 килограмов мотор, че още ми държи влага. И пак леко ми се размина. Не си търсете оправдания, а търсете начин да си осигурите необходимото.
                              DCRT®

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X