Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
    GP Chekoslovaqia 1 Rangelov 2 Boven 3 Jobe 4 Falta 5 Hudson 6 Moiseev
    Тук ми направи силно впечатление Генади Моисеев че е на 6то място,четох една статия че Руският отбор е бил задължен от мотоциклети КТМ с които са жънели успех след успех да преминат на ЧЗ и въпреки всичко това е страшно добро място.

    Коментар


    • #92
      От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

      И Кавинов , и Фалта , и Мойсеев са били с ЧЗ , това трябва да е 1980г. Но Мито ми е разказвал , че тези ЧЗ-та , са нямали нищо общо с наще , окачването , карбуратора ,ауспуха , запалването са били други , били са по-добри мотори от Хускварна , дори Мойсеев е карал някакво ЧЗ , с централен амортисьор , и водно охлаждане. През тези години всеки от първите 6-8 състезателя , е можел да победи , почти не се е случвало някой да спечели и двата манша.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #93
        От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

        Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
        И още една новина...С радост искам да ви цитирам отговора до мен, който получих днес от предаването:Благодарим Ви за идеята! Още в неделя ще излъчим репортаж за Димитър Рангелов." Еми това е... в неделя гледайте "Нека говорят" по BTV.
        Да ама сред гостите в програмата не видях името Димитър Рангелов.Рсен Петров обяви че му гостуват Устата,Георги Калоянчев,Стоянка Мутафова,Ивана и естественно бате Бойко.Не знам как да се сдържам!
        Ще им.........................................!!!
        Последно редактирано от Петьо Джартов; 20-11-11, 16:21.

        Коментар


        • #94
          От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

          Много малко информация за него,но пак сме доволни.Стана ми жал като го гледах.Сега ще чакаме БНТ да излъчат състезанието в Самоков, а дано и нещо друго.Благодарности на колегата,свързал се с БТВ.
          Последно редактирано от nedsena; 20-11-11, 15:48.

          Коментар


          • #95
            От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

            Току що мина интервюто с Рангелов, като цяло доста тъжна история...
            Практическият ефект от адреналина е приток от хормони в резултат на възбуда на организма, което води до ускоряване на ритъма на жизнените функции.
            За контакти с мен: gsm - 0883 68 08 88

            Коментар


            • #96
              От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

              Един велик човек..

              Коментар


              • #97
                От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                Пичове, малко избързахте, току що приключи репортажа за Мито.

                Искам най-искрено да благодаря на г-н Петров за поетия и изпълнен ангажимент!

                От както му пуснах писмото реагира и направи репортаж САМО за няколко дни, което не е никак малко.

                Смятам, че това е само началото! От нас зависи.

                Следващият път се надявам да го видим в рубриката - Пожелахте да говори.
                Но за да го видим там ще трябва да го пожелаем всички заедно директно до предаването!

                Коментар


                • #98
                  От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                  Хванах само края, но ми се стори тъжен......

                  Коментар


                  • #99
                    От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                    Със сигурност ще го направим.Поне като БЪЛГАРИ.Защото наистина има какво да каже.Надявах се да науча нещо ново,а то повечето,което каза всички го знаем.Аз смятам,че по БНТ ще е по-интересно,именно защото записите от успехите на Рангелов са в техния архив.

                    Коментар


                    • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                      Я някой да качи видеото че му видях и аз само тъжния и според мен край.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                        http://www.btv.bg/shows/neka-govoria..._Rangelov.html
                        Практическият ефект от адреналина е приток от хормони в резултат на възбуда на организма, което води до ускоряване на ритъма на жизнените функции.
                        За контакти с мен: gsm - 0883 68 08 88

                        Коментар


                        • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                          На горе в постовете колеги пишат,че са хванали края на репортажа(то за няколко минути репортаж,не се знае кое е начало и кое край).Еми аз съм разочарован,вярно е,че е направен за няколко дни,но как можа на оня дърт п...л със сините очила,да се отдели половината предаване,а на шампиона само пет или колко бяха,седем минути.То вярно,че за Рангелов и цял ден няма да стигне,за да се разкаже всичко,но днес не си заслужаваше чакането.Как да обясня на сина ми,че отложихме разходката в парка през този слънчев ден,за да му покажа най-великият наш състезател.Следващите репортажи,ще ги очаквам с резерви.Добре,че тук във форума си имаме хубава тема за него,че да си я следиме.
                          Beta 450 RR-Factory
                          0039 3206052599

                          Коментар


                          • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                            Да, наистина беше отбиване на номера - язък за чакането.
                            Силата е нищо без контрол.

                            Коментар


                            • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                              Ами аз увиснах пред телевизора в 16 часа и кво ,отпсувах си.

                              Коментар


                              • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Ами аз увиснах пред телевизора в 16 часа и кво ,отпсувах си.
                                Еми колега аз продължавам да си псувам,като гледам само какви гости е поканил в студиото си Росен и колко време им отделя за тъпите въпроси.Можеше да не се бърза ами да се направи нещо по-сериозно и интересно.Но съм сигурен,че скоро ще се направи нещо като филм или някъква видеобиография,само дано от БНТ предоставят всичко от архива.А най-добре даже те да се заемат с един филм за Рангелов.
                                Beta 450 RR-Factory
                                0039 3206052599

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X