Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за: Husaberg Fc550

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мнения за: Husaberg Fc550

    Колеги искам да ви попитам този модел на Хусаберга дали ще кара доста време или са еднодневки http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...008&f1=details Прочетох доста коментари и все още се чудя да го взема ли там е работата че ако са като хусварните да няма части за тех тога сии ..... мамата за мощноста няма да говорим ако е на някой от форума нека ми пише на лично
    Айде със здраве.

    Коментар


    • #62
      От: Мнения за: Husaberg Fc550

      Като искаш такава бруталност, защо не си вземеш 540SXS. Ще имаш и фактори окачване и евтини части.
      Във форума се продаваше един такъв на около 4к.
      Карал ли си подобни мотори, това е една доста екстравагантна мощност, която може да ти изиграе лоша шега.
      Иначе и аз си падам по големите кубатури, кефа да имаш запас от мощност във всеки един момент е страхотен, но трябва да си доста прецизен с дясната китка.
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #63
        От: Мнения за: Husaberg Fc550

        Еми такъв съм карал ии проблема при мен беше,че съм малко палав в рачичките и раздавам доста газ иначе и 250 2 такт карах но този ми се стори малко по предизвикателен като че ли и ми харесва повече затова питам как стоят нещата иначе при този просто избухването на мошността е уникално това най ме привлече мен

        Коментар


        • #64
          От: Husaberg

          Привет,
          Може би стара тема но си купих Husaberg FE 501. Възмойно е да е бил и твои
          Проблема е че съм зле с ENG а всички упътвания за мотора са на Английски. Ако все пак имаш малко свободно време ми пиши някои ред кое на колко време се прави или понен нещичко от къде да го подхвана. Иначе на вид го докарва.

          Коментар


          • #65
            От: Husaberg

            Първоначално публикуван от Noax Преглед на мнение
            Привет,
            Може би стара тема но си купих Husaberg FE 501. Възмойно е да е бил и твои
            Проблема е че съм зле с ENG а всички упътвания за мотора са на Английски. Ако все пак имаш малко свободно време ми пиши някои ред кое на колко време се прави или понен нещичко от къде да го подхвана. Иначе на вид го докарва.

            Щом не разбираш, го караш на майстор Н е толкова сложно. А относно Хусаберга, Дай малко инфо, какъв е проблема, в какво се изразява.Какво конкретно те интересува ..... а съм сигурен, че малко работа с транслейта, няма да ти навреди. Като за начало, смени всички течности, масла, обслужи окачването и спирачките, за да знаеш , че може да разчиташ на мотора! Май трябваше да започна с екипа, но предполагам, че щом караш такъв мотор, си имаш. Сменяй маслото, редовно и слагай качествен бензин! Мотора ще те очарова, ако го поддържаш

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X