Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си го кажем откровено

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да си го кажем откровено

    Първоначално публикуван от m.x.t Преглед на мнение
    Какво значи няма да ни огрее? Вие до сега взимали ли сте пари от там?Състезания ще има нали все пак ги плащат организаторите.
    хаххаах мале как прозвуча,все едно съм гушнала едно милионче от там.не,една стотинка не сме взели,само 504 лв от точките 2009 година.имах предвид,че всички сме едно цяло,затова написах няма да ни огрее,все пак състезателите са федерацията.това са думи на богдан,заради олимпиадата тази година ,държавата няма да даде пари.
    [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
    [/URL]

    Коментар


    • От: Да си го кажем откровено

      Федерация ще има помнете ми думите няма да се оставят нещата така не съм сигурен в това, но имам
      предчувствие относно състезатели и състезания е имало винаги и ще има винаги това няма нищо общо с федерацията
      малко ме притесняват някой изказвания за получените пари от реклама и ефирно време и какво ли още не
      отделно парите от държавата за миналата година МИРИШЕ много тази история но да оставим това времето ще покаже кой
      прав кой крив.

      Ей това е истината момци за нашата мила родина >

      http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4566351

      никой не може да ме обеди в обратното на вълкът затова му е дебела козината
      защото си върши работата сам помислете много върху тези думи и се стегнете и заемете с работа
      празни приказки не са нужни а действия.

      Коментар


      • От: Да си го кажем откровено

        Месецът почти изтече,какво става с бъдещето на мото спорта в частност мотокрос и ендуро? Ще има ли в Севлиево кръг от световното по мотокрос?

        Коментар


        • От: Да си го кажем откровено

          Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
          Месецът почти изтече,какво става с бъдещето на мото спорта в частност мотокрос и ендуро? Ще има ли в Севлиево кръг от световното по мотокрос?
          И аз като теб, чакам някой да внесе малко светлина по въпроса. Нали Богдан каза, че срока, който им дали на БФМ да плати бил до края на миналия месец.....
          Според мен или са им дали пари и вече няма за какво да реват или всичко в БФМ отива на изуй гащи.
          MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

          Коментар


          • От: Да си го кажем откровено

            Очаквайте в най-скоро време интервю с Богдан, че и мотокроса в Поморие наближава

            Коментар


            • От: Да си го кажем откровено

              При условие,че минаха първите състезания с българско участие-Иван Петров,Георги Гочев,а да не забравяме и Печето,това означава,че са им извадени лицензи и явно пари са преведени към FIA.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • От: Да си го кажем откровено

                Честит Празник скъпи сънародници не исках да отварям нова тема затова го слагам тук в темата "Да си го кажем откровено"
                защото съм откровен и прям човек с принципи и достойнство. Да ни бъде честит този празник и да се позамислим малко какво
                е той за нас и какво биха казали нашите възрожденци ако ни погледнат сега в днешно време. Биха ли се зарадвали или упреквали
                замислете се малко те са го казали или показали ние само трябва да го следваме.
                Аз само едно добавям :


                СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

                ГОРД СЪМ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !!!

                Коментар


                • От: Да си го кажем откровено

                  Честит празник на всинци Ви Българе . И да го доказваме през годината .Честито.

                  Коментар


                  • От: Коко Куманов в МХЗ на Световното

                    Нещо ново около Коко!? Май трябва да го прослушаме тия дни

                    Коментар


                    • От: Коко Куманов в МХЗ на Световното

                      За съжаление няма да кара тая година.

                      Коментар


                      • От: Коко Куманов в МХЗ на Световното

                        Защо и откъде имаш информацията?

                        Коментар


                        • От: Коко Куманов в МХЗ на Световното

                          Информацията ми е от него,а защо то е ясно.Няма мотор,средства,и т.н!!!

                          Коментар


                          • От: Коко Куманов в МХЗ на Световното

                            Ееех мама му стара, абе защо всичко се сговнясва с този спорт. Ако това наистина е вярно, че Куманката няма да кара тази година, крайно време е някой да яде бой.
                            Ами то наистина шибана федерация, шибани закони, защото сме шибан народ наистина.....няма по търпеливи от нас Българите за съжаление.
                            Да вземат и да дадат по аренда трасетата в Севлиево и Троян на някой да ги посади с картофи.....абе нямам думи..
                            MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                            Коментар


                            • От: Коко Куманов в МХЗ на Световното

                              Не само,че няма да кара,ами не иска изобщо да гледа и състезания тая година.

                              Коментар


                              • От: Коко Куманов в МХЗ на Световното

                                Все едно слушам сина ми,Христос каза,че не иска и да стъпва да гледа мотокрос .С голямо съжаление и сина ми няма да кара тази година.
                                Съжалявам и за Коко,но така е по-добре отколкото да се мъчиш с нищото да направиш нещо.
                                [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
                                [/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X