Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си го кажем откровено

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да си го кажем откровено

    И накрая да си го кажа откровено...догодина сина си няма да го пусна да кара,ако ще и пет мотора да му предложат.
    Няма да го правя златна кокошчица за някой,защото точно заради такива си отива мотокроса в нашата държава.Няма да си трепя детето за кефа на някой.
    И не само той...колко покрай него вече казаха,че няма да се състезават догодина....
    [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
    [/URL]

    Коментар


    • От: Да си го кажем откровено

      Някой да знае повече подробности ?
      http://www.btv.bg/sport/motorni-spor...ikletizam.html
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • От: Да си го кажем откровено

        Нищо ново...всяка година едно и също по едно и също време
        [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
        [/URL]

        Коментар


        • От: Да си го кажем откровено

          Този сценарий го знаем, вече няколко години.

          Коментар


          • От: Да си го кажем откровено

            Аз искам да се включа с мнение по темата от миналата година,спорът за спонсорството и така на татък.И аз съм сигурен,че това дете е голям талант,то се вижда.Изобщо не е правилно това,че преди последното състезание са му взели мотора,но не мисля,че проблемът са скъсаните ръкавици дето мама ги споменава постоянно.Та те струват 20 лева,не струват двеста я.Ако се опре пак до тях,пишете ми на лични и ще му изпратя на малкият ми адаш три,четири чифта,за повече не ми позволява заплатата.Аз му пожелавам успех и дано не се отказва от спорта за такива дреболии.
            Beta 450 RR-Factory
            0039 3206052599

            Коментар


            • От: Да си го кажем откровено

              Едно ша ви кажа аз сега,боли го Богдан газъ че се пишат тези неща за него на дали знае изобщо че има и такъв форум.Много от нещата са верни и за Краузерите и за световните титли и за какво ли не.Паричките ги взеха тогава от комунистите станаха монополи на един спорт и сега това са плодовете на това което те градиха години.Няма федерация или по точно има но тя работи само за нея,всички са недоволни никой не казва нищо публично.От 15 години гледам как е в Европа и се опитвам поне малко да сравня неща с тези в Бг и не става.Няма такава дивотия никъде по света.Дори и Богдан да се махне в което се съмнявам на дали ще се оправят проблемите на мотокроса или каквото и да е .Ебати държавата как не се спря да се краде просто не е истина ,до кога не знам.А може да се живее и с много по малко.Единственото което ви остава е да търпите това което е и нищо друго.Аз отдавна спрях да се занимавам с това карам си моя мотор и не мисля за федрации и други такива фантазми.Темата е безкрайна както и лъжите и измамите .Питам се аз защо тогава когато всички знаят кой какъв е какво е откраднал или взел скрил защо не го кажите в очите на тези хора да ги заболи или можеби наглостта им е толкова голяма че няма граници.
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • От: Да си го кажем откровено

                Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                Едно ша ви кажа аз сега,боли го Богдан газъ че се пишат тези неща за него на дали знае изобщо че има и такъв форум.Много от нещата са верни и за Краузерите и за световните титли и за какво ли не.Паричките ги взеха тогава от комунистите станаха монополи на един спорт и сега това са плодовете на това което те градиха години.Няма федерация или по точно има но тя работи само за нея,всички са недоволни никой не казва нищо публично.От 15 години гледам как е в Европа и се опитвам поне малко да сравня неща с тези в Бг и не става.Няма такава дивотия никъде по света.Дори и Богдан да се махне в което се съмнявам на дали ще се оправят проблемите на мотокроса или каквото и да е .Ебати държавата как не се спря да се краде просто не е истина ,до кога не знам.А може да се живее и с много по малко.Единственото което ви остава е да търпите това което е и нищо друго.Аз отдавна спрях да се занимавам с това карам си моя мотор и не мисля за федрации и други такива фантазми.Темата е безкрайна както и лъжите и измамите .Питам се аз защо тогава когато всички знаят кой какъв е какво е откраднал или взел скрил защо не го кажите в очите на тези хора да ги заболи или можеби наглостта им е толкова голяма че няма граници.
                По добре немога да го кажа,БРАВО.Погледнете им само сайта(не е редактиран от някой си декември 2010г.) но това може би е най-малкия проблем,лошото е,че хората изнемогват и са на път да се предадът като виждат какви ла-на се забъркват.

                Коментар


                • От: Да си го кажем откровено

                  Евала министерства и федерации
                  http://www.btv.bg/video/1711689029-Izvajdat_ni_ot_svetovniya_shampionat_po_motokros_i_supermoto.html


                  Извадка от Wikipedia:
                  Мотокросът е състезание с мотоциклети в пресечен терен. ....
                  ....В България този спорт е силно развит. В България се намира най-добрата писта за мотокрос в Света.

                  Как така? - би попитал един първокласник
                  Последно редактирано от Jister; 27-01-12, 00:21.

                  Коментар


                  • От: Да си го кажем откровено

                    Спокойнооо,.....Бат Бойко още не е разбрал?!!!

                    Ще намали някой друг километър от магистралите и ще плати.
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • От: Да си го кажем откровено

                      Това положение с парите всяка година се пренатяга малко в повече

                      ...а за Бойко не знам, след това освиркване в зала Армеец, не знам с какви очи ще гледа вече на мотокроса ...
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: Да си го кажем откровено

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Това положение с парите всяка година се пренатяга малко в повече

                        ...а за Бойко не знам, след това освиркване в зала Армеец, не знам с какви очи ще гледа вече на мотокроса ...
                        Еми ще гледа да се отсрами....впрочем след това пак ще си продължи да бъде освиркван!
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: Да си го кажем откровено

                          Поредната лъжа на Богдан , той поръчва , а друг трябва да плаща , а ако някой иска да организира състезание , трябва да му се плати на него.
                          България може да бъде извадена от световният шампионат , но причината е съвсем различна. За да бъде признат родният ни шампионат и родната ни федерация , трябва да се проведат минимум пет състезания от републиканското първенство , тези състезания за които Богдан иска да му се плаща. Ако се проведат по-малко състезания , шампионата и федерацията ни не се признават от световната федерация , и нашите състезатели нямат право да карат в световния и европейският шампионати. Ето така се унищожава Българският мото крос.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Да си го кажем откровено

                            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                            Поредната лъжа на Богдан , той поръчва , а друг трябва да плаща , а ако някой иска да организира състезание , трябва да му се плати на него.
                            България може да бъде извадена от световният шампионат , но причината е съвсем различна. За да бъде признат родният ни шампионат и родната ни федерация , трябва да се проведат минимум пет състезания от републиканското първенство , тези състезания за които Богдан иска да му се плаща. Ако се проведат по-малко състезания , шампионата и федерацията ни не се признават от световната федерация , и нашите състезатели нямат право да карат в световния и европейският шампионати. Ето така се унищожава Българският мото крос.
                            Много си прав.

                            Коментар


                            • От: Да си го кажем откровено

                              Много точно казано от моторІмен - един поръчва и се бие в гърдите, а друг трябва му плаща сметките.
                              Поредния платен сценарии на Богдан в медиите.
                              Както си нае хора в Арена Армеец да освиркат Бойко, така си наема журналя да бръщолеват глупости.

                              Коментар


                              • От: Да си го кажем откровено

                                Ей , закани се и ще го направи т'ва нещо тоо малоумник(сори ама едва се сдържам) , най-вероятно знае какви са условията , и умишлено ги нарушава , така ще постигне целта си... а относно новините , аз лично отдавна не им обръщам никакво внимание , разбрал съм че са кръчмарски оркестър-плащаш и ще ти пеят квото поискаш , в доста случаи се преувеличава , дава се лъжлива информация, и са средство на властта за манипулиране на простолюдието!
                                "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X