Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

    Въпросът ми към Рангелов е дали ще може да пусне някакви снимки или видео от едно време.Браво на всички за добрата ни организация и ще чакаме "Нека говорят" и БНТ.

    Коментар


    • #77
      От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

      Крайно време е бг тв каналите да обърнат по голямо внимание на мото спорта/във всичките му разновидности/ и тяхните знайни и незнайни герои,за сметка на незаслужилият бг футбол.Въпросът ми към г-н Димитър Рангелов е-Къкво е мнението му за управлението на БФМ и нейните ръководители,като цяло и поотделно Благодаря предварително.

      Коментар


      • #78
        От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

        Поклон пред Димитър Рангелов не само го гледал как кара защото не съм бил роден .

        Коментар


        • #79
          От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

          http://edition.pagesuite-professiona...660&skip=&p=63 Една интересна статия за Мито Рангелов.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #80
            От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

            Имам честа лично да познавам Рангелов и притежавам доста богат албум със снимки.Ако някой от региона може да помогне със сканиране ще се радвам да ги споделя
            Още пазя и една гума Дънлоп,свалена от неговата Хускварна и доизносена от моето ИЖ-е.
            Последно редактирано от yaha_yamaha; 18-11-11, 07:13.
            Когато няма друг изход- използвай централния вход!

            Коментар


            • #81
              От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

              Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
              Имам честа лично да познавам Рангелов и притежавам доста богат албум със снимки.Ако някой от региона може да помогне със сканиране ще се радвам да ги споделя
              Още пазя и една гума Дънлоп,свалена от неговата Хускварна и доизносена от моето ИЖ-е.
              С удоволствие бих ги сканирал, но съм в Стара Загора
              Браво за наскорошното развитие по темата, в неделя си освобождавам късния следобед и чакам на бТВ-то
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #82
                От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                Миналата събота и неделя беше на мотокроса в Разлог.Не го бях виждал наживо откакто разказа играта на Жобе в Самоков.Същия пич си е.Наистина една жива легенда на българския мотокрос.Навремето всички мечтаехме да сме Димитър Рангелов.

                Коментар


                • #83
                  От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                  Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                  Миналата събота и неделя беше на мотокроса в Разлог.Не го бях виждал наживо откакто разказа играта на Жобе в Самоков.Същия пич си е.Наистина една жива легенда на българския мотокрос.Навремето всички мечтаехме да сме Димитър Рангелов.
                  А някои дори не смеехме и да си мечтаем.


                  Не че е много важно но Аз също имах щастието личо да се запозная с него на едно състезание в гр.Калофер, в далечната 1991г - 1992г не помня кога точно беше, но лично Иван Секулинов ме запозна.

                  А знаете ли какво ме впечатли тогава,той вече не караше,но между маншовете скастри борещите се за призовото място с думите...Като баби сте не съм карал от сума ти време,.... ей сега се обличам и съм ви взел старта и.........



                  п.п Ако нещо бъркам са просто годините.
                  Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 18-11-11, 19:43.
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • #84
                    От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                    Моят въпрос към Заслужилия Майстор на Спорта е свързан с техниката на каране,от къде получава първите съвети,имало ли е в България добри треньори,и въобще как се е усъвършенствал.

                    Коментар


                    • #85
                      От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                      Аз искам да попитам Майстора какво е неговото лично мнение за спортиста Жоел Робърт и дали го е гледал на живо в състезания?

                      Коментар


                      • #86
                        От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                        Вторият манш ги е бил всички на куп , Жобе , Мойсеев , Фалта , Кавинов , Бовен , Хъдзан , и всички останали
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • #87
                          От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                          http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:A3Gh_RLZCkUJ:hemeroteca-paginas.elmundodeportivo.es/EMD01/HEM/1980/05/14/MD19800514-034.pdf+GP+250,+1+rangelov,2+Jobe&hl=bg&gl=bg&pid=bl&srcid=ADGEESiNpA7NW-_6NUXr7kaviqTz2-YPUJVdCwdZ8_lUFwGqGcEAINx_eKbvJvMPrGsNqQC96YJWTMvIRB1PmpsTROtFKSlniaBLgvV7T34UcuF8YUgjZm2W6452EX6KVMSkPll_RS41&sig=AHIEtbTqLtoSknFO-AvVJVAWoTlI2BmhPw Нещо ми изчезва публикацията. GP Chekoslovaqia 1 Rangelov 2 Boven 3 Jobe 4 Falta 5 Hudson 6 Moiseev
                          Последно редактирано от motor_men; 19-11-11, 08:23.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • #88
                            От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                            Моят въпрос към Г-н Рангелов,е следният....
                            Какво е неговото мнение за МХ-АТВ и дали има бъдеще в България,като Клас в МХ-Шампионата?
                            ТюркеДжиев старши
                            sigpic

                            Коментар


                            • #89
                              От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                              Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                              Имам честа лично да познавам Рангелов и притежавам доста богат албум със снимки.Ако някой от региона може да помогне със сканиране ще се радвам да ги споделя
                              Още пазя и една гума Дънлоп,свалена от неговата Хускварна и доизносена от моето ИЖ-е.
                              ...браво колег и благодаря от сърце,че ще споделиш това с нас!Опитай на първо време да ги снимаш с фотоапарата,пак ще е нещо,но ще чакаме и сканирани те!Успех и поздрави на теб и на тоя Велик Българин!!!
                              HUSGVARNA 630 SMR
                              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                              Коментар


                              • #90
                                От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                                Велик Човек в Мотоспорта не го познавам лично а и когато се е състезавал съм бил малък.
                                Лек спомен имам от едно Традиционно но е много отдавна може да не е бил даже там.
                                Имам един съвет към него ако има възможност да си направи Биографиа и да пусне книгата на
                                пазара за да могат всички да му се възхищават.Така поне част от тези които са били в Самоков гарантирам че
                                ще я купят ако я преведе на английски ще бъде просто хит. Важен е примера за младите днешно време
                                нямаме такива хора като него. Толкова е било трудно едно време и ако се замисля даже глупаво да не го допускат
                                на състезание защото бил добър ЖАЛКО просто ЖАЛКО за такива хора и подобно мислене, но не можем
                                да върнем часовника за жалост. Погледнете само кои имена са били след и с него в Ранглистата и къде
                                са тези хора в момента и изобщо с кои имена е бил на световното в трите класа. Имената на Michele Rinaldi,
                                Jacky Vimond,Rolf Dieffenbach,Georges Jobe,Jacky Martens, Heinz Kinigadner,David Bailey при малките 125 тогава
                                първи е Harry Ewerts, а при големите 500 е Roger de Coster само тези имена като погледна ми настръхва косата.
                                Ако споменете тези имена в Европа всеки ще наведе глава КЪДЕ СА ТЕЗИ ХОРА СЕГА ЗНАЕТЕ ЛИ ?
                                Разгледайте световният МХ Елит и ще ги видите къде са. Но това е така и винаги ще бъде така
                                преди е бил комунизма сега е капитализма. Но това изобщо не ми пречи аз се гордея че съм Българин
                                и че имам такъв пример като Рангелов.
                                Но и догодина имаме надежда в Световният Шампионат Печето да не забравяме и бъдещето все пак.
                                Последно редактирано от charko; 19-11-11, 11:29. Причина: сс

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X