Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за: Husaberg Fc550

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за: Husaberg Fc550

    Видях този модел на Хусаберг в действие и да ви кажа честно ....
    Тази машина ми се видя истински звяр... видях разни спецификации в интернет но са за 2002-ра модели.. а този май е 2001 (според продавача).
    Ще ми е интересно ако някой изкаже мнение за тази моторетка.
    Изводи си правя от гостуващите Австрийци, че тази марка не е лоша и то изобщо щом повечето от клуба бяха с такава марка мотори
    Как върви въпроса с частите, защото съм чел мнения от типа "части бол" но дали е така всъшност.....
    С нетърпение ще следя темата

    Ето и снимки на самия мотор:



    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    аз лично ходих да гледам подобен и много ми хареса,НО частите много скъпи трудно се намират поръчки чакаш с месеци,но като изключим всичко останало са супер.НО все пак си задай въпроса като австрийците ги харесват толкова защо не са популярни и използвани у нас.
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      а между другото каква е цената на показаният модел
      MG RACING

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
        а между другото каква е цената на показаният модел
        Цената е 4500 лв. а модела е 2001-ва
        Колкото до това защо не са популярни... незнам може би защото има марки като Хонда, Ямаха, Кавазаки и т.н....
        Никой не би искал да рискува всеки бара на сигурно и малко по малко все пак рекламата си прави своето
        Ако все пак частите са на достъпни цени спрямо другите марки и има начини за доставка а моторетките са супер не виждам причина да не се разпространят.. просто трябва да се вкарат 30-40 бр. в България (дори толкова малко според мен е достатъчно) и ако са добри ще се разбере.. но при положение, че мотори от КТМ, ЯМАХА, ХОНДА и т.н. са още в малки количества не виждам причина тази марка да не е назад....
        Българина тепърва започва да се ослушва околко новите мотори и да проявява интерес към ендуро-то ... макар че модела не е Ендуро но друг беше въпроса
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          точно това имах предвид че е крос и поддръжката на такъв мотор не е евтина,
          MG RACING

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
            точно това имах предвид че е крос и поддръжката на такъв мотор не е евтина,
            Ако питаш мен, като цяло карането на мотор не е ефтино, но това е друг въпрос
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              във старият форум емаше описани плюсовете и минусите на тези мотори,но сега старите теми не излизат,ако ги изкараш от някъде ще научеш повече
              MG RACING

              Коментар


              • #8
                във старият форум беше с заглавие кой кара хусаберг.дано да ти помогне
                MG RACING

                Коментар


                • #9
                  Ей сегинка ще проверя.... информацията, която аз намерих беше за модели 2002 и нагоре... в сайта пишеше, че имало както с 4 така и с 6 скорости.. сега ще проверя и в стария форум..
                  Мерси много !
                  Продължавам да следя темата с огромен интерес
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    помогаме с каквото можем
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #11
                      За съжаление видях няколко мнения, но явно се говори само за ендуро варианти, а никаде не се виждат мнения за кросовите модели...
                      За най-голямо съжаление темата към края се е разводнила и се е изместила в съвсем друга насока...
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        има хора дето разполагат с пари и такива дет разполагат с много пари ама ко си истинск моторджия и ти се отдава спорта си тарсиш спонсори монсори и така иначе така пари на вятара да даваш щот може за един ден да направиш щети за полвината мотор колкото струва и после нема го плащаш ти то тва е като професия за повечето апак за нас обикновените хора дет тарсиме се ефтино и здраво то такова чудо няма караме с квот разполагаме иначе тоя Хусаберг кво да ти кажа ми звер направо де да имам такав сега какт ми се кара матор свестен то и моя не се оплаквам от него ма тои не е пригоден за такива деиности иначе става де ма за кво да го мача тои е 170 кила с пален резервар и е 350 кибика и по кви патеки го качвам не е истина ма то и аз се мача а па то с тва каде да се мачиш то е кат стрела нагоре после разправят че не моиш да караш ми яла се качи и ти на моя па караи екстрем де да имам и аз мотор 100 кила 400 кобика макар че и 200 кила да е ваобще няма да ми пречи но да е с повече мощност че моя види зор е не много но почти на по страмни патеки иска само 1ва ра рва е кво да ти кажа мисля че тоя спорт е за таква хора дето могат да си позволат поддражката на такова чудовище аз дет на моя даже не сам го карал на ремонт и мисля да попитам моя ''спонсор'' дали ще ми отпусне за ремонт малко пак и за екипировка кво да ти говора даже каска нямам ми ко падна по тежко макар че сам падал с 10км и сам си жулил главата яко в тревата то тогаз едно куче малко ме постресна и така мамата си е таковало та си мисла ко изкарам някав лев и по нататак бая по нататак да си зема и аз такова някво чудовище щот знам за кво става вапрос вече почти за сичко знам и онзи с оня доминатор че няма значение каде го кара гледа един са реже такав и вика тоя му давам само 200 та метра и после ми диша праха отзаде нема значение каде даже и предната гума му е за асфалт а па задната е като асфалт гладка па то няма и значение от мотора и малко ся да се извина за офф топика де ама то трябва тва да се знае щот имаш ли пари кефти скоци кеф ти и сичко падания фарляния нлево на десно и така после само отиваш и сменяш и пак го почваш пак аз се чуда как да си паза мотора и каде да не го карам и кат кажа е..л сам го ша го троша и после кво да карам дядовия ли и за тва трябва да помисли човек ама то и вие си го знаете де така че които има пари знае какво да купува има бая неизвестни марки за България още дет на картинка ги гледам само така че секи си прави сам сметка с кво разполага то е по добре по принцип за балкана едно жигули и друго не ти трябва де аз сам убеден че са кат танкове и тва е от мен надявам се никои да не се сарди за нищо от тва дет писах тва е моито мнение по темета Перфектен е мотора
                        [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

                        Коментар


                        • #13
                          Частите за "берга" са скъпи и трудно се намират,но за сметка на това той се чупи постоянно.Не се сещам за някой който кара Хусаберг и да няма постоянно проблеми.Сервзния интервал е в часове, иначе двигателя се цепи за 10 мин.Този мотор изисква НЕПРЕСТАННО обслужване.Иначе като тегло/мощност няма кой да го бие-104 кг и към 70 кс(не съм сигурен).Качвал съм се на кросовия вариант и мога да кажа че е страшно дръглив-даваш газ и все едно есплодира,направо ти къса ръцете.Определено не е за ендуро.Спирачките са много добри.
                          offroad фен
                          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                          Коментар


                          • #14
                            А, изобщо има ли представителство на Хусаберг в България или не ? И ако няма къде е най-близкото представителство и как се набавят изобщо частите ?
                            Ще се радвам ако попиташ колегите си Гълъбине относно този въпрос
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Гълъбин Преглед на мнение
                              Иначе като тегло/мощност няма кой да го бие-104 кг и към 70 кс(не съм сигурен
                              е то тва ако не ти скаса рацете та кое тоне мой да се кара като ендуро то само салта ще правиш с него апак и аз неска гледам тука в Хисаря нещо се подготвят имаше поне 10 мотора малки и големи на пистата много яки един КТМ направо не мое го видиш как минава по пистата
                              [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X