Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

    Не е много ясна снимката , но с №3 трябва да е Рангелов , с №2 Kees Van der Ven. 1981г.

    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години


      Тази снимка е от световният шампионат 1980г. , Рангелов е с №11 , направил е отличен старт. Във вторият манш на това състезание , Рангелов побеждава.



      Тази снимка също е негова , но като гледам мотора , и най-вече окачването , това е Сузуки 500 , Мито е карал такъв мотор.
      Последно редактирано от motor_men; 14-12-11, 10:45. Причина: нова снимка
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

        Страхотни снимки пич

        Коментар


        • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

          Ровейки се по чуждите форуми , намерих информация за цветната снимка от 1980г. , Рангелов е с №11. Оказва се , че това е GP на Франция , пистата в Brou , след това състезание е известна като "блатото". Рангелов е любимец на френската публика , те знаят , че той няма финансовите възможности на другите състезатели , и най-вече на Жобе. Вторият манш се провежда при изключително тежки условия , жестока кал , през цялото време Рангелов е бурно аплодиран от публиката , а Жобе здраво освиркван. Мито Рангелов печели манша , а Жобе финишира на минута и половина след него. Двамата са най-добрите състезатели в света , но на това състезание , проличава кой е по-добрият.

          Намерих и две списания от 1983г. , отразени са състезанията в Самоков , и в Германия , като е обърнато специално внимание на Рангелов , има и снимки. Проблема е , че са в Холандия , хубаво е ако някой може да ги купи ,на търг са , но не вярвам цената им да се покачи.
          http://www.ebay.nl/itm/MO8322-HUSQVA...item1c21e22b59

          http://www.ebay.nl/itm/MO8324-WK-END...item1c21e22b9c
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

            Това със списанията е чудесна идея.
            Ако някой колега може да съдействие да ги купим ще е чудесно.
            Аз примерно бих дал 40лв за двете, ако се намери някой да играе за офертите.
            Ако се намери още някой с 40лв може да играем с х 20 евро на списание.

            Коментар


            • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

              Сега видях , че може да ги прати до България , мислех , че праща само до Холандия.
              Аз ще ги взема , ще остане само някой да свали снимките , и да преведе текста.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                Ако искате аз мога да ви купя списанията и да ви ги изпратя в БГ без да ми давате пари
                правя ви малък жест заради спорта и уважението ми към подобна личност. Не ми е за парите
                пратете ми само на лично съобщение някъв адрес.

                Коментар


                • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                  Да се уточним кой ще взима списанията , та да не си вдигнем цената сами. Утре към 17ч. изтича търга.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                    Aз ще ги взема не наддавайте аз му писах на този но нещо не отговаря.

                    Коментар


                    • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                      Какво се случва с тия списания, да не стане от два стола на земята. Уточнете кой ще купува, иначе ги играя аз. Транспорт до БГ е eur 10, за двете.
                      Пишете да знам.

                      малко съм зле с холандския, никъде не видях в описанието нещо за Мито.
                      MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                      Коментар


                      • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                        Charko му е писал , и пое ангажимент да ги вземе. Описано е съдържанието на двете списания , едното е GP на България 1983г., Самоков , другото на Германия.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                          Готово пичове купил съм списанията и съм му превел и парите за по сигурно
                          му казах да ми ги изпрати на мен дайте адрес където да ви ги пусна после.

                          Коментар


                          • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                            Следих търга , видях , че ги купи. Мисля , че е най-добре да ги пратиш на Жоро Донечки , та да се преснимат нужните неща за темата , така , че да се видят от всички. В тези списания са най-славните моменти на Българския мото спорт.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                              ...найстина Ви благодаря от сърце на всички поддържащи темата и искренно съжалявам за хората,дето успяха да оплюяти тази тема!Просто по стара традиция неостана нищо неопорочено от нас самите!Щом няма какво да кажете,моля, просто неказвайте нищо!А иначе това със списанията стана прекрасно и ще представлява огромен интерес!Сърдечни поздрави на всички,допринесли за това!Живи и здрави да сте!
                              HUSGVARNA 630 SMR
                              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                              Коментар


                              • От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                                charko благодаря ти за съдействието!
                                Щом Веско така предпочита няма никакъв проблем от моя страна. Ще ги сканирам.
                                Ще ти пусна ЛС с адреса на който да ми ги изпратиш.

                                Кажете ми само какво да правя след това с тези списания?
                                Аз мога да ви предложа да ги подарим на Мито, смятам, че той искрено ще им се зарадва?
                                Но нека все пак и колегата charko да каже, защото той ги купува.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X